Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (88. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.551
Cevap
18
Favori
2.815.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: bluetime

@kyle007 Wallpaperlar süper zevkli adammışsın wesselam
    ama topicte yok nereye kayboldu sildin mi yoksa

Dostum o fotoları daha önce başka bi forumda yayınlamıştım ve önizlemeleri olduğu fotolarda o forumun adı yazılıydı,yazılmamış olanını şuan hazırlıyamam..Ama eğer sakıncası yok derseniz tekrar koyarım o 35'şerli 4 paket halindeki WallPaperlarımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyle007 -- 6 Mayıs 2006; 12:51:30 >
  • slm arkadaslar technıcs arkadas ya benim kullandıgım avedesk 1.3 adlı bi program almıstım sizden benim pc de vırus bulundugu ıcın herseyı yedeklemeden format atmak zorunda kaldım ve hepsı gıtt size zahmet olmassa o programı patch le birlikte verebilirmisiniz acaba dicektim yanlız bana verdiğinizde sizin kullanılabilir sekildekini vermiştiniz sorun yoktu sitedekinde sorun vardı hatırlarsınız bu iyliği yaparsanız cok sewinirim şimididen çok tşk herkeze iyi çalışmalar
  • elbetteki isteriz, 4 paketide bi upload sitesine atıp buraya linklerini yazarsan süper olur

quote:

Orjinalden alıntı: kyle007
    Dostum o fotoları daha önce başka bi forumda yayınlamıştım ve önizlemeleri olduğu fotolarda o forumun adı yazılıydı,yazılmamış olanını şuan hazırlıyamam..Ama eğer sakıncası yok derseniz tekrar koyarım o 35'şerli 4 paket halindeki WallPaperlarımı
  • @armagedon@ elbetteki veririz sevgili arkadaşım, ama bu konuda sana en iyi yardımı ve paylaşımı programıda bize tanıtan @hodolomax arkadaşımız yapacaktr kendisine pm attığın taktirde senin için elinden geleni yapacağına emin olabilirsin..

quote:

Orjinalden alıntı: @armagedon@

slm arkadaslar technıcs arkadas ya benim kullandıgım avedesk 1.3 adlı bi program almıstım sizden benim pc de vırus bulundugu ıcın herseyı yedeklemeden format atmak zorunda kaldım ve hepsı gıtt size zahmet olmassa o programı patch le birlikte verebilirmisiniz acaba dicektim yanlız bana verdiğinizde sizin kullanılabilir sekildekini vermiştiniz sorun yoktu sitedekinde sorun vardı hatırlarsınız bu iyliği yaparsanız cok sewinirim şimididen çok tşk herkeze iyi çalışmalar

• birbirinden güzel bir sürü masaüstleri ellerine sağlık @kyle
  • arkadaşlar ben ıconpackager porg. ındırdım fakat benden serıal ıstıyo bu sornunu nasıl halledebılırım ?
    kendı sıtesıne gıttıgımde para ıstıyolar
  • SELAM TECHNICS ve diğer arkadaşlara.. tek kelimeyle oha diyorum.. bu kadar da olmaz vala.. naapmışınız be abicim.. uzun zamandır bakmıyodum bu topic e.. almış yürümüş valla ellerinize sağlık.. emeğinize sağlık..

• eyvallah kardeşim, arayı uzatırsan olacağı bu.. Sağolsun gerçektende muhteşem şeyler paylaşıyor herkez..

quote:

Orjinalden alıntı: cyclops_

SELAM TECHNICS ve diğer arkadaşlara.. tek kelimeyle oha diyorum.. bu kadar da olmaz vala.. naapmışınız be abicim.. uzun zamandır bakmıyodum bu topic e.. almış yürümüş valla ellerinize sağlık.. emeğinize sağlık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 7 Mayıs 2006; 14:55:33 >

• sağol kadeşler çok güzle insdiriyom ve çok güzel
  • Valla şaheserler bunlar be.yaw bu tema ve ikonlara hasta oldum olmasına da bunları benim xp ye kurabilir miyim.Kurulumu nasıl bunların
  • quote:

Orjinalden alıntı: ufuktan

Valla şaheserler bunlar be.yaw bu tema ve ikonlara hasta oldum olmasına da bunları benim xp ye kurabilir miyim.Kurulumu nasıl bunların

İmzamı izle
  • Tamam dostum sağol.Hmen deneyeyim
  • pencereler nasıl üç boyutlu gözüküyo bilen mesaj yada e-mail atsın
    bu arada programların bir çoğunu denedim hiç bir sorunum olmadı vista inspirat kullanıyorum harika teşekkürler donanımhaber
    (furkanozdemircan@hotmail.com)
  • technics coooooooookkkkkk saolllllllll

sayende bilgisayara renk geldi.

sana ne desem az

aynen böle devam.....

ayrıca kyle007 kardeş sen ne yaptın böle süpersin.
    hepsi birbirinden güzelll

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kajan -- 8 Mayıs 2006; 1:45:24 >
  • Daha önce verildiyse özür dilerim ama benimde katkım olsun..

XP nizin ikonlarını değiştirmeye yarayan program. Yeni ikon paketlerini indirmenize olanak tanıyor .

İndir :http://rapid share.de/files/9663679/Stardock.Icon.Packager.v3.10.Enhanced.WinALL.RETAIL.Cracked-ARN---Vanix.Net.rar.html

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

• Camı hiç bu kadar çok sevmemiştik ne dersiniz?

GLass for WB5

http://r apidshare.de/files/19896640/Glass_.zip.html

• Buda benden bilmem beğenirmisiniz ben amatörüm ancak bu kadar yapabildim.

[simage][/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozer38 -- 8 Mayıs 2006; 12:12:55 >
  • bu avadesk in dll hatalarindan nasil kurtulabilirim yokmu bunun bir cozumu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ***SoS***

tamam zaten glass2k yı kaldırdım da bilgisayar acılırken yavas acıılıyor.ondan deil ozaman

benim bilgisayar normalden çok hızlı açılıyo bu program yüklendikten sonra 3-4 saniye gibi Sistem xp sp2 işlemci intel 3.2 ghz 64bit 1gigabyte ddr2 kingston ram 256mb ati x300 senin sistemin nasıl (intel 915gavl chipsetide unutmayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SyNdRoMe_ -- 10 Mayıs 2006; 18:27:17 >
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.