Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (368. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.552
Cevap
18
Favori
2.815.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorunu hallettim arkadaşlar. Teşekkürler

@x-me77: Teşekkürler arkadaşım. Yükledikten sonra Tükçe olduğunu gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal -- 10 Şubat 2007; 17:49:15 >
  •  dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

Buyrun arkadaşlar. Sade bir masa üstü
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2smoke

Arkadaşlar bırakın su XP modlamayı bıkmadınızmı daha, geçin vistayada biraz vista modlayalım artık

hoca vistayı buldukta modlaması kaldı :P:P lisanssız kullanamıcağım için indiremiyorum da, bakalım şirket ne zaman geçer vistaya,

o zamana kadar XP ye vista makyajı devam :):)
  • harbı vistayı xp yı kullandgıgımız gıbı kullanamıcas de mı ama bulurlar yaf onunda bı yolunu :D
  • yaa ben bu vtp 6 yı yükledim ama ama bi değişiklik olmadı sesler değişti bide bası ikonlar değişti. pencere kenarları ve görv çubuğu saydam olmadı yardımcı olurmusunuz bunun bir ayarımı var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RISC64 -- 10 Şubat 2007; 19:46:46 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2e3a

arkadaşlar bu programı bilen varmı acılısta "hosgeldiniz" kısmındaki logonu değiştirmek istiyorum bilen varsa nasıl kullanacağımı anlatın ne olur? logonlar indirdim sitesindende ama nereye atacağımı nasıl kullanacağımı anlayamadım

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

sorunun ne anlayamadım çok çok basit bi program herangi bi tema sayfasından temayı indiriosun sonra programa ekliosun we apply diosun bukadar

• quote:

Orjinalden alıntı: med_cezir197

yaa ben bu vtp 6 yı yükledim ama ama bi değişiklik olmadı sesler değişti bide bası ikonlar değişti. pencere kenarları ve görv çubuğu saydam olmadı yardımcı olurmusunuz bunun bir ayarımı var?

ayarı yok gördüğün kadar adamım sesler tema sidebar war ama saydam yapmak istiosan bu konu altında windowblindsi aramalasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: soulcubee

quote:

arkadaşlar bu programı bilen varmı acılısta "hosgeldiniz" kısmındaki logonu değiştirmek istiyorum bilen varsa nasıl kullanacağımı anlatın ne olur? logonlar indirdim sitesindende ama nereye atacağımı nasıl kullanacağımı anlayamadım

sorunun ne anlayamadım çok çok basit bi program herangi bi tema sayfasından temayı indiriosun sonra programa ekliosun we apply diosun bukadar

öyle olsaydı bende yapardım zaten... öyle değilki soruyorum. programa ekliyorsun diye kestirip atmasan tam süper olacak... ıcon packer gibi "open file" gibi bişe olsa yapardık zaten... kullandıysan ss ile yada asama asama anlatırmısın programı bakalım cokmu kolaymıs????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2e3a -- 10 Şubat 2007; 21:36:35 >

• quote:

quote:

quote:

öyle olsaydı bende yapardım zaten... öyle değilki soruyorum. programa ekliyorsun diye kestirip atmasan tam süper olacak... ıcon packer gibi "open file" gibi bişe olsa yapardık zaten... kullandıysan ss ile yada asama asama anlatırmısın programı bakalım cokmu kolaymıs????

tamam tamam şuan çalışıom 12de ewde olcam ozaman ssli cvp yazarım....

• Bu da benim yeni masaüstüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acgur -- 10 Şubat 2007; 23:24:16 >
  • Vista Start Menu v2.1 Pro Full - Türkçe

1.3 MB

Ufak boyutu ve basit arayüzü ile kullanıcı dostu olan bu program isminden de anlaşılacağı üzere Vista'nın Windows'tan farklı olan bileşenlerinden birini yani Başlat menüsünü tamamen değiştiriyor.

Diğer Özellikler :

# Klavyenizden kısayol tuşları atayarak programı daha işlevsel hale getirebiliyorsunuz.
    # Menülerinizin boyutunu büyültüp, küçültme olanağınız bulunuyor.
    # Menünüzün en altına dilerseniz var olan sekmelerinizi yeniden düzenleyip; dilerseniz de yeniden sekme yaratıp kendinize ait kısayollar oluşturabilirsiniz.
    # Menünüzün üst tarafında bulunan güç butonları sayesinde kullanıcı değiştirme, uyku modu, bilgisayarı kapatma veya yeniden başlatma gibi komutlarınızı daha kolay verebilirsiniz.
    # Sisteminize yeni kurduğunuz programlar işaretli halde menünüzde yer alır ve görünme kolaylığı sağlar.
    # Menü üzerinden bilgisayarınızda ve internette herhangi bir şey aratabilme olanağınız bulunuyor.

http://rapid.share.com/files/15610760/Vista_Start_Menu_2.1_PRO_Tr.rar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mercilless -- 10 Şubat 2007; 23:28:07 >

• quote:

quote:

yaa ben bu vtp 6 yı yükledim ama ama bi değişiklik olmadı sesler değişti bide bası ikonlar değişti. pencere kenarları ve görv çubuğu saydam olmadı yardımcı olurmusunuz bunun bir ayarımı var?

ayarı yok gördüğün kadar adamım sesler tema sidebar war ama saydam yapmak istiosan bu konu altında windowblindsi aramalasın

saol dostum buldum yükledim ama nereden yapıcam o saydamlık ayarını?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RISC64 -- 11 Şubat 2007; 8:22:57 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Technics

Ulaşılan en son nokta.. varmı daha güzel desktop yapan :P

bunun gibi saydam yapmak istiyorum ama nereden yapıcam nasıl yapıcam
  • quote:

bunun gibi saydam yapmak istiyorum ama nereden yapıcam nasıl yapıcam

forumda Glass2k progrmı mevcuttur. onunla yapabılırsın
  • dostum sağol ama o progra pencerenin tamamını saydamlaştırıyor. ben temayı yükledim görev çubuğu sardamlaştı ama resimde görülen yer cam gibi olması gerekmesine rame olmadı tema normalde böyle olması gerekiyor

ama benimki böyle neden bi yardım ederseniz sevinirim

• quote:

Orjinalden alıntı: Technics

Ulaşılan en son nokta.. varmı daha güzel desktop yapan :P

Tech bu hangi visual style acaba? linkini verebilirmisin
  • çerçeve cam gibi olsun istiyorum ama olmuyor
  • quote:

çerçeve cam gibi olsun istiyorum ama olmuyor

çok şey istiyosun sen
    vista al bence sen
  • iide Technics in çerçeveleri öyle
  • arkadaşlar özür dilerim bana bir soru yazılmış önceki sayfada görmedim. Ben vtp 6.0 yükledim media center ı koydum ama ben windows xp media center 2005 sürümünü kullanıyorum sizde olmamasının sebebi bu olabilir
  • 
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.