Şimdi Ara

•DH Wii U KULLANICILARI• (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
632
Cevap
9
Favori
23.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • akşama wiiu 'm geliyor. wind waker'ın ve pikmin 3'ün gözüne gözüne vuracağım. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Only Love

Var mı yeni birşeyler ? Bu ay Zelda HD çıkacak + Sonic'in oyunu. Başka neler var araştırayım en iyisi.

Deus Ex: HRDC
    Tekrar tekrar bitirebileceğim oyunlardandır Deus Ex, Batman/Assassin's Creed gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MedalOfMode

quote:

Var mı yeni birşeyler ? Bu ay Zelda HD çıkacak + Sonic'in oyunu. Başka neler var araştırayım en iyisi.

Tekrar tekrar bitirebileceğim oyunlardandır Deus Ex, Batman/Assassin's Creed gibi

Deux EX'i hem konsollar da hem PC'de yalayıp yuttum. Zelda'nın remake'ini düşünüyorum. Hayırlısı bakalım.

Bu yılın son ayına doğru ise Super Mario Worlds ise kaçırmayacağım oyunlar arasında ilk sırayı çekiyor. ^_^

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MedalOfMode

quote:

Deux EX'i hem konsollar da hem PC'de yalayıp yuttum. Zelda'nın remake'ini düşünüyorum. Hayırlısı bakalım.

Bu yılın son ayına doğru ise Super Mario Worlds ise kaçırmayacağım oyunlar arasında ilk sırayı çekiyor. ^_^

Mario kaçırılır mı ya

• Super mario 3d world super olacak gibi. Bu aralar zelda wind waker hd almayi dusunuyorum fakat kutulu satisi varmi bu oyunun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Talat2106

Super mario 3d world super olacak gibi. Bu aralar zelda wind waker hd almayi dusunuyorum fakat kutulu satisi varmi bu oyunun?

evet hocam var. şu an oynuyorum şiddetle tavsiye ederim :) ntsc iseniz tronixweb'i tercih edebilirsiniz.
  • Wii u ile wii arasındaki fark nedir beni aydınlatabilir misiniz?

• yigithan.sahinel kullanıcısına yanıt
    ps3 ile ps4ün arasındaki fark ile aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cahitdikici

ps3 ile ps4ün arasındaki fark ile aynı

çok net bi açıklama olmuş, tam olarak bu.
  • Haftaya e-shop'dan oyun almayı düşünüyorum. Uzun süredir Wii U'yu açmaz oldum. Hay lanet olsun bana. :D
  • quote:

Haftaya e-shop'dan oyun almayı düşünüyorum. Uzun süredir Wii U'yu açmaz oldum. Hay lanet olsun bana. :D

Yakın zamanda Pure Chess geliyor al akarız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bu yeni gameplay trailer sanırım biraz uzun versiyonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pudinkk -- 14 Ekim 2013; 20:30:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

bu yeni gameplay trailer sanırım biraz uzun versiyonu

çıkar çıkmaz alınacak. tek kelimeyle harika bi platform oyunu olmuş.
  • Gerçekten mükemmel görünüyor. Çıkar çıkmaz alınacaklar listemdeydi ama son video ile iştahım iyice kabardı.
  • E-shop update'i de ne uzun sürdü ya resmen çile çektiriyor Nintendo. Oyun alayım dedim 2 saat update yapıyor cihaz. Fiyasko. :)
  • dubaiden kendime 600tlye zombiu paket aldım getirdiğimiz öğrenen bir arkadaş 900tl teklif etti makineyi ona sattım yine wiiusuz kaldım bakalım 3. wiiumu nezaman alacam :) assassins creed 3 hala evde boş boş duruyor satılmadıda 3ds oyunuyla takasta olmadı bir sonraki wii u geldiğinde oynarım artık
  • Hayırlı olsun. Sen de al-satçılardansın demek. Ereneren gibi performans bekliyorum senden. :P
  • valla normalde al satçı değilim ama iyi denk geldi açıkçası bir gün ereneren performansı gösterebileceğimi pek sanmıyorum adam tam ölücü :)
  • Zelda wind waker'i kutulu olarak aldim bakalim nasil olmus.

• quote:

Orijinalden alıntı: Talat2106

Zelda wind waker'i kutulu olarak aldim bakalim nasil olmus.

bana kalırsa süper olmuş :)
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.