Şimdi Ara

Neo Vga Shop guncel liste..4080ler geldi✓asus rog 3070/zotac 3090 24gb (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.835
Cevap
132
Favori
245.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Slm, eski model GT/GTS 9800 Zotac, Asus, MSI 1GB 256Bit düşer mi, Üstad?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa_Hoca

Slm, eski model GT/GTS 9800 Zotac, Asus, MSI 1GB 256Bit düşer mi, Üstad?

Almiyorum ve onermiyorumda 9yillik kart...

Yeni nesil r5 230 1gb var onu oneririm sifir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler, önerdiğiniz kart yeni nesil ama PC eski. Neyse, ucuz yollu çocukların 15 tatilde CS atabilecekleri bir kart buldum. Kendim için GTX 980Tİ FTW, ya da 1070 FTW düşünüyorum. O nedenle dükkanın vitrininizden sık sık içeriye bakmaktayım. İlginiz için teşekkürler. Hayırlı satışlar...
  • Eski kartlara bakmayin.. onlarin omru bitmis fanlar gitmis.. ve guc girisli..

Dedigim kart daha yeni ayni isi gorur ve uzun gider ondan onerdim..

Evga ftw gelmio cok az piyasada asus rog 1070 geliyor genelde..

• Burhan hocamdan bugun 1070 strix aldim sorunsuz bir sekilde tabiki. Kendisi aninda kargoladi saolsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: webbeast

Burhan hocamdan bugun 1070 strix aldim sorunsuz bir sekilde tabiki. Kendisi aninda kargoladi saolsun.

asus rog strix gaming tr garanti penta 35ay stokda..son 1adet

Fiyat=== 2199tl===== 1ocaktan itibaren 2099tl===satildi gaziantepe hayirli olsun.

Neo Vga Shop guncel liste..4080ler geldi✓asus rog 3070/zotac 3090 24gb

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-gtx1070-rog-strix-8gb-gddr5-256bit-dx12-nvidia-geforce-ekran-karti.html

@@@@@

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

• NEO YİNE NEO HİÇ RAHAT DURMUYORSUN BAKIYORUMDA 1080Tİ PNY VE SEN YAKIŞMIŞ GERÇEKTEN HAYIRLI SATIŞLAR

• Neo Vga Shop guncel liste..4080ler geldi✓asus rog 3070/zotac 3090 24gb

sifir 3yil garantili gtx 1070 pny oc full sistemle dosta gitti endoplazmikredikulum iyi gunlerde

• demircibu kullanıcısına yanıt
    Burhanım biz seni tanıyoruz,arkadaşın ilanlarınıda biliyoruz kafana takmaya değmez hayırlı işler.
  • ya burhan abi çocuk buraya da gelmiş. tek haneli referansı ile kalkmış güven sorgulaması yapıyo bırak takılsın sen işine bak seni bilen biliyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dilefruz

Bu mesaj silindi.
    Seni uckagitci gtx 970i 1250ye piyasa sisik zannedip satmaya calisan sahis konunda tonla yorum yapan var ilan ilanlikdan cikmis panayira donmus...

Beni herkrs tanir burda 13yildir foruma vgayi tanistiran kisiyim hakkimda tek konu var.

Anlamiyorsun anlatiyoruz kartlarin fatura sahipleri arkadasim sistemlerinden foto atarim orjinal ilk sahipleri zaten biri 7600tllik i7 7820 16gb ddr4 3200mhz m2 ssdlik sistem digeri 12bintlkik 4k sistem

Peki ben mining olmadigni kanitlarsam sen ilanini silip anircanmi?

Mining karti takasda bile almiyorum il disi takasi kapamisim sen

Cocuk ..

Birde mesaj atip mesajimi sikayet edip sildirmekde ne okuyor bukadarmi korkaksin yahu...

Bundan sonra radarima girdin bak bakalim noluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrekaradag

ya burhan abi çocuk buraya da gelmiş. tek haneli referansı ile kalkmış güven sorgulaması yapıyo bırak takılsın sen işine bak seni bilen biliyo
    Cocuk olfugunu farkettim zaten ben foruma ilk ilan actigimda parkda salincak sirasinda olmaliki beni tanimiyo birde iftira atiyor bak şuna...

