Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (1935. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
88.161
Cevap
923
Favori
3.558.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19331934193519361937
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: shacks

yılın haziran temmuz aylarında da 1530 seviyelerindeydi.sonra voleyi vurdular altına...sanırım bu seviye yine dip seviye olup ocak şubat gibi voleyi vuracaklar gibi...

bu grafiğe bi yorum yapacak yok mu?
  • bugünkü düşüşlerde alışlarla 98.92 olan ortalamamı 97.51 e düşürdüm artık hakkımıza hayırlısı
  • Benim gördüğüm aylık grafikte MACD sat vermek üzere. Altın tutanlar için inşallah gerçekleşmez diyelim.

Haftalıklarda MACD'ye baktığımda ise buralardan bir tepki verme ihtimali görüyorum. Dikkatinizi çekerim "tepki" diyorum, trend değil. Ben altın tutuyor olsaydım, yükselişlerde pozisyon azaltmaya bakardım ve kuvvetli al sinyalleri görmedikçe yeni pozisyon açmaktan kaçınırdım.
  • Daha düşermi altın acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: isa2711

Daha düşermi altın acaba?

Dibi gördüğünü düşünmüyorum düşecektir.
  • Sadece altında değil gümüş, platinum vb. tüm kıymetli madenlerde bir süredir düşüş devam ediyor. Asıl soru "Madenlerden çıkan para nereye gidiyor?" QE3 beklentisindeki yatırım fonları dolar almıyordur sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: whynot00

Sadece altında değil gümüş, platinum vb. tüm kıymetli madenlerde bir süredir düşüş devam ediyor. Asıl soru "Madenlerden çıkan para nereye gidiyor?" QE3 beklentisindeki yatırım fonları dolar almıyordur sanırım.

Dolara olan talep değerli madenlerıi düşürüyor:-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KMLSNY

quote:

Orijinalden alıntı: whynot00

Sadece altında değil gümüş, platinum vb. tüm kıymetli madenlerde bir süredir düşüş devam ediyor. Asıl soru "Madenlerden çıkan para nereye gidiyor?" QE3 beklentisindeki yatırım fonları dolar almıyordur sanırım.

Dolara olan talep değerli madenlerıi düşürüyor:-)

sAyın hocam değerli metalleri satanlar, kimler ve daha önemlisi paraları ne yapıyorlar yastık altı dolar damı değerlendiriyorlar.:) Q3 olmadan da ellerinden çıkarırlar artık..
    YArın kapanış içinde buugnkü kapanış önemli demişsiniz.Aslında yarın bugunkünden daha aşağıda kapatırsa kapanış olarak satışlar daha da artacak diyebilir miyiz ?
    kısa vadede.VEya 1545 üzerien çıkamassa 2 gün kapanış ,herhalde ,maalesef ,ne yazıkkı satış gelecek gibi mi? Artık ortalama kaç ay bekleriz 100 den alanlar. 3 aya razıyım:):) 80 lerdeki gibi olursa 3-5 yıl bile zarardan kurtulamayız Allah korusun.

• Şuan İş bankasında 1 gr Altı =95.15 Alınırmı Arkadaşlar
  • Gunumuz sartlarında bu dengesiz ekonomi hareketinde ne olacagını kimse goremez
    Son 2 aydır gelen dusus 1400 olmayacagı gıbi 1700 garantisi yok.
    Sonuçta altında tam borsa oldu.
  • Ons 1544.75
  • quote:

Orijinalden alıntı: y@s@r

Ons 1544.75

Gumus te cok yukseldi bir anda. Yine de yarini beklemekte fayda var
  • Olay budur :)) Iyi ki 93.58 ve 94 den alis yapmisim.Bazen insanin bildigini okumasi ise yariyor..
  • 98i bi göreyim hemen satcam :)
  • Arkadaslar boyle anlik yukselisler hep vardi. Hep boyle gidecegini soylemek kolay mi bu kadar seyden sonra. Yarin bakalim ne olacak. Ben de sizin kadar merak ediyorum
  • 1551.25 ons oldu arkadaşlar böyle devam eder mi ?
  • Ben yeniyimde. Aksamlari nereden takip edebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamın Aleyküm

Arkadaşlar ne alıp satıyorsunuz Altın mı ucuzladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlfredBorden

1551.25 ons oldu arkadaşlar böyle devam eder mi ?

Etmez dönecektir 1.530 ve altına birkaç sorti daha yapacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KMLSNY -- 29 Aralık 2011; 21:29:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S@HMeRDaN

Ben yeniyimde. Aksamlari nereden takip edebilirim.

http://www.forexpros.com/currencies/xau-usd
  • 
Sayfa: önceki 19331934193519361937
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.