Şimdi Ara

DH Tenisçiler Klubü - Toplanıyoruz (66. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.442
Cevap
33
Favori
78.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 105 headsize fazla bence. Topu kontrol edemez. 280 gramda az bence cok hafif gelir. Kolu sakatlar. 95 kafa dedigin gibi az ama 98 ve 100 kafa ideal 295-305 gram arasida ideal fiziksel ozellklere gore. 95 kafayi ben ileri seviyelere bile onermem. Zaten piyasada 95 kafa kullanan adam kalmadi diye biliyorum. Artik en az kafa 97. (Grigor sanirim 95 kullaniyor ondan emin degilim. Birde Dolgopolov 95 kullaniyor.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elbryan

105 headsize fazla bence. Topu kontrol edemez. 280 gramda az bence cok hafif gelir. Kolu sakatlar. 95 kafa dedigin gibi az ama 98 ve 100 kafa ideal 295-305 gram arasida ideal fiziksel ozellklere gore. 95 kafayi ben ileri seviyelere bile onermem. Zaten piyasada 95 kafa kullanan adam kalmadi diye biliyorum. Artik en az kafa 97. (Grigor sanirim 95 kullaniyor ondan emin degilim. Birde Dolgopolov 95 kullaniyor.)

Şöyle söyliyim 12 yaşında ilk tenis oynamaya başladığım zamanlarda bir raket almıştım kurs aldığım yerden 12 yaşında olmama rağmen 295 gram 100 head size raket verdiler bana ve 2ay sonra sağ bileğim çatladı forehand vururken ondan sonra 2 sene raket alamadım elime,daha sonrasında kimseye ilk başlarken ağır raket önermedim açıkcası
  • Hocam ama sen 12 yasindaymisin. 16-17 yasina kadar lite raketle oynanmasi gerek zaten. Benim bahsettigim 17-18 yas ustu oyucular. 1.70 boy ustu 65 kilo ustu adama lite raket verirsen yine sakatlarsin. Hem de bosuna efor sarfettirmis olursun benim fikrim.
  • 2.el raket tavsıye eder misiniz babolay aero prp drive 2011 modeli 199tlye var iyi midir? Yardımcı olursanız sevınırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babolat Aero pro drive*

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • afklm A kullanıcısına yanıt
    Ben 2013 modeli 350-400 den satıyorum mantıklı bence 200 tl. 2.el raket tavsiye ederim ama alırken kontrol et. Üstünde çatlak filan olmasın.
  • Bi delilik yapıp paraya kıydım Head Graphene Xt Speed MP A aldım. Kordajı da aldığım yerde çektiler. Yukarıda kordaj yeri soran birisi vardı. Bağdat caddesinde Sporty's mağazası var. Kordaj ücreti olarak 20 tl alıyorlarmış. İnternet sitesi dehttp://www.hobispor.com . İnşallah raket bana uygun çıkar. Akşam ilk defa kurstaki hocamla deneyeceğim kısmetse.
  • Arkadaşlar Tourna grip kullanan var mı?
  • Merhabalar, birkaç haftadır maltepede ki kortlarda tenis oynuyorum; eğer eşleri olmayıpta oynamak isteyenler varsa yazabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elbryan

Arkadaşlar Tourna grip kullanan var mı?

Ben kullaniyorum şuan ve çok memnunum. Önceden wilson pro kullaniyordum. Ama bu cok daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Raketime wilson sensation 16 kordaj cektiricem. Kargoyla yolladim. Ama bisey farkettim. Yeni kordajda "w" logosu olmiycak mi ?

• Tennisci_98 T kullanıcısına yanıt
    Eminsin demi hocam? 30lu alcam sonra babalara gelmiyelim
    w logosu içinde kordaj boyasıyla ona uygun model kağıdı alman lazım. Türkiyede zor bulursun.

http://www.tennis-point.co.uk/tennis-rackets/racket-accessories/logo-templates-pens/

Bahsettiğim şeyler bunlar. Kordaj boyası var propointte filan ama desen kağıdı yok sanırım.
  • tenis çantası almak istemiyorum normal bir sırt çantası işimi görür mü ? raket sığar herhalde buna ?

DH Tenisçiler Klubü - Toplanıyoruz
  • AVB44 kullanıcısına yanıt
    Bu tarz bir çanta işini görmez. Raket içine sığar ama sürekli fermuarı açılıp durur. Raket sırt çantaları bu iş için özel tasarlanmıştır.
  • 30 yaşındayım ve ilk defa başlıyorum tenise. Elimde eskilerden kalan bir Wilson NCode N5 Oversize var. Başlangıç için nasıl yorumlarsınız bu raketi acaba?
  • Tenis raketi arıyorum ancak sahibindende satılan kullanılmamışların hepsi hediye geldi bahanesiyle faturasız olarak satıyorlar. İnsan ister istemez işkilleniyor. Ne yapsam bilemedim. Almışken kaliteli bir şey almak istiyorum ancak bu seferde 500 - 600 lira bayılmak gerekiyor.
  • Maltepe sahildeki kortlarda oynayan var mi aramizda?

• Ben Maltepe sahilde her cumartesi oynuyorum ama partner bulamadığım için kendi kendime servis çalışıyorum. Başlayalı 3 ay oldu. Antrenmanda topu uzun süre oyunda tutabiliyorum ama maç eksiğim var. kendimi geliştirip turnuvalara katılmak istiyorum. Hafta sonu düzenli olarak oynamak için partner arıyorum. Oynamak isteyen varsa buradan veya hakanterzi@hotmail.com dan yazabilir. Maltepe sahil veya Kadıköy-maltepe arası herhangi bir kortta oynayabilirim. Yaşım 37 bu arada
  • GooodJob kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi şehirde yaşıyorsun? İzmirdeysen bu konuda yardımcı olabilirim.
  • Elbryan kullanıcısına yanıt
    İstanbul'dayım ancak gene de yardımcı olabilirseniz sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.