Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (4108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
88.162
Cevap
923
Favori
3.558.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41064107410841094110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

Cevaplarınız için teşekkürler. Son birşey daha. Ben bu 14 a bileziği satacağım Zaman normal gramı olan 70-80 bandında mı bozuyorlar yoksa verdiğim 115 tl nin 10-15 tl düşüğümü olur?

Her gr satisinda 10 tl altina faiz alir ortalama her bilezik 15 gr ollsa 200 tl altina alir 50 bilezik satsan 10 .000 tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu hafta herkes patladı
    2,90 altıcılarda patladı buycular
    3.00 bekleyen buycularda

veriler berbat geldi
    ama merkez hala faiz maiz diyor

borsa tamamen finito kağıt tutanın aklından şüphe ederim

2,95den alabilirsem 20k alıcam ve vem yatıcam
    cuma fitch falan tl zaten pul olacak
  • dolara kaçtan girilir ?
  • Dolar 2.94 üzerinde çok güçlü bir duruş yapıyor.2.94 üzerinden yukarı doğru dönüş başlayabilir , eğer 2.94 aşağısına düşecek olursada 2.88-2.91 çok güçlü destek bölgesi.Kısa vadede 3.06 üzeri hedeflenecek gibi.
    Altın gücünü kaybediyor , bu hafta 1300$ aşağısına doğru bir çekilme başlayabilir , önümüzdeki 2-3 aylık periyotta altın ve gümüş'te ciddi kayıplar bekliyorum , aynı dönemde dolar küresel piyasada elini tekrar güçlendirecek gibi.Borsalarda ciddi düşüşler görebiliriz.
    Takibe devam.
  • Android uygulaması arıyorum, Döviz ve altın fiyatları istediğimiz seviyeye geldiğinde bildirim veren... Var mı böyle bişi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • climanjero C kullanıcısına yanıt
    Heran $ 2.92-290 gorebilir

• akrok A kullanıcısına yanıt
    doviz.com
  • 2,966 dan girdiğim dolardan ağlayışlı gözlerle yukarı çıkmasını bekliyorum
    Gözümden her düşen damlada dolar da düşüyor
    Var mı güçlü tahmin yapabilecek bir kişi

• Doların hızlı düşüşü nedendir acaba ?

Dolar tahmini alın fiyatı nedir???

• Büyük hareketler öncesinde son düzeltme hamleleri yapılıyor sanıyorum.
    ABD verilerinin etkisiyle dolar bir an için 2.9150'ye kadar düştü az önce , şu anda tekrar 2.93 üzerine gelmiş durumda.
    ALtın'da bir an için 1357$'a kadar yükseldi , şu anda 1347$ ... yalnız tahmin ettiğimiz gibi yukarı bölgede baskı çok fazla daha fazla ilerleyemiyor.
    Şimdilik takibe devam edelim , bu hafta bitmeden dolar/TL tekrar 3.00 üzerine çıkabilir , altın'da 1300$ aşağısını bekliyorum.
    FED üyelerinin yoğun bir konuşma programı var hafta boyunca eylül'de ki toplantı yaklaştıkça verilecek olan bilgiler piyasada yoğun hareketlilik yaratabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi climanjero -- 16 Ağustos 2016; 15:54:24 >

• 4.000 tl nakit ile nasıl bi yatırım yapabilirim ? gram altın alıp beklemeli miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sünnetçi34

4.000 tl nakit ile nasıl bi yatırım yapabilirim ? gram altın alıp beklemeli miyim?

Gram altın fiyatları şimdilik biraz yüksek bence. Enpara gibi bir hesabınız varsa, bir süre günlük faizde bekletmek lazım. Piyasa ustaları da yorum eklese iyi olur.

• Sanırım köprüden önce ki son çıkış
    2'80 ken 2'70 bekledik patladık
    2 lerdeyken de patladık
    Artık
    Bi tırtık falan deil all in yapacam
    Yarın sabah dolara

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolarda dibi tahmin edebilen varmı gircez ama nereden

• ottoserdar O kullanıcısına yanıt
    okuduğum yorumlara göre dolar için alım 2.88-2.90 arası olduğu yönünde. Tabi bu benim çıkardığım sonuç, farklı düşüncelerde olabilir. ben 2.90 olunca bir miktar almayı düşünüyorum. Ytd.

• 2.88-2.90'ı ben taban olarak düşünüyorum yalnız illa oraya kadar inecek diye birşey yok. 2.9130'a kadar geldi ve o aralıktan destek alabiliyor gibi dönüş bu seviyelerdende başlayabilir.1-2 kuruş'un hesabını yapmayın bence girecekseniz bu seviyelerde ideal görünüyor.İlk hedef 3.02 olarak görünüyor. Küresel piyasalarda biraz sıkıntı var gibi yalnız , genel olarak büyük borsalarda bir düşüş daha başlayabilir ,bu durumda iç piyasadaki satışların etkisiyle kur ağustos sonuna doğru 3.08 üzerine kadar çıkabilir.
    Altın için söylenebilecek birşey yok artık zaten , 1374$'da zara zirveyi yapmış gibi görünüyor , daha üst rakamlar şimdilik gelmez sanıyorum 1350$ üzerinde devamlı bir satış baskısı oluşuyor , 1300$'ın altına düşmesi her an mümkün.
    Takipte kalalım.
    YTD

• quote:

Orijinalden alıntı: climanjero

2.88-2.90'ı ben taban olarak düşünüyorum yalnız illa oraya kadar inecek diye birşey yok. 2.9130'a kadar geldi ve o aralıktan destek alabiliyor gibi dönüş bu seviyelerdende başlayabilir.1-2 kuruş'un hesabını yapmayın bence girecekseniz bu seviyelerde ideal görünüyor.İlk hedef 3.02 olarak görünüyor. Küresel piyasalarda biraz sıkıntı var gibi yalnız , genel olarak büyük borsalarda bir düşüş daha başlayabilir ,bu durumda iç piyasadaki satışların etkisiyle kur ağustos sonuna doğru 3.08 üzerine kadar çıkabilir.
    Altın için söylenebilecek birşey yok artık zaten , 1374$'da zara zirveyi yapmış gibi görünüyor , daha üst rakamlar şimdilik gelmez sanıyorum 1350$ üzerinde devamlı bir satış baskısı oluşuyor , 1300$'ın altına düşmesi her an mümkün.
    Takipte kalalım.
    YTD

hocam altın bizi çooook bekletti yav :D

• Fiyat dip ve zirve bölgelerinde bazen böyle olabiliyor böyle maalesef.
    Ama tecrübelerime dayanarak konuşursam kırılma başladığı zaman iniş çok sert ve duraklamadan olacak , 3-5 hafta içerisinde şu anki rakamdan 1190$ aşağısına gelebilir.
    Sabırla beklemeye devam
  • climanjero C kullanıcısına yanıt
    Yani dediğinize göre dolar alımı için son 3 5 gün?

• quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Yani dediğinize göre dolar alımı için son 3 5 gün?

Ben dolardayım , dolar alacaksanız bu rakamlarda uygun gibi , 2.88 aşağısına düşmediği müddetçe yön yukarı görünüyor , ben önümüzdeki hafta 3.02 - 3.05 , hemen ardındanda 3.11 - 3.14 olur diye tahmin ediyorum bakalım. Kesinlikle YTD
  • 
Sayfa: önceki 41064107410841094110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.