Şimdi Ara

DH The Crims Rehber (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.036
Cevap
3
Favori
110.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende artık gece klublerine gitcem ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: Beefyking

1200 saygınlık guzel saygınlık iyi

power 3000 küsür federal ve müze soyabiliyorum uyuşturucu kralı soymam için bir kaç daha müze soymam lazım ondan sonra iş tamam
  • gece klubunde enerjı almazsan normalde fazla enerji alınmıo ve saygınlıkta fazla kasılmıo
    ben şimdi 120 saygınlıktayım ıkına ıkına anca ama artık gece klublerıne gitcem grawpi sende
    acda gece klubunu gelım oraya
  • quote:

gece klubunde enerjı almazsan normalde fazla enerji alınmıo ve saygınlıkta fazla kasılmıo
    ben şimdi 120 saygınlıktayım ıkına ıkına anca ama artık gece klublerıne gitcem grawpi sende

kardeş hevesini kırmayım ama sen gel yanıma iddiaya girelim 1 saatte çok rahat yaparım 120 saygınlık 1 saat bile sürmez
  • Arkadaşlar ilk uyuşturucu kralını soydum vatana millete hayırlı olsun Sıra geldi ac yapmaya
  • ya kardeş millet saygınlığa bakıyo ama bu yeni sezonda eline bi silah alıyon saygınlıkla powerin alakası kalmıyo bide onlar anlasa örneğin ben 400 saygınlıkta federal aypıyodum ama cete yoktu 700 de ss yapıyodum ama yine çete yoktu
  • quote:

Orjinalden alıntı: DaRkFoX [tHu]

quote:

gece klubunde enerjı almazsan normalde fazla enerji alınmıo ve saygınlıkta fazla kasılmıo

kardeş hevesini kırmayım ama sen gel yanıma iddiaya girelim 1 saatte çok rahat yaparım 120 saygınlık 1 saat bile sürmez

uyuşturucu kralı için tebrikler ama bizde yeni başladığımızda öyleydik benim bi ark vardı biz daha ezikken 1 m param var diyodu bende ona yalancı diyodum arkadaşlarada 1m para imkansız falan dedim ama bi sonraki sezon benim 10m 20 derken 100 m bile oldu hastaneye düşmesem ve eskisi gibi güzel çeteler olsa şimdiye en az 30 para vardı bu arada o 1m yapan arkadaş benim 100 m yaptığım sezon ilk 10 agirdi türkiyede.

Bu arada benimde imza kurallara aykırı çıktı hayırlı uğurlu olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Of War -- 12 Ocak 2007; 21:09:01 >

• quote:

Orjinalden alıntı: grawpi

quote:

quote:

uyuşturucu kralı için tebrikler ama bizde yeni başladığımızda öyleydik benim bi ark vardı biz daha ezikken 1 m param var diyodu bende ona yalancı diyodum arkadaşlarada 1m para imkansız falan dedim ama bi sonraki sezon benim 10m 20 derken 100 m bile oldu hastaneye düşmesem ve eskisi gibi güzel çeteler olsa şimdiye en az 30 para vardı bu arada o 1m yapan arkadaş benim 100 m yaptığım sezon ilk 10 agirdi türkiyede.

Bu arada benimde imza kurallara aykırı çıktı hayırlı uğurlu olsun

valla benim ilk sayfalarda yer alan tanıdıklarım var ama ben pek çeteye takılmıyorum ayrıca bu oyuna başlayayalı 2 aya yakın zaman geçti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Broadwayci -- 13 Ocak 2007; 15:11:31 >

• ulan darkfox senin klube polonyalı girmiş fark etmediim 2 kere daldı 1.de 40ar 40ar düştü 2. de 50 şer 50 şer arttı
  • quote:

ulan darkfox senin klube polonyalı girmiş fark etmediim 2 kere daldı 1.de 40ar 40ar düştü 2. de 50 şer 50 şer arttı

aga eminmisin kimse girmiyor bi benim arkadaş var oda 100 küsür saygınlıklı.Bu arada içinde olduğum çete türkiyenin 3.çetesi baştan ilk 3. cete
  • quote:

quote:

ulan darkfox senin klube polonyalı girmiş fark etmediim 2 kere daldı 1.de 40ar 40ar düştü 2. de 50 şer 50 şer arttı

aga eminmisin kimse girmiyor bi benim arkadaş var oda 100 küsür saygınlıklı.Bu arada içinde olduğum çete türkiyenin 3.çetesi baştan ilk 3. cete

eminim ya bitek seninkine girdim
  • Ya çok kötü birşey oldu içinde olduğum çete komple hapse girdi ss yaparken bir tane kendini bilmez salağın yüzünden Allahtan ben yapmadım o soygunu
  • quote:

Ya çok kötü birşey oldu içinde olduğum çete komple hapse girdi ss yaparken bir tane kendini bilmez salağın yüzünden Allahtan ben yapmadım o soygunu

hapse girsem çıkmak kolay dua et hastaneye düşmüyon senin bardan çıktıktan sonra kendi genel evime girdim ilk bastığımda adam öldü çıldırmak üzereyim
  • quote:

quote:

Ya çok kötü birşey oldu içinde olduğum çete komple hapse girdi ss yaparken bir tane kendini bilmez salağın yüzünden Allahtan ben yapmadım o soygunu

hapse girsem çıkmak kolay dua et hastaneye düşmüyon senin bardan çıktıktan sonra kendi genel evime girdim ilk bastığımda adam öldü çıldırmak üzereyim

karizmana göre basıcaksın yoksa adam ölür

• quote:

quote:

quote:

hadi bea peki hastanedeki methadon ne boka yarıyo??

• quote:

quote:

quote:

quote:

hadi bea peki hastanedeki methadon ne boka yarıyo??

ne işe yaradığını bilmiyorumayrıca seviyeli konuş

• tmm arkadaslar dogru seviye ama kınamıyorum yanlıs anlamayın
  • evt artık bende gece hayatına akmış bulunuyorum
  • hastaneye düsünce faiseler gidiomu ya belesten 2 faise kazandıydım partilerden
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.