Şimdi Ara

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu (1003. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.922
Cevap
126
Favori
567.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10011002100310041005
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazı oyunlarda bu isteniyor ama ne demek istiyor anlamadım;

Secret Trophy
    Earn this trophy to reveal it, or change the filtering settings above.
  • denizaya kullanıcısına yanıt
    Bunlar gizli kupalar, aşağı yukarı her oyunda olur. Genelde hikaye ile ilgili kupaları bu şekilde gizli yapıyorlar ki oyuncu önceden kupalara göz gezdirirse spoiler olmasın diye. Fakat ben illa kupanın ne olduğunu görmek istiyorum diyorsan kupaya gelip X’e basarak açılan ekranda kare tuşuna basarsan kupa detayı görüntülenebiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene PES çok kolay görünüyor arkadaşlar. Bakabildiniz mi ?

• eonmg kullanıcısına yanıt
    konsolun sistem dilini ingilizce yapın hocam oyunu bitiresiye kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agent82 -- 29 Ağustos 2018; 8:43:12 >
  • Mad Max'e geçen hafta gelen 1.05 güncellemesi ile platin alınamıyor arkadaşlar. 50+ saatı yaktık anasını satayım.
  • Platin # "100'e 4 kala"

Mortal Kombat XL

Sonunda Respected Fighter kupasini boostlayacak bir Amerikali buldum ve hallettim.
    Oyunu hem bolge kilitli yapiyorlar hem de boyle sacma online kupa koymuslar, neyse ki gecti gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Platin # "100'e 4 kala"

Mortal Kombat XL

Sonunda Respected Fighter kupasini boostlayacak bir Amerikali buldum ve hallettim.
    Oyunu hem bolge kilitli yapiyorlar hem de boyle sacma online kupa koymuslar, neyse ki gecti gitti
    Darısı başımaaa. 2 kişi kolay oluyo mu gelip bozmuyolar mı abi ?
  • GOZ_35 kullanıcısına yanıt
    Gelen olursa ikimiz de hicbirsey yapmiyorduk, adam bile secmiyorduk, biraz bekleyip gidiyorlardi, birkac sefer yasandi ama buyuk problem olmadi, su siralar yogun oynanmiyor KOTH
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

Mad Max'e geçen hafta gelen 1.05 güncellemesi ile platin alınamıyor arkadaşlar. 50+ saatı yaktık anasını satayım.
    Ne sorunu var ben de başlamayı düşünüyordum?
  • PureHD kullanıcısına yanıt
    2 tane death run var (yarış) kesinlikle yüklenmiyor, açılmıyor. Bu son güncelleme ile oldu. Redditte be diğer forumlarda herkes durumu onaylıyor.

Güncelleme gelmeden başlama.

• bozcan kullanıcısına yanıt
    O zaman bu son güncellemeyi henüz indirmediysek hiç indirmeyelim, ne olur ne olmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

2 tane death run var (yarış) kesinlikle yüklenmiyor, açılmıyor. Bu son güncelleme ile oldu. Redditte be diğer forumlarda herkes durumu onaylıyor.

Güncelleme gelmeden başlama.
    Bir trophy sitesinde oyunu tekrar 1.04 e düşürmek için şöyle bir yöntem belirtilmiş:https://forum.psnprofiles.com/topic/64971-guide-getting-platinum-after-the-v105-fiasco/

Yapanlar çalıştığını söylemiş. Sadece o kupanız eksikse bu şekilde alabilirsiniz kupaları
  • injustice 2 'de online trophy için yardım edebilecek var mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Gördüm onu baya meşakkatli bi iş.

• quote:

Orijinalden alıntı: nil2014

injustice 2 'de online trophy için yardım edebilecek var mi
    Hangi kupalar gerekli size? Ben henüz hiçbir online kupayı açmadım yardımcı olabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PureHD

Bir trophy sitesinde oyunu tekrar 1.04 e düşürmek için şöyle bir yöntem belirtilmiş:https://forum.psnprofiles.com/topic/64971-guide-getting-platinum-after-the-v105-fiasco/

Yapanlar çalıştığını söylemiş. Sadece o kupanız eksikse bu şekilde alabilirsiniz kupaları

Alıntıları Göster
    Adam bildigin dokturmus, bu islem mad max'te yapiliyorsa baska dijital oyunlari onceki surumlere indirmek icin de kullanilabilir, takip etmek lazim.
    Bugün kolay bir rakip geldi aldım. Senin enerjinin yüzde 10 olacak, rakibin en az yüzde 90 ve maçı alacaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nil2014 -- 6 Eylül 2018; 20:15:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Adam bildigin dokturmus, bu islem mad max'te yapiliyorsa baska dijital oyunlari onceki surumlere indirmek icin de kullanilabilir, takip etmek lazim.

Alıntıları Göster
    İnjustice 2 de deneyeceğim ben şu motherboxların fiyatının 3 katına çıkarıldığı patchten öncesine almaya çalışacağım şu spider'ı bir aradan çıkarırsam. Konu dediğiniz gibi ilerlerse güzel olur ama. Takipteyim ben de.
  • quote:

Gelen olursa ikimiz de hicbirsey yapmiyorduk, adam bile secmiyorduk, biraz bekleyip gidiyorlardi, birkac sefer yasandi ama buyuk problem olmadi, su siralar yogun oynanmiyor KOTH
    Ah bir bulabilsem 2. bölge oynayanı.
  • GOZ_35 kullanıcısına yanıt
    Ikinci bir ps4 varsa, birinde sec birinde pri olarak iki ayri hesaptan girerek de alabilirsin
  • 
Sayfa: önceki 10011002100310041005
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.