Şimdi Ara

DH WEBMASTER Grubu ve Tasarım heveslileri(Üye Sayısı: 163) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
378
Cevap
2
Favori
24.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • php bilen sadece alptekin değil dostum saygilar
  • selam arkdaslar uzmanlık alanım Tasarım,
    kullandıgım programlar,flash,fireworks,photoshop,dreamweaver,freehand,coreldraw,illlustrator.
    Logo yu biraz daha sadelestirirsen imzaya eklerim cok buyuk bence istersen benide ekle listeye

GOrusmek uzere
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fuzz

Webmasterlar grubu denmiş fakat gruba üye olanların arasında bi tek alptekin webmaster sıfatını php bildiği için hakediyo
    Flash, 3D falan bilen arkadaşlar "animasyoncular" veya "grafikerler" grubu açsınlar, onlar için daha uygun olur.

Birader istersen yazılanları dikkatli oku benim de Php geçmişim var ve eminim ki buradaki çoğu kişinin de bilgisi vardır. (Belki düzeyleri tartışılabilir) Zaten şahsi olarak benim böyle bir iddiam yok... Ancak neredeyse herkesin artık bilgi sahibi olduğu html'miş... php'miş, asp, mamboo gibi sistemlerin dışında animasyon tecrübeli arkadaşların da toplanması ortaya görsel açıdan harika şeylerin çıkacağının bir ön-göstergesi olarak kabul edilebilir...

• Fuzz kardeşim flash,php,asp,html, bunlara + olarak 13 grafik programını profesyonel olarak kullanıyorum web tasarım alanında 8 yıllık deneyimim var. ama bunları yazmamıza gerek yok herkes en iyi bildiği bir veya iki branşını yazsın verimlik açısından böyle daha iyi olacaktır örneğin php ile igilgili problemleri php branşında olan arkadaşlar asp ile ilgili olanları asp bransında olan arkadaşlar çözücek yani iş bölümü olacak bu nicin gerekli derseniz yine tüm tasarım ve programlamasıyla grup sitemizi hep beraber hazırlayacağız. ve sitede herkes kendi branşında yayın yapacak bilgilerinize
  • bende katılmak istiyorum lütfen ...

ben daha çok flash-actionscript ve photoshop üzerinde bilgi sahibiyim...
  • serkanyan hocam benide ekle. php+flash
  • S.A kardeş, ben de grubunuza katılmak isterim. Html olarak web çalışmalarım var ancak php,asp,..vs hiç çalışmadım. özellikle php ve asp konusunu öğrenmek istiyorum. Bu grupta olur mu bilmem?
    Saygılar
  • Serkanyan hocam eklemişsin listeye teşekkürler

İlgi alanlarım html, photoshop, profesyonel olarak asp, az buçuk php ve flash , son oalrakta css yi aralarına sıkıştırabiliriz
    Herkese iyi çalışmalar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kenshi

Acemilere yer varmı

www.lazmix.com benim şaheserimsi forumcuk

of of o ne forum öyle ne demek ''şaheserimsi forumcuk'' valla tek başına yaptıysan helal olsun

• php ,mysql,plsql bılırım
  • bende photoshop, az bucuk flash actionscript, dreamweaver, yine az bucuk asp.net 2.0 (vb) bilirim xml ve cssde öğreneceğim xml pek bişe yok ama olsun onuda yaziim dedim ayrıca turbo pascal ve vb6 da bilirim
  • hoş geldin
  • şimdi şöyle söyleyeyim..html yi frontpage ve dw gibi programlar nedeniyle öğrenme ihtiyacı duymadım..photoshop bakıyorum şu aralar geliştirmeye çalışıyorum..yazın enişteme bi site yapmıştımwww.yurekli.org diye..içerik yok ona bakmayın sade bi site..başka site çalışmalarım da olcak yakında..yani diyeceğim prof değilim..kabul ederseniz katılırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slmnd -- 28 Ocak 2007; 17:35:48 >
  • ben de varım
  • Bende Geldim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan92 -- 30 Ocak 2007; 14:57:40 >
  • bu arada html ve php olarak yazarsanız sevinirim
  • phpbb ve asp ile çok uğraştım ve uğraşıyorum. photoshop'dan başlı başına bir site yapacak kadar anlarım. Html ile de uzun süredir haşır neşirim.
  • konu altlara düşmüş... kurdugum(hazır script) ve faaliyete geçirdiğim bir web sitesi.

Dumlupinar Üniversitesi Sözlük Oluşumu
    www.dpusozluk.net
  • ekleyin bakalım web danışmanınızıda
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.