Şimdi Ara

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu (913. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.965
Cevap
128
Favori
569.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 911912913914915
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tebrikler. Bir sonraki uzun soluklu platinin Witcher olacak gibi bir his var içimde ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • air.rainmaker A kullanıcısına yanıt
    Witcher hesabını satıyor abi uzun soluklu olursa Yakuza olur platini

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satıyor mu hayırdır inşallah bir heves başlamadan bitti galiba. Neyse yakuza da yakışır.

• quote:

Orijinalden alıntı: air.rainmaker

Satıyor mu hayırdır inşallah bir heves başlamadan bitti galiba. Neyse yakuza da yakışır.

Witcher'ı şimdi askerde olan bir arkadaşın gazıyla almıştım da yaratık kesmek içimden gelmiyor. Yakuza'dan devam :)
  • #37 Wolfenstein: The Old Blood

challenge kısmı zorluyor. Onun haricinde kolay sayılır. Uber zorlukta bitirme kupası için son bölümü Uber oynamanız yeterli. Zaten o bölümde sonn boss için de hasar almayacağınız bir nokta var.
  • sp@wn kullanıcısına yanıt
    Hocam dijital mi oyununuz

• #40 platinum Uncharted 4
    Her dakika saniye ve kupası ayrı zevkti.

• kızılsakal89 K kullanıcısına yanıt
    Yok hocam kutulu
  • Sağol kardeşim
  • matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Peaceful resolution (barışçıl çözüm)

Hariç glitchliydi o kupa 4-5 saat uğraştım rahat

Patchle düzelttilerse süper ama

• quote:

Orijinalden alıntı: HighLimit

En sona bıraktığım kupaydı ve ilk denememde aldım, hiç sıkıntı olmadı Allahtan:) beni her silahı kullanmak gereken kupa sinir etti. Her silahla adam öldürmeme rağmen açılmıyordu. Biraz araştırınca yabancı forumlarda, kupa açılmıyorsa tüpü havadayken patlatarak adam öldürün diyorlardı. Bende öyle yapmıştım. Onun dışında sıkıntılı kupa yok. Belki geçenlerde çıkan son yamadan sonra oda düzelmiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

quote:

Orijinalden alıntı: HighLimit

En sona bıraktığım kupaydı ve ilk denememde aldım, hiç sıkıntı olmadı Allahtan:) beni her silahı kullanmak gereken kupa sinir etti. Her silahla adam öldürmeme rağmen açılmıyordu. Biraz araştırınca yabancı forumlarda, kupa açılmıyorsa tüpü havadayken patlatarak adam öldürün diyorlardı. Bende öyle yapmıştım. Onun dışında sıkıntılı kupa yok. Belki geçenlerde çıkan son yamadan sonra oda düzelmiştir.

Aynen o olayı ben de hatırlıyorum. Aynı sıkıntıyı ben de yaşamıştım kardeşim.

• LBP 3 Plus ile ücretsiz alıp kasmaya değer mi sizce?

PS3'de şu Ace (ölmeden tüm bölümleri tamamla) kupasında son bölümlerde epey zorlanmıştım. Cihazı satınca da platinlemeye 2 kupa varken öylece kalmıştı. Şimdi PS4 ile kassam mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

LBP 3 Plus ile ücretsiz alıp kasmaya değer mi sizce?

PS3'de şu Ace (ölmeden tüm bölümleri tamamla) kupasında son bölümlerde epey zorlanmıştım. Cihazı satınca da platinlemeye 2 kupa varken öylece kalmıştı. Şimdi PS4 ile kassam mı acaba?

Oyun güzel, platin kasılır ama online ben oynadığım dönemde çok laglıydı.
  • Abi MGS için tebrikler,sonunda .İmzanı görmedim sanma
  • İnfamous second Son için dikkat etmem gereken bir kupa varmı, yani kazanmak için oyunu iki defa oynamam gereken kupa gibi. Başka nelere dikkat etmeliyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tony redgrave

Abi MGS için tebrikler,sonunda .İmzanı görmedim sanma

Ground Zeroes da yarım kalmıştı, onu da aradan çıkartayım. Bağımlılık yaptı Pequod
  • tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Good karma ve bad karma seçimleri yapmak dışında oyunu en az bir sefer expert zorlukta bitirmek gerekiyor.
    Diğer trophylerde dikkat edilecek birşey yok, free roamda da tamamlayabilirsin.

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    O zaman expert de başlayayım oyuna. Teşekkürler

• tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Bence expertte başlama hele daha önce infamous tarzı oynamadıysan hiç başlama en azından mekanikleri öğrenmek adına ilk easy de veya normalde oyna. Yoksa çok zorlanabilirsin. Ben experti en sona bıraktım mekanikleri ve napmam gerektiğini bildiğim için 7 saat gibi bi sürede bitti. Gene de tercih meselesi tabi. Ps4 te ilk oynadığım müthiş bir oyundu devam oyunu çıkmasını 4 gözle bekliyorum :)

• 
Sayfa: önceki 911912913914915
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.