Şimdi Ara

DH - Türkiye Siyah Kurdele Harekatı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
1
Favori
26.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Shinigami_L

Biz hristiyan taklidi olsun diye bunu yapmıyor.İçimizdeki acıyı ve karartıyı ifade etmesi için bunu kullanıyoruz.

Biliyorum burda bir çok kişi iyi niyetle bunu yapıyor ama yaptıklarının ne anlama geldiğini,nerden çıktığını söyledim
  • Yukarı
  • Up
  • destekliyorm arkadaslar
  • Saol arkadaşım
  • Bende koydum
  • bende arkdaşlara netlogda kalna bırakım ve konu açtım msn avaramıda koydum resmi herkezin duyarlı olması lazım bu konuya arkdaşlar
    quote:

Orjinalden alıntı: Shinigami_

Öncelikle herkese selamlar.

27 Temmuz akşamı İstanbul'da yaşanan patlamalar sonucunda bu kampanyayı başlatma gereği duydum.Hedefimiz ulaşabileceğimiz kadar insana ulaşmak ve herkesin bu kampanyaya katılıp Türkler'in zorluklara karşı nasıl göğüs gerdiğini ve nasıl ayakta durabildiğini kanıtlamak.Bu günden itibaren bu kampanyayı başlatıyorum ve tanıdığım her insana ulaşıp aşağıdaki kurdeleyi koydurdum.Sizden de aynı desteği bekliyorum.

Senin de kanında Türk kanı akıyorsa ve sende terörü lanetliyorsan tek istediğim Msn avatarına, forum imzana-avatarına vb. dikkat çekebilecek bölümlere kurdeleyi koyman.

İmzalar

[center][image]https://store.donanimhaber.com/5f/5e/36/5f5e366a90f07ab899c841cc11441425.jpg[/image] 
    [link=http://forum.donanimhaber.com/m_25134036/tm.htm][color=#CC0000]DH - Türkiye Siyah Kurdele Harekatı[/color][/link][/center]

[center][image]https://store.donanimhaber.com/ab/51/05/ab51056d797ba67578200eea10630a8e.gif[/image] 
    [link=http://forum.donanimhaber.com/m_25134036/tm.htm][color=#CC0000]DH - Türkiye Siyah Kurdele Harekatı[/color][/link][/center]

• Teşekkür ederim bende Facebook'ta grup ve application açıyorum şimdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Giray Han

boş iş bunlar....

kurdele koyduktan sonra düzelecekmi ?

ee peki olayları kınıyoruz diyoruz , düzelen birşey varmı ?

Eğer bu Ülkeyi düzeltmeyi ve böyle olayların olmamasını istiyorsanız okuyun ilim bilim öğrenin , çalışın ve daha çok çalışın...başka elimizden birşey gelmez.

haklısın kardeş sonuna kadar
  • Up
  • Up
  • Amanda aman ne çok severiz böyle şeyleri. Anketler çıkar yes deriz no deriz. İnsanlarımız ölür siyah kurdela takarız, binlerce şehit veririz türk bayrağı koyarız. Monitörün karşısından ne de çok severiz tepki koymayı. Çünkü biz duyarlı ve bilinçli bir toplumuz ondan olsa gerek. Haydi Türkiye siyah kurdale.
  • Allah belalarını versin b.k herifler
  • tepki vermek lazım tabiyki,ama nereye kadar gidecek böyle,daha büyük tepkiler lazım...
  • ben destyeklemiyorum bu kampanyanızı! neyi destekliyorum biliyormusunuz yıllardır: bu örgüte prim verenleri dinlememelerini, albümlerini satın almamalarını söylüyorum!
    siz siyah kurdele takın ama iboyu dinlemeye devam edin.. daha çook müstehak bize bunlar!!
  • İbo'yu dinleyen şerefsiz kimmiş ?
  • ibo ile kimi kastettğinizi bilmiyorum ama belliki ii biri değil... ama ibo kimse işte onu dinlemekle bu konunun alakasını görmüyorum. o zaman solcu biri için ozan arifi, milliyetçi biri için ahmet kayayı, (islami kesim için madonnayı dinlemek :)) dinlemek vatan hainliği sayılabilir. müzik siyasetten bağımsız olmalı bence...
  • quote:

Orjinalden alıntı: baş ispiyoncu

ibo ile kimi kastettğinizi bilmiyorum ama belliki ii biri değil... ama ibo kimse işte onu dinlemekle bu konunun alakasını görmüyorum. o zaman solcu biri için ozan arifi, milliyetçi biri için ahmet kayayı, (islami kesim için madonnayı dinlemek :)) dinlemek vatan hainliği sayılabilir. müzik siyasetten bağımsız olmalı bence...

bağımsızdır tabiki ama biri, " şarkılarım dağlara " diye kaset çıkarırsa biri "ogün öyle deişler diye" kafiye yaparsa şarkılara siyaset karıştıtırlarsa bunları dinleyenlerde bunların kasetlerini alarak finansal kaynak sağlamış prim vermiş olursunuz. örgütler sadece paraya değil moralede ihtiyaç duyar bu morali işte alttan alttan destek çıkarak ibo denen mahluk yapıyor. kör olmak lazım bunu görmemek için!

• Bunu hepimiz biliyoruz İbo denen şerefsizin de ne mal olduğunu hepimiz biliyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.