Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21.551
Cevap
18
Favori
2.815.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk resimde gördüğümüz gibi logonxp içinde bi tema yok

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

şimdi winzipi açalım we dosya yani file menüsünden arşiv aç yani open archive komutunu tıklayalım we gelen pencerede tüm dosyalar yani all files seçeneğini tıkladıktan sonra 2. resimde gördüğünz gibi internetten indirdiğimz temalar karşımıza gelir....

herhangi bi temayı seçip aç yani open diyelim... 3. resimde gördüğünz gibi bazı dosylar karşımıza geldi bunları hepsini seçelim we açtığımız temayla aynı adı taşıyan daha önce yarattığımız klasörün içine sürükle bırak yöntemiyle kopyalalım....

bu işlemin ardından bu klasörü logonxp yi kurduğumuz klasörün içine taşıyalım... we ardından logonxpdeki refresh list tuşuna tıklayalım...

we gördüğümz gibi artık logonxpde bi temamız waaarrr

• Logon XP

inndirCem
  • yeni masaüstüm nasıl ama

• bence güzel

• güzel olmuşmu
  • onti masaüstün çok güzel olmuş.. pencerelerin şeffaflığını windowblinds'le mi yaptın? hangi temayı kullandın?
  • windowblinds ile yaptım kardeş
  • onti bende windowblinds kullanıyorum ama pencereleri ve toolbar ı öyle şeffaflaştıramadım bi türlü? sen hangi temayı kullanıyorsun? bir de nerden şeffaflık ayarını yapacağımı söyleyebilir misin? teşekkürler..
  • valla onu şeffaf yapmanın tek yolu windowblinds programının full olmasıdır aksi taktirde açmaz şeffaflığı yada ben windowblinds programının modlanmış versiyonunu kullanıyorum tavsiye ederim ama sitede paylaşılmıo biliyorsun
  • 2smoke yardımlarıyla yaptım sağolasın 2smoke
  • @onti kullandığın temanın ismi nedir?
  • arkadaşlar ilk sayfada verilen ''Vista Transformation Pack 6.0'' indirip anlatılan şekilde kurdum. fakat kurduktan sonra bir sorunla karşılaştım. pc de bulunan herhangi bir klasöre çift tıklayıp girmek istediğimde klaörün içini açacağına windows arama sayfasını açıyor. ancak klasörlerin üstüne sağ tıklayıp 'Aç' dediğimde klasörün içine ulaşabiliyorum. sağtıkladığımda ilk baştaki seçenek Aç olması gerekirken şu an ilk başta Ara komutu var. bu sorunu nasıl düzeltebilirim lütfen yardım.

sağ tıkta çıkan resim.

buda herhangi bir klasörün içine girmek istediğimizde gelen arama sayfası

• onti eyvallah, bende windowblinds modlanmış versiyonunu kullanıyorum gold olanını fakat bulamadım ayarını.. ayar yapması uzun mu yoksa? anlatabilir misin lütfen? teşekkürler..
  • buda benim desktop

• quote:

Orjinalden alıntı: Mahmut25

onti eyvallah, bende windowblinds modlanmış versiyonunu kullanıyorum gold olanını fakat bulamadım ayarını.. ayar yapması uzun mu yoksa? anlatabilir misin lütfen? teşekkürler..

özelinde annattım herangi bi ayar yok adamım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ertanislek

arkadaşlar ilk sayfada verilen ''Vista Transformation Pack 6.0'' indirip anlatılan şekilde kurdum. fakat kurduktan sonra bir sorunla karşılaştım. pc de bulunan herhangi bir klasöre çift tıklayıp girmek istediğimde klaörün içini açacağına windows arama sayfasını açıyor. ancak klasörlerin üstüne sağ tıklayıp 'Aç' dediğimde klasörün içine ulaşabiliyorum. sağtıkladığımda ilk baştaki seçenek Aç olması gerekirken şu an ilk başta Ara komutu var. bu sorunu nasıl düzeltebilirim lütfen yardım.

sağ tıkta çıkan resim.

buda herhangi bir klasörün içine girmek istediğimizde gelen arama sayfası

adamım herangi bi klasörü bildiğimiz şekilde aç we araçlardan klasör seçenekleri komutunu tıkla weya buraya denetim masasındanda ulaşabilirsin ardından karşına çıkan pencerede üstteki dosya türleri tabını tıkla karşına bi liste gelicek listedeki Klasör yazısını tıkla ardından aşağıdaki gelişmiş tuşunu tıkla we karşına gelen pencerede open yazısını tıkla ardından sağdaki düğmelerden varsayılan yap düğmesini tıkla open yazısı belirgin olucak ardından tamam dümesini tıkla pencere kapanınca tekrar kapat düğmesini tıkla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6F17B5B5B -- 12 Şubat 2007; 23:24:20 >

• sn soulcubee ilginize teşekkür ederim. söylediklerinizi yaptım ama sorun ortadan kalkmadı. hala hangi klasörü açmak istesem arama sayfasını açıyor. umarım bunun başka yolu vardır.
  • 2smoke şu msn skinin zip şifresi nedir şifre istiyo da
  • msn skin inin şifresi ''vlm'' arkadaşım.. güle güle kullan..
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2smoke

biri vtp 6.0 dan cıkan live msn skini mi demişti ?

link :http://www.deviantart.com/deviation/39255778/

Ben demiştim teşekkürler yardımın için ama dosyayı nereye atmam gerekiyor?

• 
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.