Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.551
Cevap
18
Favori
2.815.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: mediart

quote:

Orjinalden alıntı: kyle007

Slm dostlar...Benim bi sorum olcaktı...Ben bugün VPC 3.6'yı kurdum..Gayet güzel çalışıyor fakat windowsun her açılışında bi dos ekranı geliyo ve iconlar yükleniyo diyo ve ardından bilgisayarın görüntü özellikleri açılıyo..Ok dediğimde o dos ekranı kapanıyo ve sorunsuzca başlıyo windows..VCP 3.5'te böle olmuyodu...
    msconfigden baktım ve icon diye bişey war..muhtemelen o...Onu iptal mi edeyim...sizde de oluyomuydu böyle bişey

ustalar daha iyi bilir ama başlangıçtan ben kaldırmıştım. Böylece açılıştaki problem ortadan kalmıştı

Öyle yapcam galiba..Yoksa saçma bişey,her açılışta bıktırır adamı yani.

EDIT : Ya dostlar,şuan normal sarı klasör ikonları eski halini almış,hatta diğer VCP ikonları da :( Halbuki daha bugün kurmuştum..ne oldu böyle hemen yaa

Ne yapabilirim tekrar düzelmesi için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyle007 -- 2 Mayıs 2006; 2:38:21 >

• Paylaşımlarınız için teşekkürler, Frozenmetal arkadaşımızın masaüstünde kullandığı SysMetrix programı lazım arkadaşlar. Kendi sitesinden indiremiyorum elinde olan programı herhangi bir paylaşım sitesine atabilirmi
  • Gerçekten harika emeği geçenlere teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: kyle007

Slm dostlar...Benim bi sorum olcaktı...Ben bugün VPC 3.6'yı kurdum..Gayet güzel çalışıyor fakat windowsun her açılışında bi dos ekranı geliyo ve iconlar yükleniyo diyo ve ardından bilgisayarın görüntü özellikleri açılıyo..Ok dediğimde o dos ekranı kapanıyo ve sorunsuzca başlıyo windows..VCP 3.5'te böle olmuyodu...
    msconfigden baktım ve icon diye bişey war..muhtemelen o...Onu iptal mi edeyim...sizde de oluyomuydu böyle bişey

güvenli mod,ta yeniden kur ve dos ekranda bekle biraz durdugunda enter,la :)) ve en son aşamada oky filan cıkıyor sonra on/of yap bazen restart yapıncada olmuyor tmm...
  • TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞIM ÇOK SAĞOL İNDİRMEYE BAŞLADIM OK...
  • Anime Wallpaperslar

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

Bu birinci resim dosyaları...
    http://www.h.emenpaylas.com/download/598871/22.rar

Buda 2.si güle güle kullanın...
    http://www.h.emenpaylas.com/download/599047/yeni_resimler.rar

• @bluetime

skinsler güzel wb uzmanı oldun arkdaşım sende
  • quote:

wb uzmanı oldun arkdaşım sende

Gibi birşey yaptığım şey iyi gözlem sadece gerisi işçiliğe kalıyor
    Technics i gördün mü? burada yok ta acaba dedim sizin oraya mı uğradı
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluetime

quote:

wb uzmanı oldun arkdaşım sende

Gibi birşey yaptığım şey iyi gözlem sadece gerisi işçiliğe kalıyor
    Technics i gördün mü? burada yok ta acaba dedim sizin oraya mı uğradı

yok bizim burayada ugramadı gerçi ben ist dayım o izmirde ama olsun gelmiştir belki acaba yolda kaldıda benzinimi bitii

• bluetime@ eline saglık tabi diger arkadaşlarında..

Technics@ türkiye kupasını aldınız en az sizin kadar bizlerde sevindik ,tebrikler...
  • WinOSX 2.1 --theme..
    Brushed 3.5 theme for Mac OSX

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi
  • quote:

Orjinalden alıntı: umut_chan

Paylaşımlarınız için teşekkürler, Frozenmetal arkadaşımızın masaüstünde kullandığı SysMetrix programı lazım arkadaşlar. Kendi sitesinden indiremiyorum elinde olan programı herhangi bir paylaşım sitesine atabilirmi

buradan indirebilirsin
    http://www.xymantix.com/sysmetrix/sysmetrix-3.41.exe
  • teşekkürler @ frozenmetal
  • Yav arkadaşlar napcam bilemedim.Topic açmak istemedim.Folder acces programında şifreli dosyayı açarken yanlışlıkla sildim.Dosya belgelerim de kilitli olarak gözüküyor ama açmak için Folder acces e girdiğimde silinmiş olduğu için gözükmüyor tabiki açamıyorum.Napabilirim var mı bir yolu
  • quote:

Orjinalden alıntı: ufuktan

Yav arkadaşlar napcam bilemedim.Topic açmak istemedim.Folder acces programında şifreli dosyayı açarken yanlışlıkla sildim.Dosya belgelerim de kilitli olarak gözüküyor ama açmak için Folder acces e girdiğimde silinmiş olduğu için gözükmüyor tabiki açamıyorum.Napabilirim var mı bir yolu

yanlış yere mesaj atmışsın arkadaş yönünü mü kaybettin???
    arama dan arttırsaydın folder access ile ilgili topicleri bulabilirdin soruna gelirsek malesef şifreyi hatıralamadan başka çaren yok şifreyi açamazsın

• Çalışan bir RRS linki alabilirmiyim??
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluetime

Benim gibi rss kaynaklarından arayanlar için sağlam bir kaynak Avedesk için:
    NTVMSNBC:
    http://www.blauerbote.com/rssverzeichnis.php?k=RSS_Verzeichnis&e=&r=NTVMSNBC.&s=tr&res=&a=&l=

26. sayfada vermiştim gözünden kaçtı herhalde

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.