Şimdi Ara

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu (1087. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.966
Cevap
128
Favori
569.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10851086108710881089
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet, bende hem ps4 hem ps5 sütüm platin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WRC 6 için online trophy'ler var, almak ve yardımcı olmak isteyen arkadaşlar eklesin.

PSN ID: oldreview

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 30 Temmuz 2022; 15:42:42 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Call of Duty Black Ops 4 de Menendez karakterini açmak için yardıma ihtiyacım var, bir tek o kaldı. DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu 

Oynayan arkadaşlar varsa ve mesaj atarlarsa çok sevinirim, diğer karakterler için yardım edebilirim.

psn: seyhano

• Yakın zamanda Control'den plat alan var mı? Oyunu bitirdim sadece Crisis Management kupası kaldı ama görev çıkmıyor. Nasıl yapabilirim?
    https://www.youtube.com/watch?v=2AuQo0oiWtI&feature=youtu.be

Şu videodaki yöntem çalışıyor aynı durumu yaşayan olursa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 3 Ağustos 2022; 16:36:40 >
  • fasakasa kullanıcısına yanıt

O kupa oyunu oynarken random görevlerde çıkıyor. 5 tane Bureau Alert yapman lazım. Oyunu oynarken uyarı veriyor görev geldi diye.

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Evet ben en son yaparım diye sallamıştım, 2 tane kalmış. Boş boş dolaşmam mı gerekiyor şu aşamada ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 3 Ağustos 2022; 12:52:2 >

Ben de aynı şekilde sona bırakmıştım. Benim de o kupa duruyor. Psnprofiles’de 20 dakikada bir çıkıyor demiş ama benim oyunun sonlarına doğru çıkmamıştı diye hatırlıyorum. Belki oyun bittikten sonra yeni oyundan devam edersen öyle daha kolay olur.

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Bir iki video var bununla ilgili ama bende çalışmadı. Neyse bakalım belki yolunu bilen vardır

Daha dün gece Control'den plat aldım. O Bureau Alert görevini ben oyunun başlarında tamamlamıştım, benim için çok sorun olmadı o yüzden. En çok zorlandığım kupa 100 yetenek puanı harcama kupasıydı, en son onu yapıp platinledim. Oyun sonunda yetenek puanı için hidden locationları ararken sıkça karşıma çıkmıştı benim Alertler. Oyun bitince de çıkıyor yani.

• Neco. kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, yukarıda attığım video ile çözdüm ben de.

• Killzone Shadow Fall online için yardım edebilecek arkadaşlar yazabilir.

• Last of us remastered online kupalar için düzgün video veya rehber bilen varsa yazabilir mi?

• Selamlar ;

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusupsnprofiles.com
    The Last of Us - Multiplayer Missions Guide • PSNProfiles.com
    https://psnprofiles.com/guide/596-the-last-of-us-multiplayer-missions-guide

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusupsnprofiles.com
    The Last of Us Trophy Guide • PSNProfiles.com
    https://psnprofiles.com/guide/348-the-last-of-us-trophy-guide#26-firefly

Bulabileceğiniz en detaylı ve açıklayıcı TLOU Online anlatımına linkten göz atabilirsiniz.

İlk link online görevlerin detaylı anlatımı

İkinci link online trophylerin açıklaması.

Kolay gelsin.

• RETURNAL ve CONTROL PLATIN

• YavuzKpt kullanıcısına yanıt
    Mesajın üstünden epey geçmiş ama belki buralara bakan başka kişiler de olabilir. Bu kupa için en kolay yol tüm eşyalarını satıp-geri almak. Kümülatif saydığı için tek seferde 1 milyon paranın sende olmasını istemiyor. Bunu tekrarladıkça kupa açılacaktır

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Vita için kupa kasmaya devam eden birileri var mı DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu 

• Bati-Wan_Kenobi kullanıcısına yanıt

Önceleri yazlığa giderken yanıma alırdım ama ps5’ten sonra vitaya dönemiyorum maalesef canım hiç istemiyor, dönebilsem kasılacak birkaç oyun var DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu 

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Vita ve 3 için oyun birikmiş 5 oyunlarını kasmadan onlara döneyim dedim
    Eski oyunların keyfi başka geldi ps3te gow kasıyorum vitada da kasıyorum oyunları ama suan orijinale döndürdüm öğrendiğim kadariyla kirik cihazda da ban yokmuş eğer öyle olursa Vita elimden düşmez vallaha

• ❌❌ Dying Light 2 Oynamayın ❌❌
    Şu ana kadar oynadığım en saçma kupalara sahip oyun. Techland Türkçe dil desteğini sahip oyunlar konusunda bizi ne kadar mutlu etse de bu oyundaki kupalar bariz hatalı ve bolca küfrü hak ediyor.

Belediye hizmetleri kupasında 7 tane tesisi açmamızı istiyor ve bunların ilk horseshoe su kulesi. Ve evet bu hikayeyle birlikte açılıyor ve ayrıca bi kupası var. Bu noktada hikaye kupası açıldığı ve oyunun başları olduğu için açıkçası hiç dikkatimi çekmemişti. Oyunun sonuna geldiğinizde ise tüm tesisleri açıp aynı fraksiyona atamışsanız “YALAKA” kupası açılıyor ama bu kupa açılmayabiliyor.
    Ultra maraton kupası ise oyunda 86. saati olan birisi son güncellemeyle gelen kişisel istatistik bölümünde 100 km görür mü? Görebiliyor. Bunun imkanı yok çünkü tüm toplanabilirleri topladım. Son 5 saattir lastik bağladım.
    Oyun benden platin almam için en baştan oynamamı istiyor resmen. Forumlarda bu sorun 4 ay öncesinden yazıldı ama patchle düzeltilmiyor bile. Ne diyeyim ki sana techland?? ABV

• Turkcebeci_ kullanıcısına yanıt
    Çok Geçmiş olsun hocam valla emeğinize çok üzüldüm. O koşu kupası zaten saçmalığın daniskası çok saçma bir kupa o. Onun için harcanan elektriğe yazık.

• 
Sayfa: önceki 10851086108710881089
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.