Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (2065. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
88.162
Cevap
923
Favori
3.558.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20632064206520662067
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: geniusatplay

quote:

Orijinalden alıntı: Kuseyr

arkadaşlar bir ara hatırlıyorsanız kapanış ve açılış tahminlerimizi yazıyorduk, gün sonunda kazananı sevgili TEZTEX (artık kendisini buralarda göremiyoruz maalesef) ödülü ile birlikte :) açıklıyordu. şimdi hepimiz yuvarlak lafları bir kenara bırakıp bu hafta (cuma günü) için kapanış tahminlerimizi yazalım ons ve dolar olarak. bakalım en yakın tahmini kim yapacak.
    mesajı alıntı yoluyla gidersek takip etmek kolay olur.

CUMA GÜNÜ KAPANIŞ TAHMİNLERİ

ONS: 1610 DOLAR: 1,86

ONS: 1620
    DOLAR: 1,85

1615 185

• Orijinalden alıntı: arcomp

Verdiğiniz örnekler gerçekten durumu iyi özetledi.Şimdi ikna oldum altın onsu 1000$ olabilir
    2001 yılı ve 2008 yıllarını yani 7 yıllık bir arayı örnek vererek durumu açıklamaya kalkıyorsunuz. Buradaki hangi arkadaş 7 yıl sonrası için altın-dolar-euro ile yatırım yapıyor acaba? 7 yıl sonra altının 1000$ a düşmesi bugun bu yıl beni ilgilendirir mi?
    Yuvarlak konuşmayalım. Şimdi yarın bi gün altın onsu 2000$ çıksa sizden beklediğim söz şu olurdu: "Ben ons 2000$ olmaz demedim en sonunda 1000$ düşecek dedim"

Ah dede vah dede sen neymişsin sen...

Kardeş mesajımı iyi okumamışsın.Şubat sonu ile Nisan sonunu aralık verdim.Benim anlamadığım şu hiçkimse yazdıklarımı okurken neden anlayarak okumuyor.Bu verdiğim zaman aralığında olacak olaylar herşeyi yönlendirir.Daha 1900 $/ons olan altın 1520$/ons gelmedimi.420$ nereye gitti. bir 420$ daha gitmeyeceğinin garantisini verebilirmisiniz.?Bu şu oluyor ki yakın ve 1 yıl içersinde hatta 6 ay içinde yaşanan bu olaylar dizisi bana şunu öğretti.EKONOMİDE KESİN KONUŞMAK İÇİN SADECE VERİLER YETMEZ:İŞİN RUHUNU BİLMEK GEREKİR:1950 YILINDA TÜRKİYE EKONOMİSİNDE NE OLUYORSA 2006 yılından BENİ O OLUYOR.ANLAYANA.LÜTFEN OKURKEN DÜŞÜNMEYİ ÖĞRENİN..,

UNUTMADAN YTD.

Çok şükür düşünmeyide biliyoruz uygulamayıda. Forumca senide tanıdık zaten aksakallı dede bu yüzden senin yorumlarına getirdiğim bir açıklama bu sadece anlayana... Bu arada bence kesinlikle politikaya atılmalısın. Politikanın gereğini yerine iyi getiriyorsun...Dün dündür bugun bugun...

Neyse daha fazla uzatmayalım

• quote:

Orijinalden alıntı: LorD_KeNNy

altına girelim mi ons artıyor :)

Hocam herkes girse bile sen pozisyonunu değiştirmeye fazla çalışmaSenin son 1 ayda yaptığın hareketleri çok iyi hatırlıyorum Sanki kazanmak için değilde kazanmamak için çalışıyorsun gibi bir izlenim oluştu son 1 ayda

Edit:İmla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_XenoN -- 25 Ocak 2012; 16:37:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arcomp

quote:

Orijinalden alıntı: atalay3650

quote:

Orijinalden alıntı: maniac

quote:

verilerim hep kriptoludur.decoderini tak anlarsın.

Senin verilerin aynen şöyle..

"Ayı çıkabaülüüüü, daş düşebülüüü"

Bizim bi arkadaş var onun yorumlarıda seninki gibi.

