Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (4009. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
88.164
Cevap
924
Favori
3.557.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40074008400940104011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.bloomberght.com/haberler/haber/1835074-jp-morgan-dolardaki-ralli-6-ay-surebilir
    Ralli var deniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: irs69

dolar daki bu sessiz bekleyiş sonucu ralli olacak gibi fed gaza basmasıyla beraber

Bu ralii euroyu yukariya çekmez mi

• euro da ceker ama parıte 1 ıyıce yaklasacak
  • Üstadlar bugün G20de babacanın olmamasını kabineye giremeyeceği onun yerine albayrakın geleceği şeklinde yorumlayanlar var. Böyle bir şey olur ise dolar, altın, borsa nasıl etkilenir bu durumdan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vırvır

Üstadlar bugün G20de babacanın olmamasını kabineye giremeyeceği onun yerine albayrakın geleceği şeklinde yorumlayanlar var. Böyle bir şey olur ise dolar, altın, borsa nasıl etkilenir bu durumdan?

Yeni bir ismin ne demeçler vereceği ve nasıl kararlar alacağı tam olarak bilinmediği için, piyasalar bunu bir derece de olsa riskli bir durum olarak algılayabilir diye düşünüyorum şahsen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aha beklediğimiz işaret geldi gençler Erdoğan Türkiye'de faizler çok yüksek demeye başlamış yine, yarından tezi yok dolara yumulmak lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bank Asya yıllık kiralık kasa fiyatı neden bu kadar ucuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

Aha beklediğimiz işaret geldi gençler Erdoğan Türkiye'de faizler çok yüksek demeye başlamış yine, yarından tezi yok dolara yumulmak lazım

ters tepti galiba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

Aha beklediğimiz işaret geldi gençler Erdoğan Türkiye'de faizler çok yüksek demeye başlamış yine, yarından tezi yok dolara yumulmak lazım

Şimdilik ters tepti zarardayım bakalım nolcak

• 100,40 tl den altına girmiştim, şu an zarardayız. Yükseleceğini umut ediyorum ama bakalım neler olacak..
  • yuro gözlerimin önünde eriyor :) baya baya zarar var. ne olacak bu durum arkadaşlar.
  • Şuan da en mantıklısı paniğe kapılmadan beklemek. Lirası olan da lirada kalmalı bence.
  • Euro/dolar iyice çakıldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • altın kaybettiriyor. Taban seviyesi nedir.
  • Altın da biraz bekleyin arkadaslar oyle 1 gunde kazandırmaz.

• Dolar tl 2.80 ler ortalama alım seviyesi. 2.75 ler olursa supriz olmaz. Bence ok yaydan cikmadan once iyice geriliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Erbay güney

altın kaybettiriyor. Taban seviyesi nedir.

1065$ ile son 5 yılın dibini gördü bugün. Şu anda 1073$ civarlarında seyrediyor yeni bir taban daha yaparmı bilemem fakat yakın zamanda 1150$'a doğru hareketleneceğini düşünüyorum. Parçalı alımlar yapılabilir bu seviyelerden bence.YTD
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Ben zaten kayıplarımı telafi etmek için faizdeyim. Umarım şakasına attığım mesajı ciddiye alıp zarar eden olmamıştır. Bu arada ciddi konuşursak beklentim aralığa kadar volatilitenin sert olacağı şeklinde, fed için kesin bir durum yok çünkü...

• Valla ben dolar da ilk aldığım kurlardan ötürü fazla zarar değilim.Hani 2.70 iken de bolca yüklenmiştim.2.90-3.05 arası da yüklenmişim..Hani ortalama.Zararım olsa da mühim değil dolar için.Dün de aldım biraz.Düşsün sıkıntı değil.
    Ama altın..Owww..Net 1.500 fazlası zarardayım altında.

• Şahsi fikrim emtialari tek yukseltecek kurum Çin dir.

Bakmayin fed aksiyonlarina yine gelip takilacaklar bu ülkeye.

Asil sorun şu ki fed bir araç oldu. Yeryüzü fedin ilk hamlesini bekler durur. İlk hamleden sonra emtia fiyatlari son 10 yılın dibini görmeye çalışacak. Sonrası tabiiki altin ve petrol yükselecek. Seviye vermek oldukca güç. Ancak altinda 950 dolar ons dip seviye brent tipi petrolde ise 30 dolar tahminim.

Tani hali ile dolar endeksi 105-107 aralığında olacak.

Aralik ve ocak sonu rakamları bunlar. Ytd

• 
Sayfa: önceki 40074008400940104011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.