Şimdi Ara

DH - Türkiye Siyah Kurdele Harekatı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
1
Favori
26.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim verdiğim imzayı kullanırsanız daha makbule geçer arkadaşlar orda bu topic'e ulaşmak için link te var.
  • ekledim
  • Teşekkür ediyorum arkadaşlar.
  • Up
  • saldırıda kayıplarımız için başsağlığı diler, sevenlerinin acılarını paylaşırım. terörü lanetliyorum...
  • boş iş bunlar....

kurdele koyduktan sonra düzelecekmi ?

ee peki olayları kınıyoruz diyoruz , düzelen birşey varmı ?

Eğer bu Ülkeyi düzeltmeyi ve böyle olayların olmamasını istiyorsanız okuyun ilim bilim öğrenin , çalışın ve daha çok çalışın...başka elimizden birşey gelmez.
  • @Giray abi en azından bi tepkimiz olduğunu göstermek için yapıyoruz bunları.Yoksa hiçbirşeyin değişmeyeceğini bizde biliyoruz.
  • @Yakamoz seninkiler de güzel eklerim istersen imza resmi olarak ne dersin ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Shinigami_L

@Yakamoz seninkiler de güzel eklerim istersen imza resmi olarak ne dersin ?

tabi ekleyebilirsin
  • Tamamen popülist hareketler... Şimdi böyle yazıyoruz diye vatan haini de oluruz...

Bu ülkede her gün bir kaç kişi trafik terörüne kurban gidiyor. Tek farkı bunun kahpece olması...

Allah ölenlere rahmet eylesin...

quote:

Orjinalden alıntı: Giray Han

boş iş bunlar....

kurdele koyduktan sonra düzelecekmi ?

ee peki olayları kınıyoruz diyoruz , düzelen birşey varmı ?

Eğer bu Ülkeyi düzeltmeyi ve böyle olayların olmamasını istiyorsanız okuyun ilim bilim öğrenin , çalışın ve daha çok çalışın...başka elimizden birşey gelmez.

• DH - Türkiye Siyah Kurdele Harekatı

TEŞEKKÜRLER!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __VaSsiLi__ -- 28 Temmuz 2008; 15:31:18 >
  • Önemli değil ama imzanızs tek resim koymanıza müsade ediliyor arkadaşlar.Ben kendi imzamdan vazgeçtim.
  • Ben de ekledim.
  • hmm, bende kendi başıma birşeyler denemiştim. birazdan değiştiriyorum..

Evet, değiştirdim. teşekkür ederim. inşallah daha fazla katılım olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A064FD3E1 -- 28 Temmuz 2008; 15:44:12 >
  • Destekleyen herkese teşekkkür ediyorum
  • Siyah kurdela, siyah gözlük, siyah giyinmek bunlar dışardan ithal hristiyan ritüelleridir,hristiyanlar cenaze törenlerinde, gömülecek ölünün hayaletinin orada bulunanlardan birinin bedenine girmek isteyeceğine inanıyorlardı ve hayaletten saklanmak için vücutlarını siyaha boyuyorlardı ,zamanla bu adet, siyah giysi olarak devam etti ve günümüze kadar geldi,şanlı bayrağımız duruken bilerek veya bilmeyerek haçlıları taklit etmeye gerek yok
  • Biz hristiyan taklidi olsun diye bunu yapmıyor.İçimizdeki acıyı ve karartıyı ifade etmesi için bunu kullanıyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.