Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (1919. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
88.162
Cevap
923
Favori
3.558.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19171918191919201921
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ons 1590 altina dustu. Altindan cikmayanlar bir daha dusunsunler diyelim mi. Yine de ytd
  • Düşecek düşecek.
    Düşmeden çıkma şansı yok zaten
  • Günaydın herkese...
  • Herkes yıl sonuna doğru altın patlama yapacak diyodu altın ters tepti.
    Şimdi o yorumu yapanlar altın 1400 $ bulacak diyorlar.

Kar etmek istiyor isen azıcık şans olacak gerisi yalan.
  • hERKese günaydın artık iş bası yaptım iş buldum ama ekranı pek takip edemiyorum herkese sabır ve kazanö dolu günler dilerim
  • bence yavas yavas alım fırsatları geldi diye düşünüyorum kimseyi yonlendirmek istemiyorum elbette bu nedenle YTD :)
    yarın amerikadan gelecek haberler var. Dış piyasalar kapalı hareketler daha durgun ben şahsen Garanti bankasında 97 altına düştüğünde alırım
  • Günaydın herkese ons baya bi düşüş eğiliminde sabırla beklemedeyim en dipten alacam bu sefer inşallah
  • günaydın arkadaşlar. uzun bir aradan sonra buradayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akyildizemre -- 28 Aralık 2011; 9:12:00 >
  • Arkadaşlar Ocak - Şubat gibi ne olur Altın? Ağustosta 101 den almıştım yaz'a düğünüm var. En azından 101'i geçer mi?
  • Sanki sabahtan girilse aksama dogru al sattan az da olsa ekmek yenecek gibi. Ons sabit ama dolar yukari.. Yine de riske girilmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thefarseer

Sanki sabahtan girilse aksama dogru al sattan az da olsa ekmek yenecek gibi. Ons sabit ama dolar yukari.. Yine de riske girilmez.

Değmez hocam o kadar riske girmeye
  • daha ne kadar geriye gidecek ki? en cok 95. bunun altını düşünmüyorum. elbette bu seviyeleri gececektir. kısa sürede belki bekleneni vermeyebilir ama
  • merkez dolara bir çarpsa ons düşükken süper alış şansı olacak ama merkezin hiç niyeti yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: M1A4

quote:

Orijinalden alıntı: thefarseer

Sanki sabahtan girilse aksama dogru al sattan az da olsa ekmek yenecek gibi. Ons sabit ama dolar yukari.. Yine de riske girilmez.

Değmez hocam o kadar riske girmeye

Evet hocam haklisin. O stress adami yer bitirir. Zaten beceremedim bu islerden para kazanabilmeyi.
  • ons ölmüş millet :)
  • Euro vardı onu bozdurup altın alıyorum ben
  • 96 ları bekliyorum almak için. 95 yalan gibi zaten boşuna bekliyorum. Bakalim ne olacak gün içinde.
  • GÜNAYDINLAR.AK SAKALLI DEDENİZ GELDİ.

Cuma günü altın 1615$ üstünü test ederken pazartesi veya salı günü gibi 1590$ göreceğini söylemiştik.gidişat şunu gösteriyor ki sabır edin.zira dolar çok yüksek.Şunu hatırlayın 1560$/ons ve 1$=1,88 ne oldu?hiçbirşey olmadı.birileri yine çukkayı kaptı.sabırlı olun ama panik olmayın.dolarıda yerin dibine çakacaklar altındaki gibi yoksa 2012 yılında emtiadan para kazanmaları imkansız.BU BÖYLE BİLİNE...!

Sağlıçakla Kalın ve Piyasa hareketlerine güvenmeyin.

UNUTMADAN YTD.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arcomp -- 28 Aralık 2011; 11:12:25 >

• Garanti Güncel

Döviz Kodu
    Banka Alış
    Banka Satış
    ALT 96,4320 97,2710
    USD 1,8950 1,9050
  • Uzunca bir aradan sonra merhaba herkese :)
    Bankadaki paralarım bittiği için pek bakmıyordum altına dolara :)
    Ama dolar baya coşmuş gerçekten. Geçen ay 1.78'den 300 dolar almıştım. 535TL'ye. Şimdi 1.9 olmuş dolar ama 570TL ediyor şu an 300 dolar :) Elimden çıkartsam mı bilemedim. 300 doları elimden çıkartıp gram altın alsam diyorum. Herhalde mantıklı olur hazır bu kadar düşmüşken. :)
  • 
Sayfa: önceki 19171918191919201921
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.