Şimdi Ara

Neo Vga Shop guncel liste..4080ler geldi✓asus rog 3070/zotac 3090 24gb (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.835
Cevap
132
Favori
245.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AykutGuru

@Dilefruz
    Bak güzel kardeşim, Aynı şeyleri yazıyorsun. Buda ne beni nede burhanı tanımadığından kaynaklanıyor. Ben Sattığım ürünleri başka birisinden alıp satmam. Sattığım ürünlerin hepsi ithalatçı firmadan alınıp satılan ürünler. Ya kendim kullanmışımdır yada hediye olarak gelmiştir. Onun dışında kimseden bir şey alıp satmışlığım yoktur. Bu zamana kadar tek 1 tane ekran kartı aldım birisinden kullanmalık, onuda belli bir süre kullandım sattım 2 yıl olmuştur.

Burhanın yalakalığını yapacak değilim, kendisi arkadaşımdır. Haksızlık yapılıyor ise bende doğal olarak cevap yazarım, bu yalakalık değildir.

Evet dediğin gibi kimse ne kartı olduğunu bilemez,sana katılıyorum. Satan adam Madencilik yapmışmı yapmamışmı anlayamazsın. Yalan söylüyor olabilir. İşte bizde bu yüzden Burhan diyoruz. Burada Burhan giriyor devreye. Çünkü kendisi güvenmediği bilmediği sözüne inanmadığı kimseden kart alıp satmaz. Yani madencilik yapılmamış diyorsa yapılmamıştır.

Bunların hepsi tam olarak tanımamaktan kaynaklanıyor. Tanısan 2 sohbet etsen, 1 çay içsen ne demek istediğimi anlardın. İstanbul`da otur sohbet et. İstanbul`da değilsen`de ben geliyorum de, seni karşılar en iyi şekilde ağırlar.

Lafın kısası hocam. Bence bir özür borçlusun söylediğin iftiralar için. Ne dersin haklı değil miyim. Özür dilemek ayıp bir şey değil sonuçta.
    Oscarlik yazi yemin ederim ust konu olmasini citizen mimarden dh coderden talep ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

Oscarlik yazi yemin ederim ust konu olmasini citizen mimarden dh coderden talep ediyorum

Alıntıları Göster
    Ateşin icadından önce cehenneme giden mağara adamının şaşkınlığı içindeyim. Bu elemanın kamu spotu olarak yayınlanmasını talep ediyorum. Sağlık bakanlığı ''Sigara içerseniz çocuğunu beyle olur'' şeklinde bir reklam çeksin 6 ayda ülkede sigara tamamen bırakılmazsa bişey bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dilefruz

yaşın belki 35 belki 40 ama adamlık yaşta bitmiyor beyinde bitiyor. Nvdia türkiye ile bağlantısı varmış, CİA ile gizli anlaşıyormuş vs vs. Yaşım 27 senin aklının alamayacağı işleri sırtımda taşıyorum istesende anlayamazsın zaten. Milleti küçük görüp 5 tane ekran kartı sattım diye kendini kral sanıyon biraz dışarı çıkta akrabaların ve eşine dostuna krallık yap klavye başında değil. Türkiye'ye ekran kartı gelmeden bu almış tanıtmış gerçekten komik birisin seni tanımak isterim. Şuan 1070 ve 1080 ilede maden yapılıyor ne diye alıp satıyorsun madem. Sıfır kart satsan eyw derim ki adam distiribitör maden kesin yok derim. Al Sat işindeysen maden işin içindedir ne kendini ne milleti kandır.
    Konuda maden karti olmadigini fatura sahipleri ve referansli uyeler kendi fotolari ve yazilariyla beni teyit edip onayladi staddaki seyircilerin gozu onunde anirmani istedim.cok zor degil diger husus kartin ilk sahibi diyorum sifir kutuyu acan... sekilmi sizelim yoksa videomu bukadarmi anlaman kit?? Ben senin israrla k9nuda maden maden demeni niyetinide anladim merak etme ama rezil olman icin konuda musade ettim hersey benim iznimle yani

1080ti ilede maden yapiliyor ben sattigim kisiyi taniyorum hepsi oyuncu hepsi buyuk cogunluk yerime gelen elden alisveris yaptigim kisiler dun gelmedik foruma

Bugun sana 3.kapagi armagan ediyorum istersen devaminida sunarim cocugum.

Neo Vga Shop guncel liste..4080ler geldi✓asus rog 3070/zotac 3090 24gb

• @Dilefruz
    Ben sana bir şey diyemiyorum artık. Sözüm bitti, hala aynı şeyleri yazıyorsun. Adam mining yapılmış kart ise bunu zaten belirtir diyorum. Ayrıca güvenmediği bilmediği kişilerden kart almaz diyorum ekstra bir durum olmadıktan sonra. Aracılar gibi.

