Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.550
Cevap
18
Favori
2.815.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ZEUS__

quote:

Orjinalden alıntı: Autumn.

quote:

@Autumn zune diye bi tema var dicem o senden (ç)aldığımız değil miydi hani zorla..o var ama işareti turuncu yapıyo o şekilde resimli olan yok başka sanırım varsa bilmiyom..ama kur bunu yav sistemi kasmıyo..çok az bişi olur o kadar da

ya bunu kur derken anlayamadım bu tema vista'nın içindemi yoksa zune gibi direk linki varmı indirip zune gibi çalıştırabileceğim ?

ilk sayfada linki var ordan kurulum kılavuzunu da dikkatlice okuyup ki zor bi şeyi yok kendi otomatik yapıyo zaten..yalnızca güvenli modda kurmaya dikkat et..ama arkadaşım vermişti olmaz söylemem..

hocam geçmişte kalmış yaww karıştırmayalım şimdi o konuları

tamam anladım zaten indirmiştim kurmaya vakit olmamıştı en yakın zamanda kurucam bilgilendirme için Teşekkürler.

• quote:

quote:

quote:

quote:

@Autumn zune diye bi tema var dicem o senden (ç)aldığımız değil miydi hani zorla..o var ama işareti turuncu yapıyo o şekilde resimli olan yok başka sanırım varsa bilmiyom..ama kur bunu yav sistemi kasmıyo..çok az bişi olur o kadar da

ya bunu kur derken anlayamadım bu tema vista'nın içindemi yoksa zune gibi direk linki varmı indirip zune gibi çalıştırabileceğim ?

ilk sayfada linki var ordan kurulum kılavuzunu da dikkatlice okuyup ki zor bi şeyi yok kendi otomatik yapıyo zaten..yalnızca güvenli modda kurmaya dikkat et..ama arkadaşım vermişti olmaz söylemem..

hocam geçmişte kalmış yaww karıştırmayalım şimdi o konuları

tamam anladım zaten indirmiştim kurmaya vakit olmamıştı en yakın zamanda kurucam bilgilendirme için Teşekkürler.

rica ederim kolay gelsin

• o sağdaki bar ve saat hazır mı geliyo pakette hocam
  • quote:

o sağdaki bar ve saat hazır mı geliyo pakette hocam

arkadaş gibi ben de merak ettim 2smoke hocam, sidebar var mı vtp 6.0 da, bende vtp 5.5 yüklü şu an, bir de önceki sayfada verdiğiniz vista sidebarı kuramadım, yönergeyi harfiyen uygulamama rağmen sidebar.exe bi türlü çalışmadı, çok da istiyodum kurmayı, hevesim kursağımda kaldı valla, sonradan verdiğiniz reg dosyası da fayda etmedi, sidebar hiç gelmiyo ekrana, yapacak bişiy var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: doralak

quote:

arkadaş gibi ben de merak ettim 2smoke hocam, sidebar var mı vtp 6.0 da, bende vtp 5.5 yüklü şu an, bir de önceki sayfada verdiğiniz vista sidebarı kuramadım, yönergeyi harfiyen uygulamama rağmen sidebar.exe bi türlü çalışmadı, çok da istiyodum kurmayı, hevesim kursağımda kaldı valla, sonradan verdiğiniz reg dosyası da fayda etmedi, sidebar hiç gelmiyo ekrana, yapacak bişiy var mı?

yau bende son çıkan 6.0 var onda saat falan yok 5,5 te niye var yoksa ben mi bulamadım..saat için ekstra program gerekiyo diye biliyorum ben

• işte size %100 el yapımı boot screen ZEUS__ yapımı isteyen olursa upload ederim ve devamı gelecek

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi
  • bu da 2. siAta'mıza armağan

• zeus şimdi kurdum vtp 6 süper olmuş, sidebar da seçebiliyosun kurarken, saat ve daha birkaç gadget var üstünde
  • quote:

