Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
21.547
Cevap
23
Favori
2.786.624
Tıklama
Giriş
    11902 Mesaj
    sade ve şık olmuş bu eline sağlık

quote:

Orjinalden alıntı: Revolver40

Birkaç gündür ben de eklemiyordum.
    Bir Vista da benden

|
    |

Gol attıktan sonra , çok fazla sevinmeyin çocuklar, rakip takıma ayıp olur.-Süleyman SEBA-
  • Yarbay
    11902 Mesaj
    yüklemeye çalıştığın dosyaların uzantısı ne?
    bu sorun vtp ile alakalı görünmüyor..
    ama yinede kaldırıp öyle dene sorun devam ediyorsa vtp kullanma

quote:

Orjinalden alıntı: too-be

arkadaşlar yaa bn bişi danışıcam size VISTA TRANSFORMATION PACK 6 yı pc ye yükledikten sonra ne yüklesem (yüklediklerm şunlar windows media player 11 ve iconpackager) geçerli bir win32 uygulaması deiğildir dio..ne yapmam gerekk ??
    |
    |

Gol attıktan sonra , çok fazla sevinmeyin çocuklar, rakip takıma ayıp olur.-Süleyman SEBA-
  • Binbaşı
    1901 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Technics

siyahlım..Hehangi bir skin Dünya'ya daha indiği anda paylaşabildiğin için teşekkür ederiz

tşk ederim Technis .. Ayrıca herkesin kurban bayramı ve yeni yılı kutlu olsun .. şimdi size yeni yıl armaganı olarak Firefox 2 nin bir skini vereyim

FireFox 2 ( Vista Black Beta 1.0 )

inndirCem
    |
    |

• Onbaşı
    23 Mesaj
    yaa iconpackager için ilk sayfada verilen linkten yükledm fakat olmadı açılmıo söylediğim hatayı werrioo aynısı media player 11 içinde geçerli..peki neden olablrr ??

quote:

yüklemeye çalıştığın dosyaların uzantısı ne?
    bu sorun vtp ile alakalı görünmüyor..
    ama yinede kaldırıp öyle dene sorun devam ediyorsa vtp kullanma

quote:

arkadaşlar yaa bn bişi danışıcam size VISTA TRANSFORMATION PACK 6 yı pc ye yükledikten sonra ne yüklesem (yüklediklerm şunlar windows media player 11 ve iconpackager) geçerli bir win32 uygulaması deiğildir dio..ne yapmam gerekk ??

|
    |

• Onbaşı
    23 Mesaj
    wmp11-windowsxp-x86-tr-tr.exe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi too-be -- 31 Aralık 2006; 16:06:03 >
    |
    |
    ya arkadaşım kaç çektiğimi fln tam olarkk ne söyleyemem ama yaptığım şu anlatıyım icon için ilk sayfadaki linkten yükledm hiç bir ad ya da yazı her hangi bi değişiklik yapmaadan..media player içinde googledan bulup indirdim yine aynı şeklde değişiklik ypmadan..ve nie böle oldu annamadm sonuçta her zmn yaptığm şey ama şmdi win32 ye uygun deil dio..çözemedm walla ya
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: SiyahLimm

tşk ederim Technis .. Ayrıca herkesin kurban bayramı ve yeni yılı kutlu olsun .. şimdi size yeni yıl armaganı olarak Firefox 2 nin bir skini vereyim

FireFox 2 ( Vista Black Beta 1.0 )

inndirCem

İndirdik ama nereye atıcam program files/mozilla firefox klasöründe bulamadım..
    |
    |

nothing's going to stop me cause i'm heading for the sky
    release the tension, it's good to be alive
    don't try to mimic me, don't try to bring me down
    cause i've found a way to soar above the clouds

i'm talking to the wind!

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

FlayAkitaOsx 3.5 üzerine Vtp 6 kurmaya kalktım üstüne de çok lazımmış gibi Wb5 kurmayı denedim.. Ve durum aşağıdaki gibi..

