Şimdi Ara

DH Tenisçiler Klubü - Toplanıyoruz (63. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.442
Cevap
33
Favori
78.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BURSA'da oynayan var mı eşlik edebilirim.
  • İzmir-Narlideredeyim. varmidir acaba Narliderede partner arayan?
    Çok iyi bilmemekle birlikte çok kötü de sayilmam.
  • giresundan iyi tenis oynayan partner arıyorum ileri seivye sayılırım eğlendiririm lütfen cevap yazın.
  • İstanbul dan partner arıyorum,orta derece seviye sayılırım
  • Sultangazi'de oturuyorum. Hamza Yerlikaya Spor Kompleksine evim çok yakın. Oraya yazılmayı düşünüyorum. İki sene önce, iki ay kadar gitmiştim buraya. Sağlık sorunlarından dolayı bırakmak zorunda kalmıştım. Şimdi tekrar başlayayım diyorum. Bu çevrede nereye gidebilirim başka, yoksa Hamza Yerlikaya'ya gideceğim.
  • istanbul florya tesislerinde hobi olarak ara sıra tenis oynayabileceğim bir arkadaş arıyorum .yaşım 22
  • Beyler Merter, Bakırköy civarlarında nerede kort var ve ücretleri nedir acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Itf turnuvalarina katılma konusunda bilgisi olan yardımcı olabilir mi belli bir sıralama ve puanımız yokken katılıp kazanınca ne oluyor?

• Merhaba,

Hepimiz uygun tenis partneri bulamamaktan şikayetçiyiz. O sebeple aşağıdaki gibi bir oturum oluşturduk.

Tenis Oyuncuları Tanışıyor - Öğle Seansı

9 Nisan Perşembe günü online oturuma katıl. 4'er dakikalık görüşmelerle dişine göre rakibini bul!
    Tenis Oyuncuları Tanışıyor
  • Özel milisplit methodu eğitmeni lisansı alın.
    Backhand ve forehand tekniklerini geliştirerek eğitim ücretinin üç katını kazanmanızı garantileyen tek lisans!
    Detaylı bilgi için TennisMethod.com
  • Arkadaşlar selam,bundan 10 sene önce 2 sene kadar oynadım yaşım suanda 20,10 yaşında abim sayesinde başladım 12 yaşında maç esnasında bileğim kırıldı daha sonra uzun bir süre korkumdan oynamadım suanda arkaşım israrı üzerine 2 hafta önce korta gittim ve biraz antrenman yaptım ve doktorumla konusup tekrar başlayabileciğimin haberini aldım,suanda raket arayışı içerisindeyim ben Wilson Juice almayı düşünüyorum sizlerin görüşlerinide almak istiyorum.Şimdiden teşekkürler
  • İzmir bergamada yaklaşık 6 aydır tenis dersi alıyorum. Dersler dışında birlikte oynanıp oyunumu geliştirmeme yardım edebilecek tenis partneri arıyorum.

• 6 aydır tenis dersi alıyorum.Raketim çok iyi bir raket değil.En azından yapabileceklerimi çok sınırlandırıyor şu an ki raketim.İyi bir raket alacam.Parası önemli değil.İyi raket modellerinden önerecekleriniz varsa sevinirim.En azından önerileriniz üzerinden araştırmalarımı yaparım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JennyHendrix

Arkadaşlar selam,bundan 10 sene önce 2 sene kadar oynadım yaşım suanda 20,10 yaşında abim sayesinde başladım 12 yaşında maç esnasında bileğim kırıldı daha sonra uzun bir süre korkumdan oynamadım suanda arkaşım israrı üzerine 2 hafta önce korta gittim ve biraz antrenman yaptım ve doktorumla konusup tekrar başlayabileciğimin haberini aldım,suanda raket arayışı içerisindeyim ben Wilson Juice almayı düşünüyorum sizlerin görüşlerinide almak istiyorum.Şimdiden teşekkürler