Bundan sonra dhde guzel referans olurum cok sey satar...

• Sizinki istisna olabilir haklı olabilirsiniz bu konuda. Lakin satıcı ürünü sadece sizden almıyor tüm türkiyeden farklı insanlardan farkli amaçlardan alıyor. Hal böyle olunca içinde maden kartıda olduğu gerçeklik payıdır. Sonuçta al sat yapıyor forumda bu şahısı kartına düşük fiyat verip yükseğe sattığını kanitlayan kullanicılarda vardı. Bu insana güveniniz tam olabilir şahsen tanımıyorum gerçekten güvenilir insan olabilir referansi yüksek. Ama sattığı kartlar piyasadan toplama olduğu için maden giremez deyip maden kartları satmak insanlari dolandırmaktır. 1070 ve 1080 li madenler şuan dağıtılıyor forumda birden fazla satıcı var. Üstelik bir maden ilanında demircibu nun yorumu vardı pm şeklinde. O yorumu da bulup buraya atcam.

• @Dilefruz
    Öncelikle şunda anlaşalım, forumda 1000`den fazla kart satmış birisi için bence biraz daha dikkatli sallamak gerek. Sonuçta maden olayı yıllardır olan bir şey değil. Sanki sattığı her kart madenmiş gibi konuşuyorsunuz. Günümüze dönecek olur isek, maden kartı satıyor ise bunu zaten açık bir şekilde belirtir. Maden değil diyor ise maden değildir. Saklayacak yada insanları dolandıracak değil. Düşüğe alıp yükseğe satıyor kısmı bu kimseyi bağlamaz, kartı ona satan ile onun arasında. Ben Burhan`a derim, kardeş bana 1000 TL ver sen kaça satarsan sat diye, oda ona göre işlem yapar. Sonuçta alan razı satan razı. Buda yanlış bir şey değil. O zaman yanlış olan nedir. Maden kartları değildir, madenciler giremez demesi mi yanlış, Madenciler ölücü oluyor diye böyle bir yorum yapıyor. Onlara kart satmak istemiyor.Bu da normal, sorun ben çözemedim.

Kısaca ben Burhan nerede ve kimim dolandırmış, kime yalan söylemiş. Yada başka ne yapmış, pek anlam veremedim sizin bu kadar rahatsız eden durumu, kusura bakmayın ama sanırım biraz hava almanız lazım. Şimdi yavaşça dışarı çıkın ve hava alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AykutGuru -- 9 Nisan 2018; 17:51:12 >

• 2017 itibariyle maden yükselmiş ve ekran kartı satışı %60 artmıştır. Buna görede piyasada maden kartı bi hayli fazladır. Bu piyasa içerisinde madene girmemiş kart satmak samanlıkta iğne aramaya benzer. Burhan dediğiniz şahıs gelip benm ilanımı kötülerse bende yaptığı herşeyi dökerim piyasaya. Forumda kimseyle uğraşmadım kimseye kötü yada baltalayıcı yorum yapmadım. Gtx 970 i 1250 tl ye koydum diye kıskancından ölüp ilanımı baltaladı. Sorun değil her platformda satarım ben ürünümü. Madem benimle uğraşılıyor bende benimle uğraşan kişiyle uğraşır madenci olduğunu kanıtlarım. Dediğim gibi maden kartlarında yorumunu bulup atcam.
  • @Dilefruz
    Madene girmemiş kart satmak zor bir şey değil, doğru yerdesin. Doğru adres Burhan, maden olmamış kart istiyor isen, Sana aynı gün hangi model kart istiyorsan bulup getirsin. Bu zor bir şey değil. Sen bulamıyorsun diye kimse bulamaz gibi bir durum yok. Dediğim gibi Burhan`a bir PM atarsın bana maden yapılmamış şu kartı bulurmusun de bulsun. Bahsettiğin gibi samanlıkta ine aramak filan değil yani. Herkes her şeyini her platformda satar. Kimsenin malı elinde kalmaz.

