Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05D0CDBDD -- 21 Ağustos 2022; 13:31:29 >

• Yks sonrası dünyayı tanımaya çalışan dh aslanları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekşinin popülaritesinin gençler arasında artmasından kaynaklanan durum

• Ekşi yazarlığı sırası gelmediği için mecburen yaptığım şey

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 3 yılı aşkın süredir yazar, 5 yıldan uzun süredir de kullanıcı olarak takıldığım ekşi sözlükteki formatın foruma gelmesi durumu.

• Forumu hiç böyle görmemiştim kız mevzusundan geçilmiyor üzülüyorum kendinizi geliştirin daha yaşınız küçük ne ilişkisi bu yaşta derdiniz cinsellik ise bilemem duygusal ilişki arayışındaysanız o da olur ama f&&kbody arıyorsanız tekrar düşünün cinsellik güdüsel bi şey tamam ama hayvan değiliz kızlar tip olduğu kadar özgüvene de önem verir bir de hep erkek mi var şu koca forumda nerde delikanlı kızlar çıksınlar bakalım

• Xxkkk X kullanıcısına yanıt

Kanka su sn yine ilimlilwr da internette sosyal medyada nedense 1 2 sene önce falan asiri kadin dusmanligi akımı vardi.Duyar mevzusu kasmicam. Boyle ortamlarda kiz gorunce erkekler hayvan gibi davranıyor.hani derler ya bi erkek cogunlugu kiz olan yerde korkmaz ama bi kiz korkar diye . Erkekler cok olunca cidden hayvanlasiyo.

Kizlar da bu yuzden gelmiyor boyle yerlere gelen gidiyor.Cunku psikolojik baskı zorbalama falan.

• Prensesela P kullanıcısına yanıt

Ben kadın olduğumu belirttiğim nickimle konu açmıştım eskiden abazanlar mesaj atıyordu saçma sapan zor kurtuldum valla o zaman kadın düşmanlığı yapan görmedim şu anda da rastlamadım artık forum değişmiş şimdi bakıyorum osbirciler konular açıyor jdjdjfhf

Hicbir aklı başında erkek gidipte bir kıza durduk yere zorbalık barbarlık yapmaz. Bu bir.

Yine aklı başında olan bir erkek kıza bulunduğu ortamda gergin olmaması için elinden geleni yapar. Bu iki.

Ve yine aklı başında olan bir erkek, bir kıza nasıl davranılması gerekiyorsa öyle davranır. Bu üç.

Şimdi gelelim sana. Sana neden kötü davranılıyor? Eğer sen çıkıp orda burda "Erk*kler kabadır kötüdür" guzellemesi yaparsan sana hak ettiğin gibi davranılır. Senin yaptığın hemcinslerinin hakkını savunmak değil. İki cinsiyet arasına fitne sokmak, birini diğerinden üstün kılmak. Bunun a'sı b'si yok. Düpedüz insanları DURDUK YERDE kışkırtıyorsun. Ve bu yüzden seni buradan göndermek istiyorlar. Çünkü ortamın huzurunu bozuyorsun. Eğer bu hareketlere, bu sözlere devam edersen aynı şekilde onlar da sana aynı tepkiyle yaklaşacaklar. Bu sadece senin için değil, senin yerinde bir erkek olsa onun için de aynı tepkiyi ortaya koyacaklar. Ama ne zaman ki değişim emareleri görülür. O zaman tepki olmaz sen de mutlu olursun biz de. Nokta.

• Bence forumda tahmin ettiğimizden çok daha fazla kız var ya da kızlar kendini erkek gibi gösteriyor o da mümkün

• LivreSciisBack kullanıcısına yanıt

Xd emin misin? O dedigin seyler cok eskidendi .sadeve ben değil en basitinden ders otaga gir.Kiza ne bicim kufurler ediyorlar. Ben degilim baska biri.Burasi anarsi grubu normal dediler kiz hesaplarını sikayet edince.

Sonra sosyal medyada tip okuyan kiza ins doktor olamazsin yazmislar.

Kaidnlar kriter sayinca hahaha yakiskli zengin isteyip öldürülüyor diyorlar.Ama kendileri tabii ki de güzele bakcaz guzellik algısı vardır dogal secilim falan hshddjdjs kendilerine gelince cirkinler olsun en güzeline bakcaz ama kizlar bize bakmayinca olsun.Kizlar boyle tipe paraya baktığını söylese hemcinsleri hile ayıptır heo kadinlardan erdemli olmaları bekleniliyor yani.

Sonra videolari var bi kiz konuştu diye ben valo falan oynamiyorum da kiz sesi duyunca adamlar inanilmaz kufurler ediyorlar.Yani gecti o eskisi gibi bi çeki düzen verme kendine mevzusu artik aksine kiz oldugu icin daha beter zorbalik yapılıyor.

Eskiden geri kafaliydi insanlar derdik de amcalarimiz en azindan bayanla nasil konuşuyorsun kafasinda.

Gercekten çok haklisin, bazen mantıklı şeyler yazıyorsun. Mesela siralama tahmin yazın çok iyiydi

• Yks22Hedef15K kullanıcısına yanıt

hocam sizin aranızda cidden duygusal bi bağ var galiba ya siz aşık olmuşsunuz

• noobodynow kullanıcısına yanıt
    Hocam gönül bu ota da konuyor elaya da

birbirini tamamlayan bir çift olacaginiza inaniyorum

• noobodynow kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyprum hocsm

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.