Şimdi Ara

DH The Crims Rehber (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.036
Cevap
3
Favori
110.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benide al Wildgang2 saygınlık 65
  • tmm aldım
  • Benide Ekleyin Ama şöyle bir durum var içimizde oyunu iyi bilmeyen arkadaşlar;önününe gelen gece klübüne girerlerse oradanda karşı taraf dalarsa bizden kuvvetli iseler topluca acile gideriz.Ayrıca vuran olursa fena olur söyleyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Genç Galatasaraylı

grawp sana kankalar bölümünde sağlam kontak yap dedim grawp öldü dio??????????

doğrudur bende hep senin gibi fahişeler yüzünden ölüyom şimdide öldüm
  • Fed yapan yokmu aranızda
  • DaRkFoX [tHu]

oyundaki adın ney?
  • ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Broadwayci -- 2 Nisan 2018; 22:10:23 >
  • tmm kardeş ekledim
  • quote:

Orjinalden alıntı: DaRkFoX [tHu]

quote:

Orjinalden alıntı: Beefyking

DaRkFoX [tHu]

oyundaki adın ney?

darkfoxthu bide EmreBilici var.Ama ikisinindede bileti kalmadı gece klübüne girmek için.Hepsini hipermarket soya soya bitirdim

ben genelde öldüğüm için bilet birikiyo

• ben hiç olmedim
  • quote:

ben hiç olmedim

gece kluplerinden uyuşturucu alsam bende ölmem
  • gece kulubune gitmiomki kendi dolsun geçen el gidiodum olup duruodum ama artık gitmiyorum
    ve günde en az 15-20 saygınlık atlıyorum

Unutma : ( oyun 2 kat daha hızlı )
  • sorularınız olursa sorun arkadaslar
  • quote:

gece kulubune gitmiomki kendi dolsun geçen el gidiodum olup duruodum ama artık gitmiyorum
    ve günde en az 15-20 saygınlık atlıyorum

Unutma : ( oyun 2 kat daha hızlı )

bence en azından gece kluplerine gir eline adam akıllı bişey al ben bi soygunda 70 saygınlık kasıyom günde 7-8 kese yapıyom ama hastaneye düşünce saygınlık düşüyo

• Arkadaşlar inşalalh bir hafta içinde ac soyucam.Ac soygunlarına hazırlanıyorum şu an milli müze soyuyorum tek başıma.Bizim hüseyin abi diye birisi var türkiyenin en iyi çetesinin içinde oynuyor ac yapacak powera ulaşayım benide alıcak Bu arada benim gece klübüm var kimse gelmiyor.İsteyenler gelebilir ismi DaRkFoX benden başka kimse girmiyor DaRkFoX yazın çıkan yere girin sadece lsd var yanlız çünkü ben o uyuşturucuyu kullanıyorum
  • tmm kardeş

arkadaslar gece klubune gidinm paralarınız yabancıya gitmesin
  • saygınlıklarınız kac??
  • 1200 saygınlık ama bundan sonra bende kendi barımı açcam genel ev hiç akıl karı deil
  • quote:

saygınlıklarınız kac??

Valla benim 2000e yakın.Ama önemli olan saygınlık değil power Şu an müze soyuyorum çok az kaldı rus uyuşturucu kralı soymama ondan sonrada ac yapıcamtürkiyenin birinci sıradaki çetesinde tanıdıklarım var.İsterseniz fiyatları düşürürüm paraya ihtiyacım yok benim o konuda herkes rahat olsun

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.