Şimdi Ara

DH Türkçe Rap Kulübü (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
1.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: revnak96

Arkadaşlar sancak tarzı bildiğiniz sanatçı varmı çok sert rap sevmiyorum genel olarak beğenmiyorum hatta türkçe rap yapan mc leri eminem haricinde pek dinlemezdim son zamanlarda sancak dikkatimi çekmeye başladı aynı tarz önerebilceğiniz varmı böyle beatle sözler sevişsin istiyorum şu yetenek sizsinizde ikinci olan erdal toprak "cenneti ver bana" da çok hoşuma gitti anladınız siz varsa bu tarzda bildiğiniz şarkı paylaşabilirseniz sevinirim

Sancak artık rapçi değil taladro gibi oldu resmen

farazi kayra bi eve hangi gün gidilmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: revnak96

Arkadaşlar sancak tarzı bildiğiniz sanatçı varmı çok sert rap sevmiyorum genel olarak beğenmiyorum hatta türkçe rap yapan mc leri eminem haricinde pek dinlemezdim son zamanlarda sancak dikkatimi çekmeye başladı aynı tarz önerebilceğiniz varmı böyle beatle sözler sevişsin istiyorum şu yetenek sizsinizde ikinci olan erdal toprak "cenneti ver bana" da çok hoşuma gitti anladınız siz varsa bu tarzda bildiğiniz şarkı paylaşabilirseniz sevinirim

Tankurt Manas - Yok . Klibi de güzeldir bayağı.

Bak bir de Karaçalı vardır tarzı biraz değişiktir ama seversin. Sesindeki Haziran parçasını öneririm. Ayrıca Mezar Virtüözü albümünü dinle kesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sıkı Dur Geliyorum -- 17 Temmuz 2015; 10:17:17 >

• Yetenek Sizsiniz Türkiye Burak - Erdal Toprak Final Performansı

Tankurt

• Herkes Türkçe'yi savunanların kitap okuyup dil bilgisi konusunda yoğunlaşanlar olduğu zannedilir. Türk Türkçe'ye saygı duyar. Türkçe dünyanın en güzel dilindir onlar ve bizler için. Türkçe ile her şey yapılır. Rap neden yapılmasın ? Yabancı özentisi olmayalım şarkı mı tabi ki Türkçe. Abi bir de sokakta ingilizce bildiğini göstermek için yarı ingilizce Türkçe konuşmaya çalışanlar. Yabancı dilde espri yapmaya çalışmak, yap ama Türk birisine ?! gerek yok. Sonuna kadar Türkçe !

Özenti olmayın vefalı olun.

Norm life <3
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sokraat

Yetenek Sizsiniz Türkiye Burak - Erdal Toprak Final Performansı

Tankurt

Abi hakkedenlerdendi abi :)

Burada herkesin hakkı yeniyor.

Halkın düşündüğü her zaman doğru olur mu düşüncesini akla getirir ama ben bilmem yani :/

• Ekle Hocam
    Abluka Alarm yazılsın lütfen

Üstat Cezanın en sevdiğim sözlerinden birisi;
    Nargilenin dumanına benzer hayallerim, sadece beni zehirler ve uçup gider.

Ceza, Sagopa Kajmer, Abluka Alarm, Pit10, Sansar Salvo, Dr. Fuchs, Radansa, Şanışer,Da Poet, Sokrat ST, Patron, Santi A.K.A, Ados, Beta, Diyar Pala, Giyotin, Hayki, Karaçalı, Killa Hakan, Knock Out, Kolera, Rapozof, U.l.a.ş, Zet, NORM, Hidra, Sehabe, Yeis Sensura, Allame, Anil Piyancı, Ais Ezhel, Joker, Canfeza
  • Ekle Sansar Salvo
  • Ekle hocam, Killa Hakan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekle hocam dibine kadar sansi

• ekle hocam sagopa ve ceza yaz
    en sevdiğim parça vasiyet yıllardır dinlerim ;)
    ''suretim şarap misali eskidikçe değeri arttı''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ...kolera... -- 21 Temmuz 2015; 14:24:13 >

• çogu kişi bilmez
  • Ekleyin hocam 258 Noise yazin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler da poet farazi kayra ve sorgunun grubu 90 bpm albüm çıkardı spotify dan dinleyebilirsinix

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekle kesinlikle. Sansar Salvo
  • Yaz, Ceza & Sansar Salvo.
  • Ortalığı karıştıralım biraz :D Bence Sagopa Kajmer dışında rap yapan pek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagropa

Ortalığı karıştıralım biraz :D Bence Sagopa Kajmer dışında rap yapan pek yok.

Ceza contra

• quote:

Orijinalden alıntı: JessePinkman.

quote:

Ceza contra

Yo!, Ceza rapi hızlı okumaktan ibaret sanıyor. Bir sagopa olamaz.

• Ekle usta jagged koy yanıma

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JessePinkman.

quote:

Ceza contra

Yo!, Ceza rapi hızlı okumaktan ibaret sanıyor. Bir sagopa olamaz.

Herkesin kendine göre bi söyleme stili var. MC karşılaştırmak doğru olmaz

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.