- Hacım maç ne olur
    - Hacım 1 den 1 olur, sonuca 1 oynayalım
    - (1 dk sonra) , aslında 0 olur
    - (2 dk sonra), yaw bence 2 olur..

ben o dili bilmediğim için cevap vermedim.ANLAYANA

Bu arada ak sakallı dedemize takılıyorsunuz ama hangimiz çıkıpta şu şöyle olacak diyor, şu çıkar bu iner diyebilenimiz var mı? yıllarını piyasaya vermiş ekonomistler bile çıkıyor "aşağı kırarsa şu olur, yukarı kırarsa bu olur diyor, tamam da kardeşim ne yöne kırar, o önemli zaten...

• quote:

BENİM KİMSEYE KIZMAK GİBİ BİR LÜKSÜM YOK.BU LAFIM ORTAYA "FİKİRLERİME LÜTFEN SAYGI DUYUNUZ.ÇÜNKÜ BEN SİZİN FİKİRLERİNİZE SAYGI DUYUYORUM"

VEDE DEVALÜASYON NEDEN YAPILIR SORUSUNUN CEVABINI ANLATAN LINK.
    http://www.umutdolu.com/egitim-kultur/ekonomi/devaluasyon-nedir.asp
    ZİRA TÜRKİYE'NİN ŞU ANDAKİ EKONOMİK DURUMUDA AYNEN ÖYLE OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.

AK SAKALLI DEDENIZ.

UNUTMADAN YTD.

Hoca çok tehlikeli bir noktaya parmak bastın!!.

Eğer ama eğer böyle olursa ;

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı

Aşağı kırılımda
    ya dövizde olmak gerek ya emtiada
    Yukarı kırılımda
    TL de

Ama Döviz ve emtia daha makul gibi..

Bırrr....

• Orijinalden alıntı: atalay3650

Çok şükür düşünmeyide biliyoruz uygulamayıda. Forumca senide tanıdık zaten aksakallı dede bu yüzden senin yorumlarına getirdiğim bir açıklama bu sadece anlayana... Bu arada bence kesinlikle politikaya atılmalısın. Politikanın gereğini yerine iyi getiriyorsun...Dün dündür bugun bugun...

Neyse daha fazla uzatmayalım

SN SÜLAYMAN DEMİREL SENDEN TEHLİF HAKKI İSTEMESİN DİKKAT ET.VEDE BENİM TÜM ÖNGÖRÜLERİMİ ÇÜRÜTECEK BİRTEK HATAMI GÖSTER.ONDAN SONRA POLİTİKA YAP.BEN GÖMÜLÜ KOD YAZIYORUM.POLİTİKACI OLAMAM.ÇÜNKÜ POLİTİKA DEMEK YALAN DOLAN DEMEKTİR.VE YUNANCADAN GELİR.

SON SÖZ.SEN HER ZAMAN HAKLISIN.BEN BOŞBOŞ KONUŞUYORUM İŞTE .KUSURUMA BAKMA.

HA ANLAYANA......

• quote:

Orijinalden alıntı: ogunmas

quote:

BENİM KİMSEYE KIZMAK GİBİ BİR LÜKSÜM YOK.BU LAFIM ORTAYA "FİKİRLERİME LÜTFEN SAYGI DUYUNUZ.ÇÜNKÜ BEN SİZİN FİKİRLERİNİZE SAYGI DUYUYORUM"

VEDE DEVALÜASYON NEDEN YAPILIR SORUSUNUN CEVABINI ANLATAN LINK.
    http://www.umutdolu.com/egitim-kultur/ekonomi/devaluasyon-nedir.asp
    ZİRA TÜRKİYE'NİN ŞU ANDAKİ EKONOMİK DURUMUDA AYNEN ÖYLE OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.

AK SAKALLI DEDENIZ.

UNUTMADAN YTD.

Hoca çok tehlikeli bir noktaya parmak bastın!!.

Eğer ama eğer böyle olursa ;

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı

Aşağı kırılımda
    ya dövizde olmak gerek ya emtiada
    Yukarı kırılımda
    TL de

Ama Döviz ve emtia daha makul gibi..

Bırrr....

İŞTE YÜCE İNSAN.DECODERIN ÇOK GÜZEL ÇALIŞIYOR.AMAN AYARINLA OYNAMA.

• quote:

Orijinalden alıntı: samilto

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kuseyr

arkadaşlar bir ara hatırlıyorsanız kapanış ve açılış tahminlerimizi yazıyorduk, gün sonunda kazananı sevgili TEZTEX (artık kendisini buralarda göremiyoruz maalesef) ödülü ile birlikte :) açıklıyordu. şimdi hepimiz yuvarlak lafları bir kenara bırakıp bu hafta (cuma günü) için kapanış tahminlerimizi yazalım ons ve dolar olarak. bakalım en yakın tahmini kim yapacak.
    mesajı alıntı yoluyla gidersek takip etmek kolay olur.

