Şimdi Ara

DH TIR Topiği (SCANIA ağırlıklı fotoğraflar var) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
241
Cevap
0
Favori
157.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

DH TIR Topiği (SCANIA ağırlıklı fotoğraflar var)
  • güzel değilmi ama
  • Bolbol gaz verin..tam gazdan sonra elinizi kaldırın... hafifden blow off sesi geliyor gibi

quote:

Orjinalden alıntı: nedenteam

güzel değilmi ama
  • quote:

Orjinalden alıntı: sebenlim

Bolbol gaz verin..tam gazdan sonra elinizi kaldırın... hafifden blow off sesi geliyor gibi

quote:

güzel değilmi ama

Daha ne istiyon işte mazot pompası tam çalışıyor işte :D
  • abi bunlar ne yaw zaten tırlara karşı aşırı bi ilgim var seneye öss ye tekrar girip şoförlük bölümünü kazanıp tır şoförü olcam herkese teşekkürler
    Abi bide elin oğlu tırda ibreleri çekmiş yaw
  •  DH TIR Topiği (SCANIA ağırlıklı fotoğraflar var)

tam wallpaperlık.. buyuk oldugundan buraya linkini koyuyorum(2480*3728...canoneos 1d nin çekimi)

http://www2.arnes.si/~fkatul/Scania/03956-01.jpg

• http://www.betscharttransport.com/images/big_pic/Scania_Halleneinweihung.JPG

bu foto da hoş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmEthem -- 18 Mart 2007; 14:08:48 >

• Göteborg'daki Volvo Müzesi'nden bir görüntü:

• ve bugünlük son olarakta bir usa kamyonu..Kenworth

• Bu kabinlere işlenmiş fotolara bayılıyorum. Almanya'da bir feribot kuyruğunda beklerken Hollanda plakalı bir Volvo görmüştüm. Kabin fotosunda Bob Marley sahne ışıkları altında şarkı söylüyordu. Buna uzun uzun baktığımı hatırlıyorum
  • Arkadaşlar herhalde böyle bir scania yı Tr de ilk ben yapıcam mayısta abbas yolcu askere gidiyorum birazcıkta gelince ben yapıcam ve buraya söz resimlerini koyucam tahmin edebilirsiniz aslında marka garanti SCANIA ve 3d çalışması ile dolu olcak Dorseden Çekiciye kadar şu anda bi Axor var ama Rahmetli BABAM az yakıyo diye almıştı (bu arada BABAM 61 gün önce bu axor ile trafik kazası sonucu öldü ALLAH gani gani rahmet eylesin) yani anlıcanız inat etttim aslında telefon tamircisiyim ben Trde 1 numaralı lojistik kurmayı hedefliyorum abim ile abimden de onayı aldım Finansmanıda sağladım kendimede güveniyorum Kayseride ki Trans tur gibi SCANIA dolu bir şirket kuracağım Formda tırcı olmak isteyen arkadaşlar varsa yardımcıda olurum Kayseride ise tabiii e sonuçta herkez anasının karnında bir lojistiği olarak doğmadı ama ben yapıcam yaf neyse uzattım herhalde SCANIA dolu bir resim arşivi upload edip siteye link koyacağım haberiniz olusun hayde kolay gele size

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nedenteam -- 19 Mart 2007; 3:31:47 >

• tenfourmagazine tarzında trucks dergisi adresi bilen varmı ?

Trucks konusunda resim ve video paylaşmak isteyen varsa 45000 (KırkBesbin) civarında resim arsivimin arkasına sığınarak görüşmeye davet ediyorum

Aynı resmin 1024x768 olanı.

Görüntü kirliliği olsun istemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tokalak -- 19 Mart 2007; 16:44:08 >

Yollar uzun herşeyimiz yanımızda olmalı :)
  • quote:

Arkadaşlar herhalde böyle bir scania yı Tr de ilk ben yapıcam mayısta abbas yolcu askere gidiyorum birazcıkta gelince ben yapıcam ve buraya söz resimlerini koyucam tahmin edebilirsiniz aslında marka garanti SCANIA ve 3d çalışması ile dolu olcak Dorseden Çekiciye kadar şu anda bi Axor var ama Rahmetli BABAM az yakıyo diye almıştı (bu arada BABAM 61 gün önce bu axor ile trafik kazası sonucu öldü ALLAH gani gani rahmet eylesin) yani anlıcanız inat etttim aslında telefon tamircisiyim ben Trde 1 numaralı lojistik kurmayı hedefliyorum abim ile abimden de onayı aldım Finansmanıda sağladım kendimede güveniyorum Kayseride ki Trans tur gibi SCANIA dolu bir şirket kuracağım Formda tırcı olmak isteyen arkadaşlar varsa yardımcıda olurum Kayseride ise tabiii e sonuçta herkez anasının karnında bir lojistiği olarak doğmadı ama ben yapıcam yaf neyse uzattım herhalde SCANIA dolu bir resim arşivi upload edip siteye link koyacağım haberiniz olusun hayde kolay gele size

Başın sağ olsun arkadaşım..

• @tokalak ...

adaş eskiden verdigin bir iki resim hala arşivimde

mumkunse yuksek cozunurluklu resimlerini bizimle paylaş..

kirlilik olmaz merak etme
  • quote:

Arkadaşlar herhalde böyle bir scania yı Tr de ilk ben yapıcam mayısta abbas yolcu askere gidiyorum birazcıkta gelince ben yapıcam ve buraya söz resimlerini koyucam tahmin edebilirsiniz aslında marka garanti SCANIA ve 3d çalışması ile dolu olcak Dorseden Çekiciye kadar şu anda bi Axor var ama Rahmetli BABAM az yakıyo diye almıştı (bu arada BABAM 61 gün önce bu axor ile trafik kazası sonucu öldü ALLAH gani gani rahmet eylesin) yani anlıcanız inat etttim aslında telefon tamircisiyim ben Trde 1 numaralı lojistik kurmayı hedefliyorum abim ile abimden de onayı aldım Finansmanıda sağladım kendimede güveniyorum Kayseride ki Trans tur gibi SCANIA dolu bir şirket kuracağım Formda tırcı olmak isteyen arkadaşlar varsa yardımcıda olurum Kayseride ise tabiii e sonuçta herkez anasının karnında bir lojistiği olarak doğmadı ama ben yapıcam yaf neyse uzattım herhalde SCANIA dolu bir resim arşivi upload edip siteye link koyacağım haberiniz olusun hayde kolay gele size

Başın sağ olsun

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.