Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (333. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.550
Cevap
18
Favori
2.815.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese selam. Bir sürü sayfa ve bir sürü tema eklenmiş. Sabahtan beri bak baka başım döndü vallahi. Windows Vista RC1 i kurdum bilgisayarıma, tam bir görsel şov .. ama kullanılabilir değil demo olduğundan oyunları çalıştırmıyo bir sürü saçma sapan güvenlik uyarıları falan kaldırdım sonra yeniden XP kurdum fakat vistanın grafikleride hala aklımdan çıkmıyo. Benim sorum acaba bunca theme arasından hangisi vistayla tıpa tıp uyuşuyo. yani herşeyiyle bire bir aynı hiç farkı olmayan bi vista teması varmı acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2smoke

quote:

Orjinalden alıntı: samedya

Herkese selam. Bir sürü sayfa ve bir sürü tema eklenmiş. Sabahtan beri bak baka başım döndü vallahi. Windows Vista RC1 i kurdum bilgisayarıma, tam bir görsel şov .. ama kullanılabilir değil demo olduğundan oyunları çalıştırmıyo bir sürü saçma sapan güvenlik uyarıları falan kaldırdım sonra yeniden XP kurdum fakat vistanın grafikleride hala aklımdan çıkmıyo. Benim sorum acaba bunca theme arasından hangisi vistayla tıpa tıp uyuşuyo. yani herşeyiyle bire bir aynı hiç farkı olmayan bi vista teması varmı acaba?

az kaldıkardeşim dayan 25 gün daha, öle bi tema yok malesef olamazda ...

25 gün sonra nolcak kardeş? Vista çıkacak deme sakın :)

• yaw beyler şimdi bu vista nın korsan ayakları ne olur sizce yoksa paraya kıyıp orjinal mi alcaz
    orjinal alırsaksa hangisi daha iyi olur home premium mu yoksa ultimate mi??
  • 2smoke ellerine saglik harikasin ikinci bölümüde en kisa zamanda denerim insALLAH usta bu vista RTM yeni iconlarini varmi elinde yada link versen onlar lazim malum vtp eski iconlari kulanmis hala bazilarini sevmedim simdiden tesekkürler

@vincent mancini
    arkadasim bende vista RTM 6000 Final yükledim bir ara sagolsun bizimkiler ilacini vermisler yan etki yapmiyordu RC1 den daha cok iyi ama hala cok eksikleri var cogu programi hala kabul etmiyor ultimate en iyisi ama en cok pahalisida o simdilik xp'ye devam VTPlerle idare ediyoz gayri bu SKIN degistirmede iyicene aliskanlik yapti tavsiyem sen bulasma Vista cikana kadar alana kadar SKIn degistirmeden dolayi herhalde yeni Bilgisayara ihtiyac olacak gibi

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: vincent mancini

yaw beyler şimdi bu vista nın korsan ayakları ne olur sizce yoksa paraya kıyıp orjinal mi alcaz
    orjinal alırsaksa hangisi daha iyi olur home premium mu yoksa ultimate mi??

ohoo dostum senin dunyadan haberin yok, home dediğin 199 ultimate dediğin 399$ yurt dışı fiyatı turkiyede neolur sen düşün..

tmm o zaman 5 10 ytl verip türk usülü yapacaz

• @2smoke eline sağlık. rep olsa valla verecem
  • winrar temsını nasıl uygulayacaz beyler olayı tam çözemedim yardımcı olurmusunuz?
  • arkadaşlar ben sidebarı çektim kurdum ama gadgetlerin bazıları cıkmıyor sorun ne olabilir
  • @2smoke ellerin dert görmesin aynen rep olayi olsa REPE bogardim smoke arkadsi
  • Benim masa üstü

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi
  • sanatkar işletim sistemin vista mı yoksa baslattaki o küçük mozilla penceresi nasıl oldu?
  • Arkadaşlar ya benmi becerixizim yoxa wbde sorunmu war annayamadım bu forumda we biçok yerde bulduğum pencerelerin etrafındaki cam efekti olmuor snir oldum iicene yoxa kısıtlı sürüm olduğu içinmi??? wb 5.1 public build 81 kullanıorum
  • 2 smoke arkadasım ben bu vtp 6 nın son sürümünü indirdim ama bişeyleri tam yapmadı bende mesela bazı arkadaşların masaüstlerinde saat takvim bilmemne falan var bende onlar yok halbuki kurarken tüm secenekleri işaretlemiştim ben bir side bar dediğiniz şey ne o yok mu vtp6 nın final sürümünde?
  • quote:

Orjinalden alıntı: SantKar

Benim masa üstü

Santkar bana bu ss verdiqin desktopdaki wallpaperı verebilirmisin burdan..

• Süper Resimler | Hayran Kalacaksınız..

İNDİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazan -- 7 Ocak 2007; 2:17:42 >

• FlyakiteOSX'i kurdum dah sonra sildim ancak bazı fontlar aynı kaldı?!
  • arkadaşlar ben yeniyim forum çok hoşuma gitti yalnız bir sorunum var sayfa birdeki vista explorer'i nasıl pc'ye kuracam bilmiyom yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler
  • Visual Styles - Windows Vista
    Size of the file : 1.32 MB

download
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı:
    sanatkar işletim sistemin vista mı yoksa baslattaki o küçük mozilla penceresi nasıl oldu?

yok vista değil o sanırım benim modladıgım bir wb skini(arama başlat yazısından çaktım) :), yanılmıyorsamda kucuk onizleme visual tasktip yada benzeri bi prg

@2smoke hic birsey kacmiyor gözünden evet senin WB skini explorerde degisiklik yapinca oraya türkce geldi orayi yanilmiyorsam senin anlatigin programla almanca yapabilirim ama cözemedim olayi böylede iyi.

Ben önce WB kulandim
    Sonra VTP 6
    objekdocPlus
    ve Visual tooltip

@vincent mancini
    Mozilla firefox acinca baslangicta soruyor internet tarayiciniz firefox olsunmu evet diyince internet exploreri kaldiriyor mozilla oluyor o kücük ön izlemede Visual Tooltiple elde etiim buyrun dileyen kulanabilir.

indir

• 2smoke valla süpermiş sende benim gibi mac görünümlü xpcilerdensinBişey sorucam ikoları küçültebilme imkanımız var mı acaip büyükte bendekilerBirde itunes 7 kullanıpta nasıl yeni playlist eklendiğini bilen bir arkadaş vaa mı aramızda 2 gündür yeni playlist ekleyemiyorum delirdim
  • 
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.