ONS: 1610 DOLAR: 1,86

ONS: 1620
    DOLAR: 1,85

1615 185

ons 158x
    dolar 1,88

• quote:

quote:

quote:

quote:

- Hacım maç ne olur

Niye anlamadınki, decoderini aç anlarsın

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

- Hacım maç ne olur

Niye anlamadınki, decoderini aç anlarsın

YA KARDEŞ ŞU KRİPTO ALGORİTMASINI YOLLADA NE DEDİĞİNİ ANLAYALIM.ZİRA O ALGORİTMAYI ÇÖZMEK İÇİN HARCAYACAK BOL ZAMANIM YOK.

• quote:

Bu arada ak sakallı dedemize takılıyorsunuz ama hangimiz çıkıpta şu şöyle olacak diyor, şu çıkar bu iner diyebilenimiz var mı? yıllarını piyasaya vermiş ekonomistler bile çıkıyor "aşağı kırarsa şu olur, yukarı kırarsa bu olur diyor, tamam da kardeşim ne yöne kırar, o önemli zaten...

Bizimde parmak baktığımız nokta o zaten.. Tüm ihtimalleri yazıp ondan sonra "Ben size dedim sakalıma hürmet etmediniz" demenin mantığı nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_XenoN

quote:

Orijinalden alıntı: LorD_KeNNy

altına girelim mi ons artıyor :)

Hocam herkes girse bile sen pozisyonunu değiştirmeye fazla çalışmaSenin son 1 ayda yaptığın hareketleri çok iyi hatırlıyorum Sanki kazanmak için değilde kazanmamak için çalışıyorsun gibi bir izlenim oluştu son 1 ayda

Edit:İmla...

aslında bu son bir ayın ilk başında zarar ettim. zarar ettikten sonra da yaptıgım hamleler değil gereksiz beklemelerimden dolayı zarar ettim.
    genelde muhabbet olsun diye takılıyorum. cok fazla hareket yapmıyorum. bu ay 3 hareket yaptım diyebilrim. o zararı kurtarma düşüncesi ile bazı konularda acele ettim şemsiye büyüdü. caktırma ben sakince bekliyorum

• quote:

quote:

Bizimde parmak baktığımız nokta o zaten.. Tüm ihtimalleri yazıp ondan sonra "Ben size dedim sakalıma hürmet etmediniz" demenin mantığı nedir

SENİN İÇİN SAKALIMI KISALTACAĞIM.YETERKİ SEN MUTLU OL....

• quote:

YA KARDEŞ ŞU KRİPTO ALGORİTMASINI YOLLADA NE DEDİĞİNİ ANLAYALIM.ZİRA O ALGORİTMAYI ÇÖZMEK İÇİN HARCAYACAK BOL ZAMANIM YOK.

Yaaa hacı , ne oldu.. Geldinmi bizim ayara ? Bizde bunu diyoruz işte...
  • Neyse gerginliği bırakın herkese benden bir limonlu soda:-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

SENİN İÇİN SAKALIMI KISALTACAĞIM.YETERKİ SEN MUTLU OL....

Aman hacı beni mutlu etmek için sakalını falan kesme sonra hörmet etmezler bak

• quote:

quote:

Yaaa hacı , ne oldu.. Geldinmi bizim ayara ? Bizde bunu diyoruz işte...

SANA SONKEZ CEVAP YAZIYORUM.
    ALICININ AYARIYLA OYNAMA.DEMEKKİ YAZDIKLARIMDAN HALEN BİRŞEY ANLAMAMIŞSIN.
  • Bekleyen ev satışları %3.5 gerilemiş, beklenti ise %1 gerileme.Konut verilerini takip etmekte fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_XenoN -- 25 Ocak 2012; 17:08:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KMLSNY

Neyse gerginliği bırakın herkese benden bir limonlu soda:-)

Yok yaw ne gerginliği takılıyoruz keyfimizce, ama limonlu sodaya hayır da demem :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_XenoN

Ev satışları %3.5 gerilemiş, beklenti ise %1 gerileme.Konut verilerini takip etmekte fayda var.

Kötü gelirse dolara mı yarar?
  • 
Sayfa: önceki 20632064206520662067
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.