Arkadaslar o yandaki saat vs... vtp 5.5 paketinde yoktu bu 6 paketinde belki vardir ama eger 115'ci mesajlardan sonrasini takip ederseniz 2smoke arkadasimizin orjinal vista sidebar linklerini görürüsünüz tavsiyem onu kurun benim xp simdilik görünümüyle vistayi aratmiyor valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SantKar -- 26 Aralık 2006; 6:02:06 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2smoke

ARKADAŞLAR VTP FELAN HİKAYE BUYRUN SİZE SON MODUM, VTP Yİ DE MODLADIK BEA,
    VTP 6.0 MOD BY 2SMOKE

Orjinal Vista VisualStyle (Orjinal vistada gelen skin sadece bu arkadaşlar, VTP den çıkan Aerolar, XP'de glass visualstyle olmadığı için vista glass a benzetmek amaçlı yapılmış, yani vista kurdugunuzda ekran kartınızı tanımassa gelecek skin budur..)
    Wallpaper - Goldenflower
    StylerToolbar skin Mod by 2smoke

NOT:Icon boyu 48px dir

Buyrun buda link

http://dosyam.net/?id=54d498

ustam Styletolbar skin i$ini halledemedim bunu nasil kurucam Standartlari kapatiigim halde sagtarafta cok az görünüyor hepsi etkinlesmiyor acaba niye? birde Shell dosyasini nasil yapip iconlari etkinlestirebilirim?

• ulan bi yana saatli bar ayarlayamadık yaa valla rezillik
  • Orjinalden alıntı: 2smoke

dostum araç cubuklarını kilitle seceneğini kaldırıp tasımayı dene :), shell içinde icon patch ler var bisürü google da aratman yeter "vista icon patch" diye..

ustam yardimlarindan dolayi cok tesekürler ama shell dosyasini nasil kulanacagiz nereye hangi dosyayla degistirmem lazimki iconlar etkin hale gelsin bunu sormustum? bende styletoolbar yüklü tolballar yarim yamalak kuruluyor demek hata benden kaynaklaniyor
  • son durum bugözlemlediğim kadarıyla win e bi yük getirmiyo bu tema olayı..sağ üst köşede winamp ta çalan şarkıya dikkatinizi çekerim

• quote:

son durum busağ üst köşede winamp ta çalan şarkıya dikkatinizi çekerim

çikita muz sendemi bürütüs!

• @smoke kardeş ok işlem tamam ama cpu meter çalışmıyo yaw nasıl yapcaz onu da yapayım tamam zaten işlem yauu
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2smoke

VISTA RC2 5744 ORGINAL SIDEBAR

Arkadaslar kurulum gayet kolay bir evvel verdiğime göre, önce 1. paketi çekip kurun, sonra sidebar ı kurun ve restart edin, Ben sanal PC de kurdum yukardaki görüntü Sanal Pc üzerinden;

PAKET 1 :http://www.gunsandmonkeys.co.uk/Extras.zip

PAKET 2 :http://www.gunsandmonkeys.co.uk/5744_Sidebar_XP-Install.zip

yardım edebilecek varmı??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreee85 -- 27 Aralık 2006; 19:14:00 >

• valla bende de istedi key ok dedim kapattım bi sorun olmadı..yalnız cpu meter çalışmıyo yau yardım edebilecek var mı?
  • Arkadaşlar daha önce de bunun konusu açıldı skip diyip geçeceksiniz,bu kadar basit
  • quote:

Orjinalden alıntı: @®ES

Arkadaşlar daha önce de bunun konusu açıldı skip diyip geçeceksiniz,bu kadar basit

yapıyorum. bi görünüp kayboluyor. hiç açılmıyor desem yeridir. ne yapmam lazım??
  •  dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

yardım edebilecek varmı??

arkadasslar eger dikatlice takip edip okusaniz sidebari acilan konularin hepsine cevap var burada skip deyin ve sonra 2smoke arkadasimizin verdigi reg dosyasini sidebarin bulundugu dosyada tiklayin ok deyin hepsi bu kadar calismayanlarda calisir bende yanliz euroyu ytlye ceviren dalga calismadi...
  • 
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.