Şimdi Ara

DH The Crims Rehber (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.036
Cevap
3
Favori
110.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya arkadaşlarım! Benim saygınlığım 2000 şuan (Ölüm makinası ve en pahalı çelik yeleği alınca 1000 saygınlık düştü) Şimdi ben rus uyuşturucu kralını falan soyabiliyorum. Ama saygınlık çok az artıyor.

1. adama bakıyorum herifte 800.000 saygınlık var. Bunu tek tek rus uyuşturucu kralı soyarak mı yapıyor anlamıyorum ki
  • beyler şunu bir kafanıza sokun
    gerçekde 1gün=crimsde 4gün
    gerçekde 15dk=crimsde 1saat
    gerçekde 1saat=crimsde 4saat
    gerçekde 6saat=crimsde 1gün

bunları bilin adam hapishaneden 4 gün sonra çıkacanı zannediyo halbuki gerçekde 1gün(:

@ nuri alço
    o 800.000 sayginlik i klonla veya çete vs çeteyle yapiyolar oncelikde FOrt knox u soyabilmen lazım en fazla rus uyuşturucu krali ile 4500-5500 yapabilirsin...

ölüm makinası nomex vb aldığında sayginlik dusurur sen dua et statları dusurmuyo sayginlik onemli degil onemli olan stat ben şuan dayakçıyım say 2650 statlar 3,5k civarı xD gelene geçene
    fort knox ile kendini 25k kadar kasarsın ama 14kişi gerektirir çete bulman lazım tosunpasa ile irtibata geçin fed yapabiliyorsanız...(:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.Grisevic -- 1 Eylül 2008; 9:48:32 >

• benide ekleyin
  • Güncellendi.

Güncellenme devam ediyor.
  • 2300 saygınlık var . (dı)
  • Say: 3200
  • saygınlık 1000 fed çetesi aranıyor :)
  • Say 200 oldu paso saldırı yiyorum yokmu yardım edicek tek kaldım :(
  • saygınlık 1250 falan oldu da bu adamlar birden yüzbinlerce saygınlık arttırıyolar nasıl oluyosa :S
  • oynayan yok mu şu an ?
  • Beyler Ayarda ws 1x1 q0q0q0q0q0.Ac isteyenler kursat_96_1907@hotmail.com eklesin.1x1 isteyende Deweloper i kontaklasın
  • çeteye alın kontak atın bana kido1992
  • Çeteye alıcak var mı nick = Insector3
  • sezon bitti kötü oldu yeni başlamıştım iyi de para kazanıyordum. bi daha başlamıcam bu oyuna bunu yerine iddaa ya başlıcam.
  • arkadaşlar crimsbiz adresinden soygun yapacağım yeri hesaplarken weapon kısmını ayarlayamıyorum oraya ne yazıcam veya neye göre yazıcam aydınlatırmısınız beni
  • ID: kinqsta

suan saygınlıgm 1k. kasarıs birlkte.. :)

bekliyorum eklemenisi
  • The Crims Kredi Satılır.

Şuanda Elimizde Olan Krediler.

10-30-50-100

ödemler : paypal , alertpay , işbankası hesabına yapılmaktadır.

msn : dbcoder@hotmail.com & premiumservisi@hotmail.com

işlemleriniz maximum 10dk sürmektedir.
  • ya şimdi arkadaşlar oyunla ilgili bilgilerinizi yani detaylı bi şekilde bence buraya yazmayın cünkü bu oyunu 6 sezon oynadım kardeşim dediğim adam bile bana daldı güven iyi bişey ama bu oyunda oyle birşey yok :D bi gün bi bakarsınız kardeşim dediğiniz insan sizi hastanelik eder ben sadece uyarıyım dedim xD kasanlara go go
  • Teşekkürler rehber için , eline sağlık.
  • teşekkürler ugrasmıssın
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.