Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (3424. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
88.162
Cevap
923
Favori
3.558.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34223423342434253426
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Caesar76

Konu cenaze evine döndü

@mutaf @sagy @climanjero @turank @ouz77 @alfren

Sen işin sonuna bak dostum son gülen iyi güler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolar ufak ufak eriyor, 2.2 ye doğru iniyor.

2.2 olduğunda alım yapmayı düşünüyorum ne kadar mantıklı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: v1gor

Dolar ufak ufak eriyor, 2.2 ye doğru iniyor.

2.2 olduğunda alım yapmayı düşünüyorum ne kadar mantıklı acaba?

Merkezin faiz artırımı bence 2.2 yi gördürebilir ytd

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üç kuruş karım an itibariyle sıfırlanmış durumda, hadi benimki önemli bir miktar değil, 200-300 lira hadi 500 olsun diyelim.

Ya borsada batanlar ?

Anlamadığı halde Borsaya girip çakılanların, intihar edenlerin durumunu şimdi biraz daha iyi anlayabiliyorum.

Bir günde bütün karın sıfırlanabiliyormuş, dün bu saatlerde burası bayram yeri gibiydi, an itibariyle ise cenaze evi.

Gidişat ne olur derseniz, bu ekonomi artık dikiş tutmaz diye düşünüyorum, daha önce dediğim şeyi tekrar diyeceğim.

Lale devri bitti, pembe bulutlar dağıldı, tatlı rüya sona erdi.

Gerçekler en başından beri herşeyin bilincinde olan insanın da , kendine ne denirse inanan " Soyuyorsa beni soyuyor sana ne, ben memnunum" zihniyetindeki adamın suratına da tek tek şamar gibi çarpacak.

Nihayetinde aynı gemideyiz, ve gemi birkaç yerinden birden su alıyor.

• Umarım bugün düşüşü fırsata çevirebiliriz..
  • Merkez alacağını aldı. Faizi çok kurcalamayabilir. Küçük bir faiz artışı bekliyorum. Boşuna toplanmış olmamak için.Bbelki onuda yapmazlar. "İşte gördünüz. Fiyatlamalar spekülatif. EPSleri artırırız gerekirse faiz de kullanırız. Enstrümanlarımız bol."Falan diyebilirler. Asıl kararlarını etkileyecek olan ABDden sızan veriler olacak.
  • sn climanjero ameliyathaneden bekleniyorsunuz
  • Merkez bankası ve fed toplantısında alınan kararlar ne zaman açıklanacak piyasalara ne zaman yansır
  • Seçimlerden sonra durum ne yönde olur altın için soruyorum tahmini olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: malibu79

sn climanjero ameliyathaneden bekleniyorsunuz

• Altın dün 97.60 dan şuan 91 tl ye düştü gramı, uzun vadede düşünenlere alım fırsatı bence, ytd
  • dolari suan ayakta tutanlar eger mb inadini ve mudahalesini gorurse ellerini cekerse dolar okadar hizli dusucekki piyasanin agzi acik kalacak

• quote:

Orijinalden alıntı: malibu79

Merkez alacağını aldı. Faizi çok kurcalamayabilir. Küçük bir faiz artışı bekliyorum. Boşuna toplanmış olmamak için.Bbelki onuda yapmazlar. "İşte gördünüz. Fiyatlamalar spekülatif. EPSleri artırırız gerekirse faiz de kullanırız. Enstrümanlarımız bol."Falan diyebilirler. Asıl kararlarını etkileyecek olan ABDden sızan veriler olacak.

Katılıyorum, aynı düşüncedeyiz
  • Erdem bugünkü konuşmasında faizlerini seve seve artırmak zorunda olduklarını baya belli etti. Ufak bir şüphem vardı arttırmayacaklar mı diye ama konuşmayı dinledikten sonra artışın olacağına tamamen ikna oldum. Yarın çok enteresan bir gün olacak.

Alım için bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~mtnsyn~

Seçimlerden sonra durum ne yönde olur altın için soruyorum tahmini olan varmı?

Bizim piyasa altını belirleyemez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2000 tl param var lise öğrencisiyim değerlendirmek istiyorum ne yapayım?? Uzun vadeli de değerlense olur. Değer kaybetmesini istemiyorum.
  • dun demistik dolar altinin akibetini belirleyecek diye. ons ile birlikte fena cakildi. altindan bu saatten sonra bir sey olacagini zannetmiyprum. dususe egilim gosterdiginde direk kacin dedigim arkadaslar umarim kacmistir.
    dun dolari bende oyle bir denedim kar yaptim sonra ac gozluluge vurunca ufak bi miktar zararla kapattim.
    faiz goz boyamakta olsa bir miktar arttiracaklar neticede kritik bir toplanti bu. bir sey yapmadan ayrilacaklarini sanmam.
    bakan 1,92 demisti. ona bir miktar yaklasma ihtimali var ama altina hic guvenmeyin uzun vadede. veriler gercek degerini 900$ dolar gosteriyor.

• Benım öngörüm dolara yatırım yapmış arkadaşlarımın sakin olması. Bu düşüş bir firsattır. 2.20 leri bu gece görürse kararlı olup alıma devam edilebilir. Bana kalırsa mart ayına kadar yükseliş devam edecek .
  • ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    %5 çalışmaz panpa ben denedim olmuyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: tendertendere

%5 çalışmaz panpa ben denedim olmuyo

ok hocam teşekkür ederim peki o fiyat olsaydı iyimiydi ?bende yenı farkettım calısmadığını
  • 
Sayfa: önceki 34223423342434253426
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.