Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (3018. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
88.162
Cevap
923
Favori
3.558.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30163017301830193020
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, garantinin internet sitesinden altın fiyatını hesaplarken birden elim onay butonuna gitti. Sanki bir güç bastırdı..:) Ve 7000 TL zararla Aralık ayında ortalama 96 ile girdiğim altınla vedalaştım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: highthunderbolt

Arkadaşlar, garantinin internet sitesinden altın fiyatını hesaplarken birden elim onay butonuna gitti. Sanki bir güç bastırdı..:) Ve 7000 TL zararla Aralık ayında ortalama 96 ile girdiğim altınla vedalaştım...

arkadaşım benimde zarar 4000 civarında bende çıkıp çıkmama arasında düşünmekteyim. hala bilmiyorum. senin gibi 96dan almıştım. şimdiye kadar çıkmış olsam al satlarla zararın bri kısmını kapatırdım. ama yinede bilmyiorum çıkar diye umut ediyoruz
  • euroyu bozduktan sonra acayip artti. altinda da benzer bi durum var. alim mi yapsak acaba dusursek biraz piyasayi madem satinca artiyor alinca da duser bu melet.
  • USD cıkınca altında cıkmıs
  • Hadi sarıkız 1.485 olan formasyon hedefini tamamla:-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siyah kuğu formasyonu gerçekleşiyor mu:-)

• 1.422 kırılmalı bugün ki konuşalım.

• İnşallah sarıkızımız kuğu gibi süzülüp ait olduğu yere, yukarılara taşır kendini

• ilk defa altından ufak da olsa çıkış yaptım onda da bugün altın fırladı şöyle 84 ün altına hafiften tekrar geriler mi yoksa artık çıkışın geri dönüşü olmaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratsahin2003

ilk defa altından ufak da olsa çıkış yaptım onda da bugün altın fırladı şöyle 84 ün altına hafiften tekrar geriler mi yoksa artık çıkışın geri dönüşü olmaz mı?

1.480den sonra dönüş bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: highthunderbolt

Arkadaşlar, garantinin internet sitesinden altın fiyatını hesaplarken birden elim onay butonuna gitti. Sanki bir güç bastırdı..:) Ve 7000 TL zararla Aralık ayında ortalama 96 ile girdiğim altınla vedalaştım...

Hocam geçmiş olsun diyelim.Bende bu sene zarardayım.Ama bozdurmadım hiç.Elime para geçtikçe ortalama düşürüyorum mevcut durumda.
  • 84.98 den çıkış yaptım.İş bankası makası bugün 85-90 arasıydı yoksa daha yüksekten çıkabilirdim.
  • Arkadaslar ben de 4-5 bin liralik bir yatirim dusunuyorum. Ne tavsiye edersiniz? Altin iicin gorusleriniz nedir? Ve bu emlak konut'un halka arzi ve hisse almak ile ilgili fikirleriniz nedir?

• İnşallah bu gece vurur yukarı ne zamandır 1420'den aşağı veriyorlar sinirlerim bozuldu , ben 1480 beklemem 1450 civarlarında kaçarım hacılar :D
  • 1415 İ geçti tamam daha geri dönmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosef

1415 İ geçti tamam daha geri dönmez

1413
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosef

1415 İ geçti tamam daha geri dönmez

Dediğinizden beri düşüşte 1411 neye dayanarak dediniz merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proscd -- 6 Haziran 2013; 22:38:59 >
  • beyler hanımlarrrr başlıyorummmmmm , drinking time . Sarı kızım benimmmmm senin içinnn her dubleeee

• quote:

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

beyler hanımlarrrr başlıyorummmmmm , drinking time . Sarı kızım benimmmmm senin içinnn her dubleeee

hocam kandilde haber vermedik diye kızdın bu gece de cuma gecesi yapma

• haydaaaaaa , şimdimi sölenir yaa hocam neysee artık haftaya içmem bu gece . mazur görün arkadaşlarrr beni sarı kız bu .
  • 
Sayfa: önceki 30163017301830193020
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.