Şimdi Ara

DH VECTRA C KULÜBÜ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
2
Favori
42.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • internetten bulduğum vectralarımızla aynı platformu kullanan arabalar

-saturn aura 3.5 lt v6 255 ps
    -cadillac cts 3.8 lt v8 275 ps

DH VECTRA C KULÜBÜ

DH VECTRA C KULÜBÜ

• aura ve cts devam

DH VECTRA C KULÜBÜ

DH VECTRA C KULÜBÜ

DH VECTRA C KULÜBÜ

• bi otomobil dergisinde opel vectra C nin chrysleri örnek alarak yapıldığını yazıyordu gerçektende öyle gemi gibi araba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fastdriver. -- 2 Ekim 2008; 11:56:00 >
  • Yürüyen gemi maşallah ...
  • keşke amerika gibi olsak yahu...

adamların ekonomik araba dediği arabalar bile 2.5 v6 !!!

biz de burada 1.6 çok gelir diye tırmalıyoruz...
  • vectra c kasa kullananlar;arabanın beğendiğiniz ve beğenmediğiniz yönlerini yazarmısınız.Sorunlu olan yerleri var mı?
  • en son kasa vectra c ler çok daha hoş. şöyle 1.9 dizel olcak süper olur.
  • 2008 in 4 . ayında alıdm sıfır renk olarak biraz çelişkide kaldım. daha sonra siyah almak istedim ve aldım .daha önce 2004 comfordum vardı onu satıp 2005 modelini aldım ve anladımki vectra rahatlığı gösterişliliği ve sağlamlığı bakımından tercih edilebilecek bir arac dedim sıfır almakta karar kıldım.
    5000 km yapmışım aldım alalı.sorun olarak ön takımdan ses gelmeye başladı oda mağlumunuz yolların acizliğinden olacakki viraj uc lastikleri değişmesi gerekiyormuş. servsite dedilerki almanlar bu arabaları yaparken kendi yollarına göre üretiyorlarmış dediler. bende gülüp geçtim ne yapayım...

almanlar demişki biz türklere asfalt yapmayı öğrettik türklerde bize yama yapmayı öğrettiler demişler.
    ama arabamı çok ama çok seviyorum... ALLAH HERKESE KAZASIZ BELASIZ ARAÇ KULLANMAK

DH VECTRA C KULÜBÜ

DH VECTRA C KULÜBÜ

• Hayırlı olsun arabanız ...
  • vectra c kulanıcıları,araç hakkında ki olumlu ve olumsuz görüşlerinizi yazarmısınız.Sıfır vectra comfort alıp uzun yıllar(en az 10 yıl) kullanmak isyiyorum.Bu düşüncemi onaylarmısınız?
  • Arkadaşlar,yok mu yorum yapacak vectra kullanıcısı?
  • Vectra'm yok malesef hala alamadım gitti ...
  • Aralık ayında opel kampanya yapar mı? Vectra'nın fiatı sizce nekadar olur?
  • Vectra ların üretimi bitti.İnsignia çıkacak malum.Şu anda stoklar da bitmiş ancak bayilerden soruşturup ellerinde kalan varsa ancak öyle alınabilir yoksa zor malesef ...
  • Aralık ayına kadar bayilerde sıfır vectra kalmaz mı diyorsun?
  • Çok zor malesef ama yine de üşenmeden bayileri aramak lazım ...
  • Sıfır vectra 1.6 comfort elinde kalan bayi varmı?Bilen varsa bilgi verin arkadaşlar?
  • bursadaki bayilere yazdan beri gelmiyor zaten..
  • vectracılar nerelerdesiniz?
  • Millet yok oldu ...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.