Şimdi Ara

DH-UCL Fantasy League (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
2
Favori
1.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Konuyu güncel tutalım. Kadrodaki 2 oyuncum sakat, 1 taneside cezalı olmaz böyle şey. Zaten 1 tane değiştirme hakkı var keşke 2'ye çıkarsalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba bende oynuyorum bu oyunu ancak anlamadıgım bır durum var bilen varsa bilgilendirirse sevinirim.

puanlarım;

1.maçlar: 64
    2.maçlar: 53
    3.maçlar: -62 / oyuncularımın aldıgı puanları topluyorum 58 ediyor ama -62 gösteriyor nedendir.

Acil yardım !!!
    DH-UCL Fantasy League
  • KARTALHAN92 kullanıcısına yanıt
    Her hafta 1 tane bedava oyuncu değiştirme hakkı veriyor onun dışında her değiştirdiğin oyuncu için eksi puan yazılıyor. Bir de bir hafta istediğin oyuncuyu değiştirme hakkı veriyor onu da kullanabilirsiniz ama sadece 1 hafta geçerli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2CE6EA6FE -- 1 Kasım 2017; 10:47:57 >
  • bende her hafta kadroyu baştan kuruyorum ya sosyal lig gibi düşünüp gitti mis gibi puanlarım bu haftada aynısını yaptım.
    kurzawa kadromda var. ne güzel adam 24 puan almış o kadar puan bu haftada gitti boşa desene. :(

DH-UCL Fantasy League

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARTALHAN92 -- 1 Kasım 2017; 13:47:12 >
    Aynı hataya 1 hafta ben de düştüm. Artık aynı hatayı yapmıyorum.
  • sistem biraz saçmaymış ama ya. Birde ingilizce olunca ister istemez dil sorunu oldugu için bazı soru işaretleri kalıyor. keşke dil seçenekleri olsa.
    yani ben bir önceki paylaştığım kadrodan sadece 1 oyuncu mu değiştirebilieceğim 5.maçlar öncesinde....
    Saçma değil gayet mantıklı. Fantasy i fantasy yapan bu kural zaten. Yoksa her hafta istediğin kadroyu kurarsın. Ama adamlar senden onu istemiyor. Fikstürü de göz önüne alarak kadro mühendisliği yapmak önemli olan

• 8 oyuncu değiştirdim. Wild kullandım.

DH-UCL Fantasy League

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.