Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (3015. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
88.162
Cevap
923
Favori
3.557.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30133014301530163017
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • müşteri hizmetlerini aradım komisyon için.diyorki yaptığınız hacimle alakalı diyor yani hocam sen daha fazla alım satım yaptığın için binde 1 miş.ama şubeyle görüşürseniz inceleme yapıp düşürebilirler dedi bayan.bi arayım sonucu yazarım yine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosef

quote:

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

Günaydın kardeşlerrrr , dün yine fazla kaçırmışım hiç birinizde bugun kandil demediniz walla . Herkese hayırlı kandiller .

Cümleten Hayırlı Kandiller

heh heh hayırlı kandiller şampiyon..
  • hocam konuştum elemanla.biz işbankası çalışanı olduğumuz halde bizden bile binde 2 kesiliyor diyor hocam bi yanlışlık olmasın dedi.herhangi bir indirim sözkonusu değil mi dedim yok tabiki dedi

Hocam sen mesela binde 1 olduğunu nasıl anlyorsun keserken? bende oran yazmıyor direk keseceği parayı yazıyor.yani 7771 tl diyor ve komisyon 16,32 tl diyor.bu da yaklaşık binde 2 ye denk geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

hocam konuştum elemanla.biz işbankası çalışanı olduğumuz halde bizden bile binde 2 kesiliyor diyor hocam bi yanlışlık olmasın dedi.herhangi bir indirim sözkonusu değil mi dedim yok tabiki dedi

Hocam sen mesela binde 1 olduğunu nasıl anlyorsun keserken? bende oran yazmıyor direk keseceği parayı yazıyor.yani 7771 tl diyor ve komisyon 16,32 tl diyor.bu da yaklaşık binde 2 ye denk geliyor.

İŞBANK senet komisyonu %o2+vergi.....

İşlem hacmi ile oran düşmesi Yapı kredide var....İŞBANK'ta varmı emin değilim...

YTD...
  • bugün pek sakin forum...
  • Yardırrrrr
  • yorum yok mu arkadaşlar gidişat için beklenti haber vb. yeni sıcak bilgiler...
  • Ziraat bankasından işlem yapan var mıydı?

Vadesiz hesapta altın alım-satım işlemlerini hangi bölümden gerçekleştirebiliyoruz. İnternet şubesi yenilenmiş bir türlü bulamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guduk68

Ziraat bankasından işlem yapan var mıydı?

Vadesiz hesapta altın alım-satım işlemlerini hangi bölümden gerçekleştirebiliyoruz. İnternet şubesi yenilenmiş bir türlü bulamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

sayfanın üstünde tüm işlemler mi neydi bi kısım var oraya tıklayın simge dolu sayfa geliyor oradan altını bulup işleminizi yapabilirsiniz..
  • An itibariyle dolar+ons elele çıkmaya başladı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi be ons ÖNCE 1.480 ve sonra pullback bekliyorum senden:-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KMLSNY -- 5 Haziran 2013; 23:27:03 >
  • abd bunu hep yapıyor. bizim sistemler kapandıktan sonra bi yukarı attırıyor sonra tekrardan 1300ler. bıktım her açtığımda 13 rakamını görmekten. uğursuz sayı...
  • Yine verdiler aşağı 1397lerde şuan , 1420bi kıramadı kırsa çok da iyi olcak çok da güzel olcak taam mı...
  • Altında boğa tuzağı oluşumu görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KMLSNY -- 5 Haziran 2013; 20:55:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KMLSNY

Altında boğa tuzağı oluşumu görünüyor.

Yani?Hocam biraz açıklayıcı yaz , ismi lazım değil aramızda cahiller var
  • Altın yine sıkıştı daralan üçgen görünüyor,en son 1.385'te oluşmuştu ve 1.400üzerine atmıştı kendisini,bakalım bu sefer ne olacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: vaypcnet

quote:

Fiyatların kısa sürelide olsa yukarı çıkıp tamam artık herhalde artık yükselecek düşmeyecek derken tuzağa aldanıp satışların gelmesi demek.
    Bugün yada yarın olur demek güç zaman vermek yanlış ama bu ay içinde böyle bir oluşum beliriyor.umarım yanılırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KMLSNY -- 5 Haziran 2013; 23:07:32 >
  • quote:

quote:

quote:

Fiyatların kısa sürelide olsa yukarı çıkıp tamam artık herhalde artık yükselecek düşmeyecek derken tuzağa aldanıp satışların gelmesi demek.
    Bugün yada yarın olur demek güç zaman vermek yanlış ama bu ay içinde böyle bir oluşum beliriyor.umarım yanılırım.

KMLSNY üstadı tanımayanlar ve bu başlığı yeni takip etmeye başlayanlar için yazıyorum.
    O söylüyorsa yüzde 90 olur beyler. Ona göre pozisyon alın.
    yüzde 10 luk şaşma payı var, olmazsa da kimse gelip cahil cahil yorum yapmasın.

• quote:

quote:

quote:

valla ekonomik terimini bilmiyorum ama böyle birşey olacağı içime doğdu...Bunlar çakallık yapıyorlar dedim ve 84 den çıkış yaptım..

• 
Sayfa: önceki 30133014301530163017
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.