Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.551
Cevap
18
Favori
2.815.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: imamoglu

Technics BİŞİ SORUCAM BU VİSTA YI YÜKLERKEN HERHANGİ Bİ PROGRAMYÜKLEMİŞ GİBİMİ OLUYO YOKSA VERİLERİ KAYBEDİYOMUYUZ (FORMAT ATAR GİBİMİ OLUYO)

Yok kardeş. Normal program gibi.

• quote:

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

quote:

Technics BİŞİ SORUCAM BU VİSTA YI YÜKLERKEN HERHANGİ Bİ PROGRAMYÜKLEMİŞ GİBİMİ OLUYO YOKSA VERİLERİ KAYBEDİYOMUYUZ (FORMAT ATAR GİBİMİ OLUYO)

• quote:

Orjinalden alıntı: Technics

VISTA TRANSFORMATION PACK 3.0 FULL (VTP3.0)

Ötesi yok.. Windows XP için hazırlanmış en muhteşem skin paketidir..Xpnizin görüntüsünü tamamen Vistaya dönüştürür.. Türk sitelerinde ilk defa yayınlanıyor..program 64 bittir, yani x64tede sorunsuz çalışır. Lütfen kullandıktan sonra herkez kendi masa üstünden screen alıp buraya göndersin.. kolay gelsin

Not: Kurulum sırasında işletim sisteminizde doğacak hasarları gözönünde bulundurun.. Hiçbir şekilde enufak birsorumluluk kabul etmiyorum..
    (1-Kurulum öncesinde windowsunuzda restore noktası oluşturmayı ihmal etmeyin...Doğabilicek sorunları başlamadan sıfırlayabilirsiniz böylece...
    2-Kurulum sırasında çıkan ekranda sol altta preview diye bi seçenek var bununla çıkan menulerdeki seçimlerin hangisi ne işe yarıyor ön izleme yaparak yükleme şansına sahipsinizz...)
    3-sorun yaşayan arkadaşlar lite versiyonu deneyebilirler..

LINK 1
    http://r.apidshare.de/files/10084050/VistaTransPack_3.0_.zip.htm ("r"den sonraki noktayı kaldırın linki girerken)

LINK 2
    Herzaman, En önce DH'de >>Buradan İndir<<

LITE VERSION DOWNLOAD
    Herzaman, En önce DH'de >>Buradan İndir<<

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

gelişmeleri takip edin !!http://www.lucifiar.net/product.html ......yetinmeyin Dünyadaki tüm skin yeniliklerini aşağıdaki siteyle takip edinhttp://www.funwithvista.com/

bişi sorucam topic de yazıyomu bilmiorum hepsini okuyamadım ama link 1 ile link 2 de ki dosyalar aynımı

• quote:

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

quote:

saol teşekkür ederim ama bide su soruyuda cevaplayabilirmisiniz?
  • Technics kardeş aynen sorun ss deki gibi:)
    herşey düzgün ama side bar çalşmıyor.Böyle ss deki boş.Side barda bişeyi değiştirim dediği,m zaman "uharc.exe" aşağıda çalışıyor yani daha önceki kurulumda "uharc.exe" yi bulamamıştı bende netten System32 içine atmıştım
    nasıl çözücem ben bunu:) 4 kere repair ettim ve 4 kere yeniden kurdum hep aynı sorun:)
  • evet arkadaşlar bende yaptım media player 11 skinini güzel olmuş helal olsun adamlara ikonları da düzelttim repair özelliğinden
  • nerede benim ss im ya:)

• quote:

bişi sorucam topic de yazıyomu bilmiorum hepsini okuyamadım ama link 1 ile link 2 de ki dosyalar aynımı

aynı
  • bi ss de benden

• bu da benden:
  • pardon dademin gönderememişim tekrar

• quote:

Orjinalden alıntı: hodolomax

bi ss de benden

hocam alttaki mavi gölgeleri neyle yaptın yav?

• quote:

quote:

bi ss de benden

dostum "YZ Shadow" isminde bi programla yaptım. transparent olayını da istediğim pencereye yapabiliyom. onu da "Glass 2K" programlarıyla yaptım google dan isimleriyle aratın çok hoş programlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hodolomax -- 9 Ocak 2006 16:28:40 >

• ok. saol paylaşımlar için.. glass2k bu vtp3 ün içinde geliyo buarada
    quote:

quote:

quote:

bi ss de benden

dostum "YZ Shadow" isminde bi programla yaptım. transparent olayını da istediğim pencereye yapabiliyom. onu da "Glass 2K" programlarıyla yaptım google dan isimleriyle aratın çok hoş programlar.

• mükemmmmmeller yawwww

xyzddd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 9 Ocak 2006 16:56:27 >
  • YA arkadaşlar gerçekten mükemmelsiniz yaw hyran kaldım wallaha bu topic i açan arkadaşın ellerinden öpüyorum fazla abarttım ama değer süper ya bu vista ellerinize sağlık BYE BYE eyw
  • ya bana yardım edinnnnnnnnnnnnnn:)
    ölücem meraktan format atmiim şu şey için:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: ramroat

ya bana yardım edinnnnnnnnnnnnnn:)
    ölücem meraktan format atmiim şu şey için:)

ramroat şuan biraz yoğunum daha sonra ilgilenicem sana arkadaşım format falan atma sakın
  • saolasın:)
  • buda benim arkdaşlar
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.