Maden kartları tek kart olmaz, tek kart ile madencilik yapan var mı merak ettim. Sonuçta 3-4 tane aynı model kart satar aynı anda, Bu kartlar maden kartı dersin. ama tek kart içinde maden diyorsun, yarın işlemci satarken çıkıp onada maden dersin. Kendini buna şartlandırmışsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Wilde

Bu mesaj silindi.
    2lafindan biri maden dikkat ettimde bu eleman bitcoinden belliki cok zarar etmis.. kafa gitmis kartin sahibi konuya gelmis gigabyte1080 hala maden diyor kafayi yemis ciddi soyluyorum

Letgoodan kart aliyormusum ben.cocuk meydani bos buldu sıkıyor...

Sahibinden.com profilim yok tum forum biliyor bunu... bu elemanin karekteri asiri bozuk tum referansimdaki herkese bu profili hic usenmeden aticam...

Sana bu saatten sonra dhde ekmek yok cocugum

Anladigim kadariyla bu cocugu ben haric herkes hafizasina kazimis sende bildigine gore

Hayal dunyasinda kurgu yapip madende maden diyor ne madenmis bu

• Burhan dediğiniz şahısın geçmişine bakın çoğu ilandaki yorumlarını okuyun. Forumda kimseyi çekemiyor kıskanıyor sanırım tek vga işini yapan o sonuçta. Burhan olmasa foruma kart girmez aman allah korusun sakın gitmesin forumdan. Bak yaykut yaşını bilmiyorum bu iştede yaşa gerek yok. Eğer ki esnaf isen önce adam olacaksın. Burhan denen şahıs sürekli milleti ilanlarını baltalayıp kendi reklamını yapıyor ilanlarda. Güvenilir insan olabilir ama ötesi olamaz. Esnaf isen burdan ekmek yiyorsan edebinle saygınla şerefinle yersin. İlanları baltalayarak insanların konularına saçma yorumlar yaparak kendine düşman kazanırsın. Ben burhanı tanımazdım forumda birkaç kez ilanını gördüm ama bu saatten sonra böyle insanlar benden uzak dursun. Ben gtx 970 i 1250 tl ye satıyorum kıskancından öldü bitti ilanımı baltaladı. Burhan kim de benim ilanıma gereksiz yorum yapma hakkına sahip oluyor. Ürün satıyorsan aç konunu sat millete gelip salça olmasın. Aynı şekilde salça olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: AykutGuru

Bu mesaj silindi.
    Bu 1.kapak

Simdi msi gtx 1080 sahibi konuya gelicek bu dilefruz deneen veletin yalanlarini iftiralarini nasil tum forumda yuzune vurup -referans olarak yerin dibine gircegini gorcek tum forum...

Oyle sallayip kacmak yok herkes hakettigi bulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dilefruz

Burhan dediğiniz şahısın geçmişine bakın çoğu ilandaki yorumlarını okuyun. Forumda kimseyi çekemiyor kıskanıyor sanırım tek vga işini yapan o sonuçta. Burhan olmasa foruma kart girmez aman allah korusun sakın gitmesin forumdan. Bak yaykut yaşını bilmiyorum bu iştede yaşa gerek yok. Eğer ki esnaf isen önce adam olacaksın. Burhan denen şahıs sürekli milleti ilanlarını baltalayıp kendi reklamını yapıyor ilanlarda. Güvenilir insan olabilir ama ötesi olamaz. Esnaf isen burdan ekmek yiyorsan edebinle saygınla şerefinle yersin. İlanları baltalayarak insanların konularına saçma yorumlar yaparak kendine düşman kazanırsın. Ben burhanı tanımazdım forumda birkaç kez ilanını gördüm ama bu saatten sonra böyle insanlar benden uzak dursun. Ben gtx 970 i 1250 tl ye satıyorum kıskancından öldü bitti ilanımı baltaladı. Burhan kim de benim ilanıma gereksiz yorum yapma hakkına sahip oluyor. Ürün satıyorsan aç konunu sat millete gelip salça olmasın. Aynı şekilde salça olurum.
    Bu forumda satış yapanlar her zaman birbirine destek olur. kıskanma köstek olma vs olmaz dhde. sen yanlış yerdesin malesef.

Bak ne güzel maden kazıyoruz o kartla. Daha bir ay önce alınmış karta mining kartı demekte ayrı bi hata.

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.