Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (4113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
88.162
Cevap
923
Favori
3.558.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41114112411341144115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: triger

sanki şuan gözünü aşagılara dikti

Gaz kesmeden vites yükseltimez hocam,demle çayını,sakince bekle sefanı sür :)

Doların kalemi kırıldı,bu sene emtia senesi olacak,winter is coming..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcse2k3

quote:

HELAL OLSUN KARDEŞİM GÜMÜŞ 1.95 OLUNCA ZARARSIZ ÇIKCAM DÜŞÜN YANİ HALİMİ SYG.
  • arkadaşlar gram altına yatırım şuan için sizce alım yapılırmı
  • gram altın bu dönemde alınırmı sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halalaluya

quote:

Orijinalden alıntı: climanjero

Dün ABD piyasaları kapalıydı. Bugün hacim tekrar yükselmeye başlar.
    Gümüş 18.40$ > 19.50$ düzeltmesini yaptı , ben dahada fazla yukarı zorlamasını beklemiyorum.Altın zaten 1330$'dan yukarıya gidemiyor daha fazla.
    FED'in bu ay 25 baz puanlık faiz artırması ihtimali üzerinde durmak lazım.FED üyeleri ve yellen'in o kadar konuştuktan sonra eylül ayını pas geçmeyeceğini düşünüyorum.
    Bir süre sonra ibreler tekrar dolar lehine dönecek bence , altın gümüş yatırımı için biraz daha sabırlı olmak lazım derim.

Altin 1347 ons/dolar civarında hocam.

Dolar TL beklentisi sizde yüksek. Eylül ayı pas geçilecek bu çok bariz belli. Niye altın alınmasın

Biraz daha abartıldı spekülasyon , altın için 1330$ , gümüş için 19.50$'a kadar düzeltme gelmesi normaldi ama 1350$ , 20.00$ yeni bir dengesizlik daha yarattı .Bu saatten sonrada altın beklentim doğrultusunda düşerse zaten artık çok kısa bir periyotta 150$'dan fazla kadar kayıplar verecek şekilde düşecektir.Yani son 6-7 aylık kazanç 2-3 haftada bile silinebilir.Geçtiğimiz yıllarda da aynı şekilde büyük spekülatif trendlerden sonra benzer oranda kayıplar verilmişti.
    Son istihdam verilerinden sonra eylül ayı pas geçilecek beklentisi hakim oldu , fakat FED başkanı ve FOMC üyeleri son demeçlerinde faiz artırımının daha fazla ertelenmemesi gerektiğini , hatta yellen faiz artırım ihtimalinin oldukça güçlendiğini söyledi.Eylül ayı istihdam verisi beklentinin altında gerçekleşti fakat öyle ciddi bir istihdam azlığı oluşmadı. 180bin kişinin istihdam edilmesi beklenirken 151bin kişi olarak geldi yani 29bin kişi eksik kaldı o kadar. temmuz ve ağustos ayındaki rakamlar beklentilerinde oldukça üzerinde olmuştu bunuda hesaba katmak gerekir diye düşünüyorum.Ben FED'in önümüzdeki hafta süpriz bir karar açıklamasını bekliyorum şahsen.Faiz artırımı için yıl sonu toplantısı işaret ediliyor fakat bundan önce piyasanın tepkisini görmek isteyebilirler.
    Bakalım bu hafta bazı FOMC üyelerinin konuşmalarıda var , takip edelim.

• quote:

quote:

NE DİYON ÜSTAD GÜMÜŞ YUKARI TIRMANACAKMI ŞUAN GERİ VİTESTE YİNE BAYRAMDA NOLUR
  • Dolar şuan 2.96 ları zorluyor yalnız şimdi bayram var arada bakalım ne olacak
  • quote:

quote:

quote:

NE DİYON ÜSTAD GÜMÜŞ YUKARI TIRMANACAKMI ŞUAN GERİ VİTESTE YİNE BAYRAMDA NOLUR

Valla ben 1,76 ortalamalı gümüşleri satmadım 1,89 gördüğü halde,dün Draghi konuşması emtiayı tokatladı,ancak ben hala min.21 ons görmeden satmayacağım.
    Kesin kimse birşey diyemez ama şu an düzeltme yediği kesin,beklemedeyim.Senin yerinde olsaydım hocam beklerdim,ama yine de sen bilirsin,bence zararına satıp çıkma.

• Piyasa 16 sında mı acılacak acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Döviz alım satımı için hangi bankayı tavsiye edersiniz. Alım satım makası dar olan, hesap ücreti almayan banka tavsiyesi istiyorum.

• En para

• Yapıkredi internet bankacılığı üzerinden altın yatırımı denemek istiyorum ama şuanda bayram tatilinde olduğumuz için piyasalar kapalı ve mesai saati dışındaki fiyatlar geçerli şuanda. Sizce 100 lira gibi bir rakamla altın yatırımı yapmak mantıklı mı? Yatırımdaki asıl amacım 9 ay sonra kendi ufak çaplı işimi kurmak ve bu süre zarfında biriktirdiğim paranın azda olsa değer kazanması.
  • Yatırımınızı yapmadan önce bir süre piyasayı sıkı takip edin.Daha sonra paranızı altın ve döviz ile değerlendirilin.Sadece altın almak bu fiyat seviyesinde hayal kırıklığına uğratabilir.

• FED eylül toplantısı bu sene 20-21 eylül tarihlerinde yapılıyor.Önümüzdeki hafta çarşamba günü 21:00'da karar açıklanacak.
  • quote:

FED eylül toplantısı bu sene 20-21 eylül tarihlerinde yapılıyor.Önümüzdeki hafta çarşamba günü 21:00'da karar açıklanacak.

Valla bundan sonra toplanmasa da olur Yellen karısı, gitsin evinde torunlarına kurabiye pişirsin, bokunu çıkardı netekim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caesar76

quote:

FED eylül toplantısı bu sene 20-21 eylül tarihlerinde yapılıyor.Önümüzdeki hafta çarşamba günü 21:00'da karar açıklanacak.

Valla bundan sonra toplanmasa da olur Yellen karısı, gitsin evinde torunlarına kurabiye pişirsin, bokunu çıkardı netekim.

Zaten son faiz arttırımına gidecekler. Birakta zevkini çıkarsınlar.

• Yarın artık banka piyasaları açılacak sanırım ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • USD biraz geri geleilir ama bu kış en az % 1o yukarı....

YTD

• döviz gram altın alıp satanlara türkiye tfxtarget plartformunu tavsiye ederim. alım satım makası 5-6 kuruş. Birde finansbank finplus diye bir şey çıkarmış burdada sadece dolar euro işlemi var alım satım makası 4 kuruş.
    Bankalara göre çok iyi rakamlar . En iyi banlada bile alım satım makası 10 kr tur.
  • 
Sayfa: önceki 41114112411341144115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.