Raket konusunda fazla tecrübeli sayılmam ama yeni raket aldım. Babolat pure drive lite, servislerimde biraz farketti ama topa vururken verdiği his mükemmel. Hafif olması çok rahat. Topa doğru şekil ve zamanda vurunca topun hızı da çok iyi. Ayrıca teniswarehouse'dan istediğiniz raketi kullanan kişilerin yorumlarını okuyabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayacaptain

6 aydır tenis dersi alıyorum.Raketim çok iyi bir raket değil.En azından yapabileceklerimi çok sınırlandırıyor şu an ki raketim.İyi bir raket alacam.Parası önemli değil.İyi raket modellerinden önerecekleriniz varsa sevinirim.En azından önerileriniz üzerinden araştırmalarımı yaparım.

babolat pure drive 2015 ve telleri de yine babolat RPM blast 25 tansiyon tavsiye ederim...
  • Merhaba, ben de öğrenmeyi ve oynamayı çok istiyorum. Kadıköy'de oturuyorum. Her fırsat bulduğumda turnuvaları izliyorum. Şu an da internetten Monte Carlo masters ı seyrederken gaza geldim. Bu yaz bu işi halledicem. Öğrenen arkadaşlar tavsiye verebilir mi kulüp mü yoksa özel hoca mı iyidir? Kulübe üye olursam oynayacak insan bulmak daha kolay olur diye düşünüyorum ama bazıları çok uçuk paralar istiyor diye duydum. Anadolu yakasında şöyle orta halli olup tenis öğrenebileceğim yerler veya hocalar var mıdır? Yaşım 37 bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khanasmash

Merhaba, ben de öğrenmeyi ve oynamayı çok istiyorum. Kadıköy'de oturuyorum. Her fırsat bulduğumda turnuvaları izliyorum. Şu an da internetten Monte Carlo masters ı seyrederken gaza geldim. Bu yaz bu işi halledicem. Öğrenen arkadaşlar tavsiye verebilir mi kulüp mü yoksa özel hoca mı iyidir? Kulübe üye olursam oynayacak insan bulmak daha kolay olur diye düşünüyorum ama bazıları çok uçuk paralar istiyor diye duydum. Anadolu yakasında şöyle orta halli olup tenis öğrenebileceğim yerler veya hocalar var mıdır? Yaşım 37 bu arada.

göztepe gülbahçesine gidin orada size yardımcı olurlar, hem hocalar var hemde fiyatlar uygun tenis için...
  • İyi günler Bursa'da oturuyorum. Tenis dersi hiç almadım ama oynamışlığım var ders alan arkadaşlarımla. Oynamak isteyen herkese açığım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkorkutm

quote:

Orijinalden alıntı: Khanasmash

Merhaba, ben de öğrenmeyi ve oynamayı çok istiyorum. Kadıköy'de oturuyorum. Her fırsat bulduğumda turnuvaları izliyorum. Şu an da internetten Monte Carlo masters ı seyrederken gaza geldim. Bu yaz bu işi halledicem. Öğrenen arkadaşlar tavsiye verebilir mi kulüp mü yoksa özel hoca mı iyidir? Kulübe üye olursam oynayacak insan bulmak daha kolay olur diye düşünüyorum ama bazıları çok uçuk paralar istiyor diye duydum. Anadolu yakasında şöyle orta halli olup tenis öğrenebileceğim yerler veya hocalar var mıdır? Yaşım 37 bu arada.

göztepe gülbahçesine gidin orada size yardımcı olurlar, hem hocalar var hemde fiyatlar uygun tenis için...

Yardım için teşekkürler ancak gülbahçe de hem kayıt yapan görevliye hem de toplu ders veren hocaya sordum, sadece halka açık ücretsiz kursumuz var, özel ders vermiyoruz dediler. Başka insanlar ders veriyorsa onu bilemiyorum tabi. Halka açık dersi biraz seyrettim fakat 20 kişi ve çocuğundan yaşlısına herkes aynı yerde. Sürekli bekleme ile geçiyor. Çok verimsiz geldi bana. Şimdi Maltepe' de Pamukspor'a sormayı düşünüyorum. Orası hakkında tavsiyesi olan varsa memnun olurum.
  • merhaba
    bursada kordaj işlemi yaptırcak yer arıyorum
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.