Şimdi Ara

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu (978. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.966
Cevap
128
Favori
569.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 976977978979980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bosstan ziyade moblar sıkıntıydı. Ne kadar adam varsa yığmışlar oraya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler kolay kupalık oyun önerirmisiniz ?
    ben bildiğim kadarlarını size söyleyim

titanfall 2
    orc slayer
    telltale oyunları
    minecraft
    q'ace
  • MrOneoguzhanPro kullanıcısına yanıt
    Bence Titanfall 2’ye tekrar göz at

Sometimes You oyunları, That’s you/Knowledge is power gibi playlink oyunları, Albedo, Nero, Virginia, Mayo, Hitman go, Lara croft go, Knee deep, Nubla, 36 fragments, twin robots, riptide gp/gp2 aklıma gelen bazı kolay platinler

• quote:

Orijinalden alıntı: MrOneoguzhanPro

beyler kolay kupalık oyun önerirmisiniz ?

titanfall 2
    orc slayer
    telltale oyunları
    minecraft
    q'ace

Bence internetten ararsan bu saydıklarından çok çok daha kolay oyunlar bulabilirsin. Ayrıca bu konu içersinde bu tip oyunların isimleri çok paylaşıldı. İstersen geçmişe dönük mesajları da oku.
  • quote:

titanfall 2
    orc slayer
    telltale oyunları
    minecraft
    q'ace

Bu yorumla Titanfall 2 başlayan insan heralde kafayı yer, günahı senin boynuna kalır
  • quote:

titanfall 2
    orc slayer
    telltale oyunları
    minecraft
    q'ace

Wolfestein New Colossus yazsadın o eksik kalmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mafia 3'de birkaç sorunlu kupa var sanırım. Bendeki sürüm dijital. Bu kupaları elde edebilmek için illa ki kutulu sürüm mü olmalı? Çünkü rehberlerde bu kupaları elde edebilmek için güncellenmemiş sürümler gerektiği yazıyor. Yalnız dijital oyunlarda yanlış bilmiyorsan sürümleri silemiyoruz. Var mı bir çaresi? Ya da bu oyunu dijital sürüm ile platinleyen kardeşimiz var mı aramızda?
  • quote:

titanfall 2
    orc slayer
    telltale oyunları
    minecraft
    q'ace

Letter
    Gemini Hereos Reborn
    Wheels of Aurelia
    Monster Jam Crush It
    Sherlock Holmes CP
    Sherlock Holmes DD
    Lego Oyunları
    Manuel Samuel
    Yesterday Origins
    101 Ways To Die
    Tekken 7
    Rocket League
    Ride
    Albedo
    Pac Man
    Adventure Time
    Gem Smasher
    Life İs Strange 1
    Life İs Strange 2
    Trine 3
    Rugby 2015
    Minecraft story Mode 1
    Minecraft story Mode 2
    Full Throttle Remastered
    Coffin Dodgers
    Adams Venture Origins
    Jazzpunk
    Eekeemo
    Order 1886
    Ratchet & Clank
    Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour
    Late Shift
    Murdered: Soul Suspect
    Hellblade: Senua's Sacrifice
    N.E.R.O.
    İnfamous FL
    İnfamous SS
    The Bunker
    Mr. Massagy
    Deponia
    SkyScrappers
    Destroy All Humans 1
    Destroy All Humans 2
    Far Cry Primal
    Until Dawn
    Funk Of Titans
    Hitman Go
    Lara Croft Go
    The Deadly Tower of Monsters
    My Name İs Mayo
    Broken Sword 5 - the Serpent's Curse
    Goosebumps: The Game

• Geçen hafta yada bir önceki hafta platinlemiştim dijitalini herhangi bir sorun yok düzeltilmiş sanırım hepsi sorunsuzca alabilirsiniz kupayı rehberi takip ederek.
  • PureHD kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevabınız için İyi oyunlar.

• Selam arkadaşlar,

Uncharted 4'te Speedrun ve Sharpshooter kupalarını alamadığım için platinum kupasını da alamadım.

İlk başta denedim fakat 6 saatte bitiremedim oyunu.

Bende ki oyun kutulu, kolay bir yolu var mıdır bu iki kupayı kazanmanın?

• Gepetto95 G kullanıcısına yanıt
    Kutuluysa çok iyi oyunun save dosyalarını yedekle ve oyunu silip tekrar yükleyin ama güncelleme sonra speedrun glitch yazın youtube bir sürü rehber video var.

• Arkadaşlar Horizon Zero Dawn’da All allies joined kupası kaldı bir tek. Niye alamadım onuda anlamadım,rehber videolarda yapılması gereken bütün yan görevleri zaten yaptım.
    Ana hikaye’de “Looming Shadow” görevinde uyuyup uyandıktan sonra kupayı almam gerekiyor ama bi türlü olmuyor.Son görevi tam üç kere bir daha yaptım ama tık yok.Haritaya bakıyorum bişey eksikmi kaldı diye orda da bişey görünmüyor.Yardım ederseniz sevinirim tek bu kupa kaldı platinlemeye platin takıntım yok ama bir tek bu kupa yüzünden olmuyor sinir oldum.

