Şimdi Ara

🤩💥KASKO-SİGORTA ÇOK MU PAHALI?🤩💥LTD-AŞ ÇALIŞANI-MEMUR-MÜH.-ÖĞRETMEN-EMEKLİ KASKO ÖZEL İNDİRİMLER (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
890
Cevap
105
Favori
57.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mrtcaan kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

2000 model araca dahi kasko yapabilmekteyiz.
  • Merhaba,

piyasadan yaklaşık %40 civarı uygun fiyata kaskomu kendilerinden yaptırdım. Üstelik mevcut sigorta firmamdan devam ettim.

Yardımlarından ötürü teşekkür ederim.

• poliçeniz hayırlı olsun bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erol Beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür etmek istiyorum. Aracımın kaskosunu kendilerinden yaptırdım. İlk defa kasko yaptırdım. Sorduğum soruları bıkmadan yanıtladı. Ayrıca piyasaya göre çok uygun bir fiyata poliçemi hazırladı. Umarım gelecek senelerde de uygun fiyatlarla kendileriyle devam ederiz.

• Erol Bey ile kasko ve sigorta işlemlerini uygun fiyata hallettik. Kendisine ilgisi için çok teşekkür ederim.

• Burayı forumu gezerken gördüm ve iletişime geçtim ancak 2 gündür süren görüşme neticesinde hala sigorta yaptıramadım. Daha doğrusu hiç bir yerden sigorta yaptıramıyorum. Hangi acenteye başvurduysam sigorta şirketlerinin poliçe onaylamadığını söylüyor. Arada 2-3 tanesi çıkıyor ama onlar da uçuk fiyat çekiyor.

Şimdiye kadar hep internet üzerinden işimi hallederdim aracın bilgilerini gir teklifi al ödeme sayfasına git işlem tamamdı. Yeni yılda zamlı tarife için sistemlerini kapattılar anlaşılan. İlla sigorta yaptırmak istiyosan fiyat bu deyip 2 katı rakam çıkarıyorlar karşıma.

Aracım 1 haftadır sigortasız. Şirketlerin hepsi sözleşmiş gibi ortak hareket ediyor sigorta yapmıyor. Devletin zorunlu hale getirdiği trafik sigortasını yapmamak neyin kafasıdır anlamadım. Allah belalarını versin başka bişey demiyorum.

GÜNCELLEME: Sigortatower yetkilisi arkadaşımız yardımcı olup aynı gün meseleyi çözmüştür kendisine teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahsin053 -- 2 Ocak 2023; 0:24:30 >

• SigortaTower kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar, sıfır aracın kasko trafik sigortasını satış işlemi hariç iptal edebilir miyiz. Zorunlu tuttular aksilik çıkmasın diye ses etmedim. Aracı 2 ocakta teslim alacam. Buna tekrar tekliflere bakabilirmiyiz

• Merhaba hocam,

Trafik sigortası iptali satış harici mümkün değildir.
    Kasko ise mümkündür. Ayın birinci günü Allianz üzerinden net %30 iskontolu olarak yardımcı olabiliriz. Diğer kaskoyu hemen dilekçeyle iptal edebilirsiniz. Sistemde iki kasko aynı anda eklenebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SigortaTower -- 30 Aralık 2022; 21:5:6 >
  • tahsin053 kullanıcısına yanıt
    Hocam yarın sabah çözmeye çalışacağız.

Kredi olunca mecbur olacak kasko işte falan fıstık dedi. Madem öyle bizde 2 kasko yapar koyarız. Kasko olmuş olur neticede.

• Sinirli ve Süratli kullanıcısına yanıt
    Yine buradan bir arkadasimiza 22.000₺ kesilen kredili kaskoyu 7700₺ olarak biz mükerrer kestik, diğer tarafı dilekçeyle ve şikayetlerle iptal ettirdik hocam.

• Bayinin 8200 çıkardığı kaskoyu 4800 e hallettik. Sağol kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinirli ve Süratli -- 31 Aralık 2022; 12:57:14 >
  • Herkeze iyi yıllar. Dün Erol beyle DH sayesinde tanıştım. Sağolsun 1 haftadır Çözülmeyen kasko sorunumu 4 saatte halletti . Bundan sonra kasko adresimiz belli oldu. Çevremdeki herkeze önereceğimden şüpeniz olmasın. 👏👏👏

sayenizde bir dertten kurtuldum yardımcı olduğunuz için teşekkür ediyorum

• Terapist10 T kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkür ederiz.
  • Kasko ve sigortaya ocak zammi geldi mi acaba

• potanmitilla P kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    trafik sigortalarına %4.75 zam geldi.
    kasko değerleri güncellendiği için kaskoya da kasko değerlerinin güncellenmesi oranında zam geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SigortaTower -- 3 Ocak 2023; 21:21:12 >
  • 2011 Fluence için 7.basamak indirimiyle 2600'e trafik sigortası kesildi.

En uygun fiyatı verdiler.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.