Şimdi Ara

:::DH TEMPRA TeAm::: (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.262
Cevap
24
Favori
608.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: parisorlu

merhaba arkadaşım,tempralar ve özelliklerini doğruya yakın yazmışsın,teşekkürler.Sadece tempra 2.0 ie 16 v deki soru isaretlerine cevap verebilirim,1-immobilizer-VAR....2-sunrof-benimkinde yok başkasınada rastlamadım.

Alıntıları Göster
    Eski bir Tempra slx 1.6ie kullanıcısı olarak eklemek istediklerim:
    Far yıkayıcıları vardı.
    ABS vardı
    Dört disk fren vardı
    Yan aynalar boyalı değildi.
    Ön gerilmeli emniyet kemeri (Pretensioner seat belt.) vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aygun75 -- 4 Eylül 2007; 9:58:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aygun75

Eski bir Tempra slx 1.6ie kullanıcısı olarak eklemek istediklerim:
    Far yıkayıcıları vardı.
    ABS vardı
    Dört disk fren vardı
    Yan aynalar boyalı değildi.
    Ön gerilmeli emniyet kemeri (Pretensioner seat belt.) vardı

Alıntıları Göster
    maviş bişsey sorcam bendede 2.0 ie 16v var bana motordan hava filtresine motor ile hava filtresini birbirine bağlayan boru lazım kaçırma olduğu için şimdilik bantlama ile idare ediyorum yenisini bulabilirmiyim kaça malolur ankara dayım şuan resim olduğu zaman göstericem size

• quote:

Orijinalden alıntı: aytug_kaan

bendede rolanti problemi var.kışın ısınana kadar gazdan ayağını çekince stop ediyo.tamirciye götürdüm.wds ye girmesi lazım dedi.bende makina yoq dedi.başka tamirciye gittim makinası olan.odaelektronik müşür arıza yapmıştır dedi.dış ısıyı algılayan.onu değiştirdik.şimdi bazen kendiliğinden rolantiyi 1500 lere kadar çıkartıyo çalışınca.bazen de aynı sorun devam ediyo.çözemediler bi türlü.eğer 2.0 16 v kullanan bi arkadaş varsa yardım etsin.elektronik enjeksiyon var diye her tamircide bakmak istemiyor.anlamadım gitti.

Alıntıları Göster
    Merhaba arkadaşlar.Bende 1997 Model Tempra 2.0 i.e 16v cad.kullanıyorum ve Tempramı cok seviyorum.Aracıma amortisör kule gergisi takmak istiyorum nereden alabilirim.Birde aracın jantlarını 15 veya 16 inc yapsam aracın sanjman veya diger aksamlarına zarar verirmi.Yardımlarınızı bekliyorum.SAYGILARIMLA HEPİNİZE TEŞEKKUR EDERİM.

• quote:

Orijinalden alıntı: solo TC

Merhaba arkadaşlar.Bende 1997 Model Tempra 2.0 i.e 16v cad.kullanıyorum ve Tempramı cok seviyorum.Aracıma amortisör kule gergisi takmak istiyorum nereden alabilirim.Birde aracın jantlarını 15 veya 16 inc yapsam aracın sanjman veya diger aksamlarına zarar verirmi.Yardımlarınızı bekliyorum.SAYGILARIMLA HEPİNİZE TEŞEKKUR EDERİM.

Alıntıları Göster
    dıgıtal klima dügmelerinin bulundugu kısımın ekrannın bitanesinin lambası yanmıyo lambalarını aradım bulamadım kendine has bi duyun içine yerlestirilmişler ayrıca o dügmelerin bulundugu kısım ölece sökülebiliyo yanlız üst tarafta 3 tane metal tırnak altta 3 tane vida var bizdeki metal tırnaklar içine kacmıs gecen parcacıdan istedim bulamasssın dediler basit bi metal tırnak bozuk yolda cok ses yapıyo nerdeyse düşecek o kısım neyse bi çaresine bakıcaz artık

• quote:

Orijinalden alıntı: __OnLyMe

dıgıtal klima dügmelerinin bulundugu kısımın ekrannın bitanesinin lambası yanmıyo lambalarını aradım bulamadım kendine has bi duyun içine yerlestirilmişler ayrıca o dügmelerin bulundugu kısım ölece sökülebiliyo yanlız üst tarafta 3 tane metal tırnak altta 3 tane vida var bizdeki metal tırnaklar içine kacmıs gecen parcacıdan istedim bulamasssın dediler basit bi metal tırnak bozuk yolda cok ses yapıyo nerdeyse düşecek o kısım neyse bi çaresine bakıcaz artık

Alıntıları Göster
    arkadaslar teşekkürler...

quote:

yakamozcuk

maviş bişsey sorcam bendede 2.0 ie 16v var bana motordan hava filtresine motor ile hava filtresini birbirine bağlayan boru lazım kaçırma olduğu için şimdilik bantlama ile idare ediyorum yenisini bulabilirmiyim kaça malolur ankara dayım şuan resim olduğu zaman göstericem size

sana tavsiyem oto ünlü olur.orada belki bulabilirsin.bir çok parca hemde orjinal olarak var.eğer yoksa hurdacıları dolasman gerekebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: solo TC

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: solo TC

kule gergisi bulmakta zorlanabilirsin.ama sanayide kendinde yaptırabilirsin.jant büyütmek aracın hızlanmasını azaltır ama senin aracın 148 bg olduğu için bunu pek hissetmeye bilirsin.1,6 yı 16" jant takan arkadaslar var.pek sorun olacağını düşünmüyorum.sadece yakacağın lastik ve jant davlumbazlara sürtebilir.