Not:Bazı rehberlerde diyaloglarda “Kalp” olan seçenekleri seçin diyor birde Nil’i öldürmeyin ama bazılarıda etkisi yok diyor.Anlamadım hiçbirşey,eğer diyalogların tümünde “Kalp” olanı seçmemiz gerekiyorsa ben hepsinde seçmedim yanlış hatırlamıyorsam o zaman ne olacak en baştan bi dahamı oynuycam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lion_Army -- 14 Şubat 2018; 12:13:20 >

• Lion_Army kullanıcısına yanıt
    kötü bir durum olmuş. Bari ng+ da oynayın.

• Hocam oyun zaten son görevi bildiğiniz gibi aktif bıraktı son göreve gitmeden önce eksik bişey varsa yapılabiliyor,fakat benim sorun ne onu anlamadım eğer diyaloglarda “Kalp” seçeneğini seçmemem ve Nil’i öldürmemse bunu bileyim.Ayrıca NG+ düşünüyordum zaten ama tüm oyuna yan görevler dahil tekrarmı başlamış olacağız ve NG+ da tekrar bitersem oyunu bu bahsettiğim kupayı alanbilirmiyim acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lion_Army -- 14 Şubat 2018; 12:15:33 >
  • Nil'i ben öldürmemiştim ama onun ile ilgisi olduğuna dair bir bilgiye rastlamadım. Senin sıkıntın hepsinde kalp seçeneğini seçmemmen. Ben garanti olsun diye hepsini kalp seçtim. NG+ da mecbur oynayacaksın hepsini kalp kapıp garanti olsun diye öldürme Nil'i. Alırsın kupayı. Seviyende yüksek olduğu için en zor kupada bitir onuda almış olursun.
    https://www.youtube.com/watch?v=91SPjaCSpss bir daha baktım Nil ile alakası yok trophynin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eonmg -- 10 Şubat 2018; 12:41:38 >
  • Lion_Army kullanıcısına yanıt
    Hayır, seçeneklerde kalp seçmekle alakası yok, ben diyaloglarda rastgele istediğimi seçmiştim kupayı aldım.
    Nil’in olması da gerekmiyor.
    Son görev öncesi şu 13 kişiyi topladıysanız vermesi lazım, teker teker isimlerden kontrol edin eksik kişi varsa yan görevlerini yapın kupa gelir.
    Kişiler: Aluki, Elida, Teb, Vanasha, Uthid, Nakoa, Janeva, Petra, Sona, Varl, Namman, Erend, Talanah

• Cevaplarınız için çok teşekkürler. Vende diyalog ve Nil ile alakası olduğunu düşünmüyorum.Muhtemelen eksik bi yan görev var yada gerçekten diyolglar ile alakalı.

İsim isim kontrol etmedim fakat yan görev olarak yapılması gerekenleri yapmışım Quest’drn kontrol ettiğimde istenilen tüm yan görevleri yapmışım.Tekrardan bakarım ama isim olarakta.

Birde şu geliyor aklıma son görevden önce opsiyonel bazı görevler var gidip konuşarak ridge ve spire diye ben bunlarıda yaptım ama hepsiyle konuşun diye bi bilgi daha okudum bulamazsanız focus ile bakın diyolar.Ama son görevi tekrar yapmak istediğimde bu opsiyoneller tekrar açılmıyor.

Birde atladığım bi yan görev varsa bu haritada yeşil ünlem işareti olarak çıkması gerekmiyormu,ben öyle bişeyde görmüyorum.

Son çare oyunu ng+’da oynamak gerekiyor ama bu kadar şeyi baştan birde o zorlukta hiç gözüm yemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lion_Army -- 14 Şubat 2018; 12:23:53 >

• Hocam senin gönderdiğin video’da yorumlar kısmında youtube kanal sahibi şu bilgiyi düzeltmeyi paylaşmış 11 ay önce işaretledim.

Burda diyalog seçimleri önemli değil Nil’in kaderi önemli değil diye.Bı durumda tek birşey kalıyo benim şu kişi listesinde konuşmadığım bir kişi filan kaldı büyük ihtimal yada yapmadığım bir yan görev.Yada yan görevi yapsam dahi tekrardan konuşmam gerekiyordu ben konuşmadım belkide.Aklıma bu geliyo başka seçenek kalmadı.Ben en iyisi şu yolu izliyeyim yapılması gereken 13 yan görevin bulunduğu yerlere gidip tekrardan o kişilerle konuşup son görevi tekrardan yapayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lion_Army -- 14 Şubat 2018; 12:18:43 >

• Arkadaşlar son zamanlarda bf1 den platin alan var mı? Rehberde forte et fidele codex inin son güncellemeyle imkansıza yakın olduğunu yazmış (30 sn de 10 aircraft) silahın gücü azaltılmış ve havadaki sis artırılmış diye ama bu bilgi 1.10 güncellemesinde girilmiş. İnternetten vidyo izledim son 1.17 güncellemesinde adam codexi alıyor. Rehberde kutulu oyun önermiş ama hiç uğraşasım yok kutuluyla.

• 
Sayfa: önceki 976977978979980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.