Şimdi Ara

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
22.425
Cevap
123
Favori
510.609
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Diğer >> DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu
Giriş
    284 Mesaj

Tesekkurler.Platine kasayim o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    inciteen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Real_DisasteR

#125 Modnation Racers: Road Trip

15 20 dk lık platinlerle karıştırmayınız lütfen

Tebrikler başkan

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar psye mail atıp trophy listden oyun sildirebiliyomuyuz? Nba prelude17 yüklemiş kardeşim oyunda serverlar kapalı olduğu için çalışmıyor tabi ama oyuncu oluşturunca 1 trophyde almış. Varmıdır bi çaresi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: avedist

Arkadaşlar psye mail atıp trophy listden oyun sildirebiliyomuyuz? Nba prelude17 yüklemiş kardeşim oyunda serverlar kapalı olduğu için çalışmıyor tabi ama oyuncu oluşturunca 1 trophyde almış. Varmıdır bi çaresi?

Hiç kupa almamış olsaydın kendin silebilirdin ama maalesef o alınan tek kupa yüzünden oyun listende görünmeye devam edecek. Silmenin imkanı yok.

|
    |

Orijinalden alıntı: avedist

En fazla gizlersin fakat tamamlama ile ilgili takıntın yoksa hiç uğraşma bence.

|
    |

Gizleyebilirsin kupa açılmış set tamamen silinmiyor. Bence çok da takmamak lazım sonuçta oynanıp geçilen bi oyunda bile sonradan baya bir dlc çıktığı oluyor tamamlamayı bozuyor.

|
    |
    avedist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Kupalar options gizlilik ayarları kupalar şu oyunun kupalarını gizle. Mail atarak düzelir mi bilmiyorum psn bölgeleri farklılık göstermesine rağmen psn levelları tüm bölgeleri kapsıyor alınan kupa da psn levelını etkilediği için tr psn in ya da hesap hangi psn se o bölgenin onayına kalan bir durum olmayabilir. En son ff xv platinledim ve oyunda tam 7 tane dlc var overall da %50 bitirmişim görünüyor aldığım sürüm dlc li değildi oyunda dlc olduğunu bilmiyodum ama öylece oynadım geçtim. Ya da lego avengersı platinleyince overallda %30 gibi çok komik bir yüzde görünüyordu bu tarz şeyler malesef oluyor dlc ler geç çıkıyor ya da aldığımız oyunlar dlc li olmayabiliyor o yüzden çok takmaya gerek yok.

#122 Cars 3 : Driven to Win

Kolay da değil zor da değil genel olarak çok eğlenceli bir oyun özellikle drift yapması çok zevkli tüm bir yarışı tamamen drifti bozmadan bitirebilirsiniz filmle alakalı herhangi bir spoiler da yok filmi izlemeden önce oynadım ama oyunda hikaye yok sadece yarış var. Oyun nerdeyse tamamen grindingten oluşuyor 21 bölüm var ve bu 21 bölümü farklı yarış kombinasyonlarında 3 lapsten ortalama 5 kez bitirmek gerekiyor. 2 joystick gerekiyor ve özellikle 2. Joystickle oynayacak bi partneriniz olursa oyun çok daha zevkli oluyor. Tavsiye ederim.

|
    |
    avedist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    192 Mesaj
    #135. Knowledge is power.

Eş dost varsa oynayın, bilemeyince " ulan kara cahil seni öhaöhöeaöhöahöaöhağh " falan yapmayın ama alınıyorlar sonra. Ben ettim siz etmeyin.

Tebrikler büyük başkan

Umarım sıradaki oyun Alienation olur

|
    |
    Alucardo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok teşekkürler abim, umarım olur abi vallahi gerektiğinden çok uzadı, yakışmadı bu ara bize :D

|
    |
    Herman_Wolff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Alucardo

Eş dost varsa oynayın, bilemeyince " ulan kara cahil seni öhaöhöeaöhöahöaöhağh " falan yapmayın ama alınıyorlar sonra. Ben ettim siz etmeyin.

"Bilgi güçtür."