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: __OnLyMe

çıkmacılarda olabilir diye düşünüyorum .... benim aracım klimalı olmadığı için ampuller konusunda bir sey diyemem..

• quote:

merhaba arkadaşım,tempralar ve özelliklerini doğruya yakın yazmışsın,teşekkürler.Sadece tempra 2.0 ie 16 v deki soru isaretlerine cevap verebilirim,1-immobilizer-VAR....2-sunrof-benimkinde yok başkasınada rastlamadım.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: parisorlu

merhabalar..bildiklerimi ve gördüklerimi yazdım.bilmediklerimizide kullanalar yazarsa öğrenebiliriz.
    teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mavis717

quote:

merhabalar..bildiklerimi ve gördüklerimi yazdım.bilmediklerimizide kullanalar yazarsa öğrenebiliriz.
    teşekkür ederim.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bende tempra almayı düşünüyorum linkini verdiğim arabaya bi zahmet bakablir misiniz fiyatı falan nasıl görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.(Ya da böyle bir arabayı kaça alsak uygun olur.)

http://www.araba.com/770232.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gozbilginli -- 7 Eylül 2007; 3:10:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gozbilginli

Arkadaşlar bende tempra almayı düşünüyorum linkini verdiğim arabaya bi zahmet bakablir misiniz fiyatı falan nasıl görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.(Ya da böyle bir arabayı kaça alsak uygun olur.)

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: etanhunt

kardeş eğer 2000 cc istiyorsan 16 valf olanını tercih et. fiyat özelliklerine göre uygun ama tempranın piyasasına göre çok.bu modellere 7000 ytl ile 12000 ytl arası fiyat istiyorlar.demek istediğim daha ucuzada bulabilirsin.seni fazlası ile memnun eder.alacağın aracta elektronik donanım ve aksesuarların tam çalıştığını iyi kontrol et. bozuk motor değil ama bozuk aksesuarlar adamı çileden çıkarır.
    sana tavsiyem 1600cc SLX mpi 1998 model deri döşeme hariç diğer özellikleri bu araçla aynıdır.fiyatta yaklasık olarak aynı.

ama ben illaki 2000 cc alacam diyorsan @parisorlu bu konuda sana fazlası ile yardımcı olacaktır.bu aracın aynısı onda var.gayette memnun olduğunu söylüyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: mavis717

quote:

Orjinalden alıntı: etanhunt

kardeş eğer 2000 cc istiyorsan 16 valf olanını tercih et. fiyat özelliklerine göre uygun ama tempranın piyasasına göre çok.bu modellere 7000 ytl ile 12000 ytl arası fiyat istiyorlar.demek istediğim daha ucuzada bulabilirsin.seni fazlası ile memnun eder.alacağın aracta elektronik donanım ve aksesuarların tam çalıştığını iyi kontrol et. bozuk motor değil ama bozuk aksesuarlar adamı çileden çıkarır.
    sana tavsiyem 1600cc SLX mpi 1998 model deri döşeme hariç diğer özellikleri bu araçla aynıdır.fiyatta yaklasık olarak aynı.

ama ben illaki 2000 cc alacam diyorsan @parisorlu bu konuda sana fazlası ile yardımcı olacaktır.bu aracın aynısı onda var.gayette memnun olduğunu söylüyor..

Alıntıları Göster
    Maviş kardeş teşekkürler tavsiyen için,evet 6 yıl bitmek üzere en son 2500 km.yol yaptım.Gerçekten harika bir yolculuktu ve inanın tempramla bir kez daha gurur duydum.

• quote:

Maviş kardeş teşekkürler tavsiyen için,evet 6 yıl bitmek üzere en son 2500 km.yol yaptım.Gerçekten harika bir yolculuktu ve inanın tempramla bir kez daha gurur duydum.

Alıntıları Göster
    arkadaşla 7000 tl bütçe var.sw tempra düşünüyorum.sw nin sedanlara göre dezavantajı varmı sizce(yakıt-yedekparça-yol tutuşu v.b).birde bu fiyat aralığında gözünüze çarpan ilan olursa bilgilendirirseniz sevinirim....

• quote:

Orijinalden alıntı: moon74

arkadaşla 7000 tl bütçe var.sw tempra düşünüyorum.sw nin sedanlara göre dezavantajı varmı sizce(yakıt-yedekparça-yol tutuşu v.b).birde bu fiyat aralığında gözünüze çarpan ilan olursa bilgilendirirseniz sevinirim....

