Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (87. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.550
Cevap
18
Favori
2.814.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: bluetime

quote:

Benim gibi rss kaynaklarından arayanlar için sağlam bir kaynak Avedesk için:
    NTVMSNBC:
    http://www.blauerbote.com/rssverzeichnis.php?k=RSS_Verzeichnis&e=&r=NTVMSNBC.&s=tr&res=&a=&l=

26. sayfada vermiştim gözünden kaçtı herhalde

Bu linki kopyalayıp. Avedest RSS shift sol clik yapıp yapıştırıyorum. TIK YOK....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mediart -- 5 Mayıs 2006; 0:31:42 >
  • quote:

Bu linki kopyalayıp. Avedest RSS shift sol clik yapıp yapıştırıyorum. TIK YOK....

hayır linki kopyalamayacaksın o adreste ilgi duduğun alana göre rss adresleri var
    onları herkez zevkine göre seçsin diye genel adres verdim ben
  • Emeği geçen herkese tşkler...Sizler sayesinde neler neler öğrendik ve uyguladık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyle007 -- 5 Mayıs 2006; 15:07:41 >
  • @kyle007 Wallpaperlar süper zevkli adammışsın wesselam
    ama topicte yok nereye kayboldu sildin mi yoksa
  • @Frozenmental Masaüstün kesinlikle iyi döşeli bir uzay konsolu gibi olmuş 40.DESK senindir ellerine sağlık
    stylerla değiştirmen mümkün başlık renklerini

quote:

Orjinalden alıntı: Frozenmetal
    Merhaba.Masaüstü görüntüm bu.
    Kullandığım programlar : Pack Vista Inspirat 1.1, Sysmetrix, ObjectDock Plus 1.20, IconPackager

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 5 Mayıs 2006; 22:55:32 >
  • @bluetime
    @melihözcan
    @visualize

ellerinize sağlık, @bt sen wb5 olayında rakipsiz oldun iice, @melih geçmiş olsun bilgisayarına ve sana bekliyoruz 4 gözle gelmeni tekrar..@visual abi taptım ben o ikonlara haberin olsun.. Dünya kupası öncesi süper bi paket oldu bu, ellerine sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 5 Mayıs 2006; 23:00:02 >
  • sende sağol @kyle

quote:

Orjinalden alıntı: kyle007

Emeği geçen herkese tşkler...Sizler sayesinde neler neler öğrendik ve uyguladık
  • quote:

Orjinalden alıntı: Frozenmetal

quote:

Orjinalden alıntı: umut_chan

Paylaşımlarınız için teşekkürler, Frozenmetal arkadaşımızın masaüstünde kullandığı SysMetrix programı lazım arkadaşlar. Kendi sitesinden indiremiyorum elinde olan programı herhangi bir paylaşım sitesine atabilirmi

buradan indirebilirsin
    http://www.xymantix.com/sysmetrix/sysmetrix-3.41.exe

bu sysmetrix nasıl bir program. Dataları güvenli veriyormu.
  • Technics@ fifa 2006 iconlar için wb kullanacagım ... winoxs2 beni felaket bagladı bakalım ne olacak...
  • Bu avadest bozukmu bende hicbisi gostermiyor ayrica saati ve hava durumunu yanlis gosteriyor mesela istanbul 59 derece diyor ayrica rssler hicbir sekilde calismiyor enteresan bir durum ayrica program acilisdi baya bir dll hatalari veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killnOd -- 6 Mayıs 2006; 0:04:46 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: killnOd

Bu avadest bozukmu bende hicbisi gostermiyor ayrica saati ve hava durumunu yanlis gosteriyor mesela istanbul 59 derece diyor ayrica rssler hicbir sekilde calismiyor enteresan bir durum ayrica program acilisdi baya bir dll hatalari veriyor

İstanbul 59 derece F esasında o rakama tıklarsan C olarak değişeceğini göreceksin.
    rssler için birkaç konu yukarıda linkler var...
    sayfa 29'da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mediart -- 6 Mayıs 2006; 0:08:18 >
  • SysStatsCOM.dll ve sysstats.dll hatalari veriyor acilisda.
  • quote:

Orjinalden alıntı: killnOd

SysStatsCOM.dll ve sysstats.dll hatalari veriyor acilisda.

açılışta bana da yapıyor. Ben sysstast'tan tekrar ADD yapıyorum. Son yaptığım ayar ve yerlerine geliyor..
  • tamamda hep hata verecekse ne anladim ben bu isden sonucda o hatadan kurtulus yokmu hep add mi yapacaz mecburen.Bir de su hava durumunda altta 4 e bolunup bulut resmi felan oluyordu diger resimlerde bende hic resim yok sadece istanbul ve derecesi yaziyor o kadar.
  • :) çok sağlamlar visual kesinlikle
    quote:

Orjinalden alıntı: visualize

Technics@ fifa 2006 iconlar için wb kullanacagım ... winoxs2 beni felaket bagladı bakalım ne olacak...
  • Aero Clarity for WB5

Şeffaf pencereleride renklendiriyoruz artık :)

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

>>ÇEK<<
  • Bu arada System of a down da ayrı bir hava katmış
  • @technics arayı bu kadar açma özlettin kendini
    bu topicte verilen vista kökenli hemen hemen tüm temalarda (benim verdiklerimde dahil) pc yi kapat oturumu kapat tuşları sembol olaraak var ama tıklayınca işlem yapmıyor
    Bu verdiğin tema clarity de start tuşu menüsüyle ilgili teknik hatalar var mı?
  • sınavlar @blue hazirana kadar parçalı bulutlu olucam ben :(
    o hatayı halledemediler malesef WB5te haala, deneyemedim ama bundakide öyledir..

quote:

@technics arayı bu kadar açma özlettin kendini
    bu topicte verilen vista kökenli hemen hemen tüm temalarda (benim verdiklerimde dahil) pc yi kapat oturumu kapat tuşları sembol olaraak var ama tıklayınca işlem yapmıyor
    Bu verdiğin tema clarity de start tuşu menüsüyle ilgili teknik hatalar var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 6 Mayıs 2006; 9:21:51 >
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.