Ama sen hala ısrarla mining kart satıyor diyorsun. Algılama sorunun var kusura bakma. Bir tarafta herkesin şikayetçi olduğu sen varsın. Bir tarafta herkesin öve öve bitiremediği Burhan var.
    Ama sen olmaz, benim dediğim doğru diyerek, doğru bildiğin yanlışta ısrar ediyorsun.

Ama unutma, güneş balçıkla sıvanmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: AykutGuru

@Dilefruz
    Ben sana bir şey diyemiyorum artık. Sözüm bitti, hala aynı şeyleri yazıyorsun. Adam mining yapılmış kart ise bunu zaten belirtir diyorum. Ayrıca güvenmediği bilmediği kişilerden kart almaz diyorum ekstra bir durum olmadıktan sonra. Aracılar gibi.

Ama sen hala ısrarla mining kart satıyor diyorsun. Algılama sorunun var kusura bakma. Bir tarafta herkesin şikayetçi olduğu sen varsın. Bir tarafta herkesin öve öve bitiremediği Burhan var.
    Ama sen olmaz, benim dediğim doğru diyerek, doğru bildiğin yanlışta ısrar ediyorsun.

Ama unutma, güneş balçıkla sıvanmaz
    Aykutun attigi bu posttan sonra ben

• Bir kendini bilmez yüzünden konu popülerlere kadar çıkmış, normal bir üyenin ilanı olsa konu sahibi sevinirdi ama Burhan in durumunda buna gerek yok zaten ilana kart koydugunda reklam yapmasına bile ihtiyacı olmayan birisi.

Konuyu baltalamaya çalışan arkadaş azıcık araştırmasını yapsaydı keşke nasıl bir satış prensibine sahip birine bulaşmaya çalıştığını anlardı. Şu forumda dediğine inanılacak nadir satıcılardan ve forumdakiler kasik olarak destek olacağına, karşına almaya çalışıyorlar.

Ben Burhanla ilk alışverişimi 5970 ile yapmıştım galiba o zamandan sonra 2 yıl öncesine kadar 20yi aşkın alışverişimiz oldu kısa zamanda çünkü tüm alışverislerimde ona giderim direk ya satarızder yada sen ilan aç ben desteklerim der önce edeceği karı bile düşünmez. Kaç defa görüştük bu kadar alışverişimiz oldu en son sıvı soğutmada kullandığım kartı ilanina koymadi mesela garantisini bozdum diye ama onuda yine sıvı soğutma kullanan bir kisiye ayarladı.

Kısacası 1 2 kendini bilmezin çıkmasıyla bu konu baltalanmaz Burhanın da adı kirlenmez, dürüstlüğünden süphe edilmez. Arkadaşa gereken ayar baya verilmiş ama kendisinde özür dileme gibi bir insanlık olmayacak gibi umarım en azından bir daha demircibu gibi düzgün bir satıcıya bulaşmaması gerektiğini öğrenir.

Edit: 3ay sonra ilk defa yazmışım foruma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Poyri -- 10 Nisan 2018; 8:26:26 >
  • demircibu kullanıcısına yanıt
    Acilen Türkçe öğrenmelisin.
  • quote:

Aykutun attigi bu posttan sonra ben

Alıntıları Göster
    Yaa Burhanım yıpratma kendini kardeşim senin kim olduğunu bilen biliyor, biz sana sende bize yetersin güzel kardeşim. Senin kişiliğin, ticari ahlakın ve samimiyetin tartışmaya açık bir konu değil ki.

Bırakın bu çocukcağızı, hiç cevap vermeyin, bu kendini bilmez zavallı yeteri kadar rezil oldu foruma, harcadığınız zamana yazık...

Azıcık ahlaklı yada ucundan karakterli bi yapısı olsa zaten mevzuyu uzatmadan çeker giderdi.

Öpüyorum seni kardeşim gözlerinden hayırlı işler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost41 -- 10 Nisan 2018; 12:54:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dilefruz

Bu mesaj silindi.
    Uzucu...

Bak guzel kardesim en uygun dille anlatayim. Bir platformda eger uzun sure boyunca durust olarak calisirsan etrafinda cok fazla kisi oluyor. Bu fazla kisileri iyi analiz edip kendine bir kullanici kitlesi secersen senin extra bisey yapmana gerek yok.