Ne yaptıysam düzelmedi, her eklentiyi kökünden kurutmama rağmen eski haline dönmüyor.. Ve bilgisayarda aşırı bi donma oldu nedense..
    Formatsız bir çözüm yolu biliyorsanız, yardımlarınızı bekliyorum.

|
    |
    |
    |
    Wallpaper

inndirCem
    |
    |

Orjinalden alıntı: SiyahLimm

Wallpaper

inndirCem

Güzel.. Tşk.
    |
    |

• Yarbay
    11902 Mesaj

muhtemelen sen wb5i kırmaya çalışmışsın ve kıramamışsın.. wb5i kaldırman yeterli olur diye tahminediyorum

quote:

Orjinalden alıntı: 2smoke

quote:

Orjinalden alıntı: Replica_Gun_Snatch

FlayAkitaOsx 3.5 üzerine Vtp 6 kurmaya kalktım üstüne de çok lazımmış gibi Wb5 kurmayı denedim.. Ve durum aşağıdaki gibi..

Ne yaptıysam düzelmedi, her eklentiyi kökünden kurutmama rağmen eski haline dönmüyor.. Ve bilgisayarda aşırı bi donma oldu nedense..

güzel olmuş dostum , msconfigten bi açılısı kontrol et değişik bişey yukleniyomu ona bak, sistem geri dönüşü yap diyecem ama düşünmüşündür zati yada yapmısındır, aklıma baska bişey gelimyor valla bide registry mechanic le felan reg hatalarını duzeltmeyi dene bakalım..
    |
    |

• Yarbay
    11902 Mesaj
    hocam senin sorunun nedir bilemiyorum..2 smokeun dediği gibi bazen abuk subuk olaylar olur download aracılarının yaptığı..Ama olmama ihtimalide yüksek..
    sen iyisimi sağlıklı bir sistem kullanana kadar bu başlıkta verdiğimiz full tema paketleri var onlardan birisini kur..
    star wars veya alien diye aratırsan çıkacaktır

quote:

ya arkadaşım kaç çektiğimi fln tam olarkk ne söyleyemem ama yaptığım şu anlatıyım icon için ilk sayfadaki linkten yükledm hiç bir ad ya da yazı her hangi bi değişiklik yapmaadan..media player içinde googledan bulup indirdim yine aynı şeklde değişiklik ypmadan..ve nie böle oldu annamadm sonuçta her zmn yaptığm şey ama şmdi win32 ye uygun deil dio..çözemedm walla ya
    |
    |

• Binbaşı
    1947 Mesaj
    beyler herşey ilk sayfada mevcut biliyorum ama
    bana güzel bir siyah tema direk download link i werirmisiniz acaba ?
    sorunsuz çalışabilecek siyah bir tema lütfen
    |
    |

Orjinalden alıntı: AnGeR2011

yeni yıl ın ilk mesajıda benden olmuş bu yıl foruma msj atarak geçirecem galiba
    |
    |

• Yarbay
    11902 Mesaj
    direktema download linki istiyosun ama bunu sen nasıl yapacaksan bizde oşekilde arıyıcaz..oyüzdende iyisimi sen yeni yılın hemen ardından aramaya başla, ençok beğendiğinide çek yükle..

Mutlu Umut Dolu Yıllar hepinize

quote:

quote:

yeni yıl ın ilk mesajıda benden olmuş bu yıl foruma msj atarak geçirecem galiba
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

muhtemelen sen wb5i kırmaya çalışmışsın ve kıramamışsın.. wb5i kaldırman yeterli olur diye tahminediyorum

quote:

Orjinalden alıntı: 2smoke

quote:

Orjinalden alıntı: Replica_Gun_Snatch

güzel olmuş dostum , msconfigten bi açılısı kontrol et değişik bişey yukleniyomu ona bak, sistem geri dönüşü yap diyecem ama düşünmüşündür zati yada yapmısındır, aklıma baska bişey gelimyor valla bide registry mechanic le felan reg hatalarını duzeltmeyi dene bakalım..

Tekrar FlayAkiteOsX 3.5'i kurdum, eski haline döndü şuan bir şikayetim yok..

|
    |

• Yarbay
    4236 Mesaj
    Abi VTP 6 yi kurmak isterim ama demissinki kullanma klavuzunu mutlaka okuyun ama link bozuk. nasil basarcam o isi.
    |
    |
HızlıCevap
Reklamlar
SEO
haberler
kolayoto.com
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.