Alıntıları Göster
    bu hafta sonu istanbula gitti bizim emektar tempra sxak yolda bi audi le gıcıklastı bizim tempra pek sevmez almanları neyse audı gecti tempra gecti falan derken malum kompresörü biriaz düşük 1600cc ve gazlı olan temra yokusta audı tarafından gecildi tempra bu duruma cok kızdı düzlük geldginde ise audının kızmaya bile vakti kalmadı cesaretide kırıldı yanından 190 km/h la bi tempra gecti (audı a8 bide 1.6 sxak de 2000 cc sanzuman dişlileri var )

• quote:

bu hafta sonu istanbula gitti bizim emektar tempra sxak yolda bi audi le gıcıklastı bizim tempra pek sevmez almanları neyse audı gecti tempra gecti falan derken malum kompresörü biriaz düşük 1600cc ve gazlı olan temra yokusta audı tarafından gecildi tempra bu duruma cok kızdı düzlük geldginde ise audının kızmaya bile vakti kalmadı cesaretide kırıldı yanından 190 km/h la bi tempra gecti (audı a8 bide 1.6 sxak de 2000 cc sanzuman dişlileri var )

Alıntıları Göster
    hocam bende temprayı savunanlardanım ama fazla abartmaya gerek yok. audi a8.onun kaç motor kaç hp olduğunu biliyor musun? tamam adam ya basmamıştır yada yol durumuna göre mantıklı davranmıştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: moon74

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: moon74

Arkadaşım, Bence SW Tempralar oldukça kullanışlıdır. Tek dezavantajı şu olabilir, hızlı kullanmayı düşünüyorsanız, virajlarda sedan modellere göre biraz fazla savurabilir. Yedek parça yada yakıt durumu olarak bir fark olacağını sanmam. Yeter ki aracın temiz olmasına bakın.

• quote:

hocam bende temprayı savunanlardanım ama fazla abartmaya gerek yok. audi a8.onun kaç motor kaç hp olduğunu biliyor musun? tamam adam ya basmamıştır yada yol durumuna göre mantıklı davranmıştır.

Alıntıları Göster
    quote:

ARACA İLLAKİ BAGLI AMA BİRAZDA YÜREK İŞİ BU

BENİM ASLINDA VURGULAMAK İSTEDİGİM SUYDU 1600 CC 84 HP MOTORUYLA ve lpg ile yüksek sürate cıkmak büyük basarı bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __OnLyMe -- 13 Eylül 2007; 19:06:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fedolo

@mavis717

Aracı ilk aldığımda çekmiştim o fotoları K plaka edremit akçay civarına verilen bir plaka bende akçaydan aldım aracımı ama şuan Balıkesir merkezdeyim ve plaka dolayısıyla değişti!!

Alıntıları Göster
    İİİDE NERDE TEMPRA TEAM E ÜYE ARKADASLR KENDİ BASIMIZAMI TEAM OLACAZ BİZ LÜTFEN TEMPRAYI SATIP MAREA MI ALSAK NE
  • quote:

İİİDE NERDE TEMPRA TEAM E ÜYE ARKADASLR KENDİ BASIMIZAMI TEAM OLACAZ BİZ LÜTFEN TEMPRAYI SATIP MAREA MI ALSAK NE

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: __OnLyMe

haklısın ...bu klüb kurulalı uzun zaman oldu fakat.katılım az.klübu kuran arkadas temprasını sattı hyundai aldı.diğer bazı üyeler zamanla baska forumlara geçti.internet üzerinde tempra ve tipoya ait bir site var fakat o sitede çok hareketli değil.

sanırım tempranın kaderi bu.

baska bir forum üzerinde çok canlı bir tempra sitesi vardı ama o da ayrı site kurulunca dağıldı.nereleri diye sorarsan sanırım önceki sayfalarda adres var.

evet tempra kullananlar olarak çok organize olamadık....

ben bile tempramı çok severken marea almayı bile düşündüm.marea klübündeki paylasım harika.böyle aktif bir takımın olmasını çok isterdim...

• quote:

Orijinalden alıntı: fedolo

@mavis717

Aracı ilk aldığımda çekmiştim o fotoları K plaka edremit akçay civarına verilen bir plaka bende akçaydan aldım aracımı ama şuan Balıkesir merkezdeyim ve plaka dolayısıyla değişti!!

Alıntıları Göster
    arkadaşlar kulübünüz hayırlı olsun sormak istediğim bişey war tempra tiponun sedan modelimi bu doğrumu bilgi werirseniz bu konu hakkında sewinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: carsiforza

arkadaşlar kulübünüz hayırlı olsun sormak istediğim bişey war tempra tiponun sedan modelimi bu doğrumu bilgi werirseniz bu konu hakkında sewinirim...

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: raidela_kartal

teşekkür ederim...evet tempra tiponun sedan modeli.kaporta dışında herşeyi aynı...ön cam kapılar dahil..

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.