Bu baglam uzerinden konumuza gelirsek; Burhan bu isi yaparken kimin ne yaptigini ne sattigini bilerek yapiyor. Birine bir kart verdigi zaman aldigi ve sattigi kisileri zaten taniyor. Kaldiki teknoloji sektorunun icinde oldugu icin gerek yakin akrabalari gerekse kart firmarinin temsilcileri ve ithalatcilari ile yakin iliskileri olan birine soylediklerin oturmuyor burhanin ustune. Buraya yazi yazan uyeler burhani savunma amacli yazmiyor aslinda, zira 2012 de almayi biraktigi referanslarinin zekatini verse burda vip satici uye olursun. Burda insanlar, senin yaptiginin yanlis oldugunu, konusarak daha da battigini bu, konuyu uzatmaman gerektigini ve (adamsan ozur dileyip) kapatman gerektigini soyluyorlar.

Secim senin bildigin gibi yapmakta ozgursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf1653

Acilen Türkçe öğrenmelisin.
    Hosgeldin yedek fake nik. Okudugunu anladiginda ve sazan gibi atlamadiginda bunu düşunücem.makale yazmiyorum burda

Türkce ozel isim degil kucuk yazilir cümlede neyse oz nikin acildiginda bekleriz yine.Uzun uzun yazarsin bye

• quote:

Orijinalden alıntı: ghost41

Yaa Burhanım yıpratma kendini kardeşim senin kim olduğunu bilen biliyor, biz sana sende bize yetersin güzel kardeşim. Senin kişiliğin, ticari ahlakın ve samimiyetin tartışmaya açık bir konu değil ki.

Bırakın bu çocukcağızı, hiç cevap vermeyin, bu kendini bilmez zavallı yeteri kadar rezil oldu foruma, harcadığınız zamana yazık...

Azıcık ahlaklı yada ucundan karakterli bi yapısı olsa zaten mevzuyu uzatmadan çeker giderdi.

Öpüyorum seni kardeşim gözlerinden hayırlı işler.

Alıntıları Göster
    Tskler komutanim. Valla eglence oldu eskilerde gelmis konu populerde uste cikmis eleman bedava reklamini yapti iyisi kotusu olmaz derler. O kotu taninmayi seçti..

Konudaki üyelerde şampiyonlar gibi maşallah

• Yusuf1653 kullanıcısına yanıt
    Şuanda Sana sesli güldüğüm Gibi mi, yok sanmam senin benim sana güldüğüm gibi güldüğünü sanmıyorum. Senin gülmelerin aslında gülmemem gerekliydi demesine rağmen kendi içerisinde gülmekle çelişkiye düşen bir beyin yapısı, Senin devre yanmıştır şimdi.
  • Ilan 2gundur populer konuda

• @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

asus 4830 512mb 256bit fiyat===80tl====satildi @byhiz

https://www.asus.com/Graphics-Cards/EAH4830HTDP512MD3/

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

• Msi gtx 1080 aero tarafımdan alınmıştır.

İlgin için teşekkür ederim. Sorunsuz, güvenilir kart isteyenler için Burhan'ı tek geçerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: JoeyBane

Msi gtx 1080 aero tarafımdan alınmıştır.

İlgin için teşekkür ederim. Sorunsuz, güvenilir kart isteyenler için Burhan'ı tek geçerim
    Yönetici abiiii. Yukarıdaki arkadaşı ne zaman süresiz banlayacaksınızzzz
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrekaradag

Yönetici abiiii. Yukarıdaki arkadaşı ne zaman süresiz banlayacaksınızzzz

Alıntıları Göster
    Forumun yeni neşesinden ne cabuk sıkıldin

• quote:

Forumun yeni neşesinden ne cabuk sıkıldin

Alıntıları Göster
    Tartışmaya girmeyi bıraktığından beri sevmiyorum artık onu. Tadı kalmadı abi ya
  • @@@@@@@@@@@@@

Asus EXPEDITION Nvidia GeForce GTX 1050 Ti 4GB OC 128Bit GDDR5 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı EX-GTX1050TI-O4G

Sadece 2aylik sifir kondisyon10/10alir.. vatan faturali 3yil garantilidir en iyi 1050ti modelidir... 2018tasarim fan ve kasa guc girisi yoktur... kacirmayin.

İstedigim fiyat====949tl====dh ögrenci ozel fiyat 900tl satildi

https://www.hepsiburada.com/asus-expedition-nvidia-geforce-gtx-1050-ti-4gb-oc-128bit-gddr5-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-ex-gtx1050ti-o4g-p-HBV0000034LZ9?magaza=intelsan&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-diger.pla&gclid=Cj0KCQjwzIzWBRDnARIsAAkc8hGaW2L-Xn6PUo67XE7a44Qc3MZrUt_Lq_J1HPcoUkNxnL0ZqOgkvJ4aAjOqEALw_wcB

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

• @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

sifir galax gtx 1050ti oc 4gb sifir ====899tl====satildi ghost41 hayirli olsun

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.