Şimdi Ara

-*-*DH UZAY İLE İLGİLENENLER KULÜBÜ*-*- (DH UZAY ÜSSÜ) 220 kişi olduk (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.232
Cevap
75
Favori
133.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sağolun arkadaşlar dh deki bilime olan ilgi daha bitmemiş katılımlarınızı bekliyorum
  • Güzel konu
  • beni de ekle
  • Ekle beni de (İmzayı imzama koyamam da...). Baya güzel konu olmuş.
  • ekle
  • yazın benide güzel konu
  • ekle beni de
  • quote:

Orjinalden alıntı: V_lkan

Arkadaşlar Uzay konulu National Geographic tarzı yani belgesel şeklinde bilgilendirme amaçlı önerecilecekleriniz var mı?

Adını hatırlayamadım ama DVD olarak satılıyordu UFO larla ilgili bi belgesli vardı;

mesela alüminyum folyo kağıdın şu amerikada düşüp de devletin gizlediği iddia edilen UFO üzerindeki araştırmalardan bulunmuş olabileceği filan söyleniyordu

biyerde link filan bulursan bana da atarmsın
  • Benide ekle
  • Benide ekele hergün gece bakar uzaydaki yıldızları incelerim
  • Ekleyin benide, izmir serbest bölgedeki NASA destekli eğitimi görmüş olan varmı?

Ben 2002 de gitmiştim 1 haftalık kursa sertifikam da var yani NASA'dan

AYrıca gökyüzünü daha iyi tanımak ve keşvetmek için sizlere "Stellarium" adlı programı öneririm, çok iyi bir program. Resmî sitesi için TIKLA

• quote:

Orjinalden alıntı: surpriser

quote:

Arkadaşlar Uzay konulu National Geographic tarzı yani belgesel şeklinde bilgilendirme amaçlı önerecilecekleriniz var mı?

Adını hatırlayamadım ama DVD olarak satılıyordu UFO larla ilgili bi belgesli vardı;

mesela alüminyum folyo kağıdın şu amerikada düşüp de devletin gizlediği iddia edilen UFO üzerindeki araştırmalardan bulunmuş olabileceği filan söyleniyordu

biyerde link filan bulursan bana da atarmsın

Tabi herhangi bir şeyler bulursam pm atarım.

• quote:

Orjinalden alıntı: SilverQuasar

Ekleyin benide, izmir serbest bölgedeki NASA destekli eğitimi görmüş olan varmı?

Ben 2002 de gitmiştim 1 haftalık kursa sertifikam da var yani NASA'dan

AYrıca gökyüzünü daha iyi tanımak ve keşvetmek için sizlere "Stellarium" adlı programı öneririm, çok iyi bir program. Resmî sitesi için TIKLA

saol hemen indiriyorum nasıl birşey şuan %10 oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Entobo -- 1 Temmuz 2008; 13:59:34 >

• Uzay mı? ekle hemen
  • Uzay, bilim, 'Einstein' konularında bana sormadan ekleyebilirsiniz.
    Dolayısıyla ekle.
  • uzayla ilgilenen insanların IQ ları yüksek oluyo genelde,sıradan insanlar hiçbişeye ilgi duymazlar,uzaya ilginiz büyükse ve rock dinlemiyosanız, Jon Hallur'un tüm müziklerini indirin eve online için yaptıgı torrent olarak bulabilirsiniz bu müziklerle kendi,nizi uzayda bulursunuz,melodileri suana kadar hayatımda duydugum duyabileceğim en güzel melodiler,şiddetle öneririm,ve freespace 1-2,freelancer oynamanızı tavsiye ederim,müziklere lastfm den bakabilirsiniz ayrıca,benide ekleyin
  • biri şu uzay-zaman kavramını anlatabilir mi
    zamanda bir nokta kırılırsa uzayda oluşan olay nedir
    bir de şunu duydum uzayda zaman karışması yapılabiliyormuş bunları burda paylaşalım
  • uzayın manyağı değilimdir ama ilgimi çeker

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2741 -- 1 Temmuz 2008; 14:34:50 >
  • Birşey diyecem şu programda uzaklık dünyaya göremi güneşe göremi uzaklık tanmı bahsediyor
  • quote:

bilimin ta kendisi serisindekiler çok yaratıcı teorilerler dolu onları izlemeni tavsiye ederim

bu arada 38 mesaj olmuş çok iyi gidiyor inşallah 100 ü geçecek üye sayımız kültür ve bilim köşesindekilere de duyurmanı tavsiye ederim dmc
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.