Sir Francis Bacon

Tebrikler.

|
    |

Orijinalden alıntı: Alucardo

Tebrikler

Bende oyunun us psnden alınma sürümü var, haliyle sorular Amerikan genel kültürü, tarihi ve hobi/sporlarına yönelik geliyor, TR PSN’deki sorular nasıl? Direk çeviri mi yapmışlar yoksa Türkiye’ye ve Türk kültürüne özel sorular mı hazırlamışlar öğrenmek için soruyorum. Eğer Türkiye’ye yönelik hazırlamışlarsa TR PSN’den de alırım bir daha

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    11978 Mesaj
    Arkadaşlar rainbow six siege de bir kupa var yapıyorum ama kupayı vermiyor nedense videodakinin aynısını yaptım olmuyor

Kupanın adlari şöyle

Camper

That bullet pen bu ikisi ne yapmam gerekiyor

Camper için Terrorist Hunt’ta 100 tane defansif görevi tamamlaman lazım yani Terrorist Hunt Protect Hostage oynamalısın.

That bullet pen için de yine Terrorist Hunt modunda 200 teröristi penetration ile öldürmen gerekiyor yani attığın kurşun camı, duvarı, barikatı delip teröristi öldürecek, zaten bu şekilde öldürdüğünde ekranda penetration diye de yazar.

|
    |
    istanblue001 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Camper için Terrorist Hunt’ta 100 tane defansif görevi tamamlaman lazım yani Terrorist Hunt Protect Hostage oynamalısın.

That bullet pen için de yine Terrorist Hunt modunda 200 teröristi penetration ile öldürmen gerekiyor yani attığın kurşun camı, duvarı, barikatı delip teröristi öldürecek, zaten bu şekilde öldürdüğünde ekranda penetration diye de yazar.

Demek ondan olmuyor camper 100 kere yapmalıyız bunu anladım

Diğerini tam anlayamadım cam barikat filan hepsi aynı anda bir yer yok sanırım yani sadece barikat arkasında olanı öldürsek olur mu veya camın

Birde bunu defansta iken mi yapacağız yoksa fark etmez mi

Cam, barikat, duvar dediğim herhangi biri olur sadece barikat da olur, defans olması şart değil terrorist huntın herhangi bir bölümü olur

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Cam, barikat, duvar dediğim herhangi biri olur sadece barikat da olur, defans olması şart değil terrorist huntın herhangi bir bölümü olur

Aklıma gelmişken son bir soru yanımda bir kişi daha olsa olur mu yoksa sadece tek başıma mi yapmam lazım

Olur tabi tek basina olman sart degil yalniz sadece senin penetrationla oldurduklerin sana yazilir yanindakinin oldurdukleri ona yazilir. Bu yuzden tavsiyem penetration olani hizli almak icin tek basina oyna, ozellikle house haritasi bu is icin iyi oluyor daha evin girisinde kapinin saginda solunda iki kisi olabiliyor, Graz'in durbunuyle cok rahat penetration ile indiriyorsun.

Camper kupasi icinse ne kadar cok kisi olursaniz o kadar iyi cunku daha cabuk temizlersiniz gelenleri bolum daha hizli biter

|
    |
    Bu arada;
    #72 Energy Invasion: Cok anlatmaya gerek yok, kolay bir platin, DX Ball benzeri diye aldim ama dx ball kadar keyifli degildi

#73 Nioh: Son zamanlarda aldigim en keyifli platinlerden biriydi, baslarda zorluyor fakat ilerledikce buyu ve ninjutsular acilinca kolaylasiyor. En zor kismi oyunu bitirdikten sonraki cift boss ile kapistigin kisimlardi, oyunun eski surumlerinde cok kolay gecme yontemleri varmis bunlari fakat ben dijital oynadigim icin son surumdu haliyle legal olarak kesmem gerekti Turu seven icin oyun gayet basarili, simdi de dlclere devam ediyorum, %100'lemesi biraz vakit alacak gibi ama %100'lemeye de calisacagim Sure olarak ben acele etmeden oynadim 100 saati gecti ama odaklanarak 60-80 saatte de platin alinabiliyormus.

Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,800
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.