Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (90. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.550
Cevap
18
Favori
2.814.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

böylede oluyor degilmi Technics
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluetime

Kanye skin güzel yükledim fakat genişletmek için tuttuğum zaman kitleniyor ve kapanıyor
    winamp ı sildim tekrar yükledim gene kapanuyor sizde de oluyor mu?

Hayır bende olmuyor öyle birşey. Eğer şeklini deiştirmek istiyorsan Simple yazan yere 2 kere tıklaman yeterli
  • slm arkdaşlar biraz güzel ve degişik bişeyler benden size hediye

görüntüsü: Screenshots
    yeni haber ve incelemeler: New Features
    Download: KlipFolio 3.0 (960 KB, Freeware)

size şimdide nasıl bişey oldugunu açıklayayyım ben indirdim çok kısa sürede olsa kullandım bir sidebar gibi yada ufak bir çubuk gibi kullanabilirsiniz, maillerine bakabilirsiniz, rss kaynaklarını görüntüleyebilirsiniz, hava durumu gibi vs. bunun gibi vs

kullanmanız tavsiyedir ufak ve kullanışlıdır... sitede türkçe yazılarda bulunmaktadır vede skin uygulamasına izin vermektedir...
  • sorulan herşeye burada elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. sende takıldığın yer olduğunda sormaktan çekinme

quote:

Orjinalden alıntı: furkan_bjk_x
    ya ingilizcesi olmayanlar
  • Avedesk doktoru diycem artık ben sana @hodolomax :)

quote:

Orjinalden alıntı: hodolomax
    avedesk programında sorun yaşayanlar için
    -www.osx-e.com adresinde avedesk programını yeniden çekin. biraz değişklikler var. ufak da olsa.
    - gene aynı siteden sysstats dosyasını çekin ve avedesk kurunu olan dizini dosyaları çıkartın.(unzip)
    -http://sysstats.jools.net/index.php adresinden de sysstats için eklentiler yükleyebilirsiniz. istediğiniz
    eklentinin dosyalarını avedesk\docklets\sysstats klasörü içine çıkartın. aynı isimde klasörler olduğundan üzerine yazılsın mi diye soracaktır. bunda bi sorun yok. her eklentinin dosyaları farklı olduğu için bir karşılıklık olmamaktadır.

sysstats için eklentileriwww.osx-e.com adresinden de bulabilirsiniz.
  • çok güzel bir skin emeğine sağlık @Kanye_west

quote:

Orjinalden alıntı: KanYe_wEsT

Arkadaşlar Çok süper bir Winamp skin buldum sizinlede paylaşmak istedim
    Fazladan Özellikleri ;
    1)Sağ alt köşede Çalınan şarkının ismi çıkıyor
    2)Media Playerdaki Özel Efektler geliyor (çok fazla çeşit bulunuyor.)
    3)Albüm kapak resmi gösteriyor (En güzel özelliği)
    4)Winamp Playlistle birleşebiliyor ve küçük boyut alabiliyor.
    http://r apidshare.de/files/20053978/Simple.wal.html (r arasındaki boşluğu silin.)
    Bendende bir SS
  • muhaha :) yeni bilgisayara eski arayüzler olmazdı zaten iyi yaptın @oscar, Görsellik adına en iyi noktaya yaptığımız paylaşımlarla ulaşıcaz.. Emeği geçenlere teşekkürler..

quote:

Orjinalden alıntı: oscar1234
    sen beni çatlata çatlata öldürecen..çok harika şekiller yaw ben bilgisayarı yeni aldım cillop gibi ama hakkını vermiyor windowsXP görüntüleri felan alıştım artık hiç güzel gelmiyorwindowsvista harika
  • evet sevgili @visualize öyle oluyorda bilgisayar güzel oldu diye hava atmana ne gerek var yani şimdi :p

quote:

Orjinalden alıntı: visualize
    böylede oluyor degilmi Technics
  • selam @melih, hoşgeldin..umarım bitmiştir sorunlar.. eklediğin yazılım tıpkı eskilerde eklediklerin gibi, yepyeni ve gayet kullanışlı.. Hem görsel hemde işlevsel bide minicik bişi.. eline sağlık

quote:

Orjinalden alıntı: melihozcan

slm arkdaşlar biraz güzel ve degişik bişeyler benden size hediye

/>

görüntüsü: Screenshots
    yeni haber ve incelemeler: New Features
    Download: KlipFolio 3.0 (960 KB, Freeware)

size şimdide nasıl bişey oldugunu açıklayayyım ben indirdim çok kısa sürede olsa kullandım bir sidebar gibi yada ufak bir çubuk gibi kullanabilirsiniz, maillerine bakabilirsiniz, rss kaynaklarını görüntüleyebilirsiniz, hava durumu gibi vs. bunun gibi vs

kullanmanız tavsiyedir ufak ve kullanışlıdır... sitede türkçe yazılarda bulunmaktadır vede skin uygulamasına izin vermektedir...
  • daha herşeyini çözemedim çok daha karmaşık şeyleri var
    quote:

Orjinalden alıntı: Technics

Avedesk doktoru diycem artık ben sana @hodolomax :)

quote:

Orjinalden alıntı: hodolomax
    avedesk programında sorun yaşayanlar için
    -www.osx-e.com adresinde avedesk programını yeniden çekin. biraz değişklikler var. ufak da olsa.
    - gene aynı siteden sysstats dosyasını çekin ve avedesk kurunu olan dizini dosyaları çıkartın.(unzip)
    -http://sysstats.jools.net/index.php adresinden de sysstats için eklentiler yükleyebilirsiniz. istediğiniz
    eklentinin dosyalarını avedesk\docklets\sysstats klasörü içine çıkartın. aynı isimde klasörler olduğundan üzerine yazılsın mi diye soracaktır. bunda bi sorun yok. her eklentinin dosyaları farklı olduğu için bir karşılıklık olmamaktadır.

sysstats için eklentileriwww.osx-e.com adresinden de bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hodolomax -- 10 Mayıs 2006; 20:11:53 >
  • Technics ;

Asıl senin emeğine sağlık sayende herkesin Windows'u değişti çok teşekkürler emeklerin için

Bende birşeyler yaptım ama resimin kalitesini düşürdüm yüksek boyut olmasın diye.

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

• quote:

Görsellik adına en iyi noktaya yaptığımız paylaşımlarla ulaşıcaz

Ben kendi alanımla ilgili yorum yapayım:
    WB5 te şuan için sınırdayız Cursor XP içinde aynı şeyi söyleyebilirim

Bana göre; yenisi çıkmadıkça daha ötesi yok diğer programlar için birşey diyemem usta sizsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavizaman -- 10 Mayıs 2006; 23:02:27 >
  • Encode for iconpackager

ÇEK
  • Sevgili @Kanye_west masaüstün gayet iyi olmuş ama ikonların bozuyo, dağınık gösteriyo, bununda bir yöntemini ilk sayfaya yazmıştık bibak istersen

quote:

Orjinalden alıntı: KanYe_wEsT

Technics ;
    Asıl senin emeğine sağlık sayende herkesin Windows'u değişti çok teşekkürler emeklerin için
    Bende birşeyler yaptım ama resimin kalitesini düşürdüm yüksek boyut olmasın diye.

• @blue bu işte o kadar iyisiniz ki inan bana Türkiyede bu ekibin bir benzeri daha yok..

quote:

Ben kendi alanımla ilgili yorum yapayım:
    WB5 te şuan için sınırdayız Cursor XP içinde aynı şeyi söyleyebilirim
    Bana göre; yenisi çıkmadıkça daha ötesi yok diğer programlar için birşey diyemem usta sizsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 11 Mayıs 2006; 0:00:07 >
  • VISTA PLAY skin for WINAMP 5

>>ÇEK<<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 11 Mayıs 2006; 0:03:31 >
  • Bende sana Zincirin başına bak derim Gider>>>
  • GRAIV skin for WINAMP 5

>>ÇEK<<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 11 Mayıs 2006; 0:04:41 >
  • teşekkürler utandırıosun beni @blue :)

quote:

Bende sana Zincirin başına bak derim Gider>>>
  • Tungsten core for iconpackager

ÇEK
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.