Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.551
Cevap
18
Favori
2.815.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • saol khn bu arada macos dvd si gelince bir inceleme hazirlarsin artik
  • quote:

Orjinalden alıntı: killnOd

saol khn bu arada macos dvd si gelince bir inceleme hazirlarsin artik

İşin doğrusu fazla bir şey hazırlamaya gerek yok ,zaten benden daha önce kurup deneyen arkadaşlar var ama buraya ait inceleme görsel yönden olacağı kesin.
  • @khn
    quote:

imzamda th kullanmadan yaptım oldu o yüzden dedim ama silmişler

quote:

olum tema alıcaksana remlerden yer

o ne demek anlamadım
  • quote:

olum tema alıcaksana remlerden yer

quote:

o ne demek anlamadım

bende anlayamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yy2 -- 31 Mayıs 2006; 3:40:25 >
  • ya arkadaşlar bütün sayafaları tek tek okuyamnadım ama ben başlatın adını ve rengini değiştirmek isitiyorum arama yaoınca çıkmadı..şu an xp de sadece gümüş rendi yapabiliyorum..ama daha çok renk istiyorum..birde başlatın adını değpiştirmek..

yardımcı olabilecek arkadaşlarar şimdiden saygılar..teşekkürler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: beyazorkide

ya arkadaşlar bütün sayafaları tek tek okuyamnadım ama ben başlatın adını ve rengini değiştirmek isitiyorum arama yaoınca çıkmadı..şu an xp de sadece gümüş rendi yapabiliyorum..ama daha çok renk istiyorum..birde başlatın adını değpiştirmek..

yardımcı olabilecek arkadaşlarar şimdiden saygılar..teşekkürler..

bi ara bi topic açılmıştı başlat'ın adı nasıl değiştirilebilir ama ben pek tavsiye etmem sorunlar çıkabiliyor.. renk konusuna gelince wb5 yada vtp 4.0 var ilk sayfada sadece başlatı deil pencere kenarlıklarını yani istediğin her yerin şeklini değişebilirsin artı istediğin stilde yapabilirsin birçok wb5 teması mevcut.nerdeyse her sayfada var 1-2 tane. 2. sayfada örneklere bak bi fikir sahibi olursun ilk sayfayıda tam olarak okursan iyi olur derim ssen bi göz at arkadaşlar yardım ederler zaten

• sağol çok teşekkür edrim..sadece başlat değildi zaten ben anlatamamışım düzgün pencere kearları falanda olacak yani işte..

yükleyince problem çıkarmaz değilmi..birde istediğim zaman eskiyide kullanbilirim..

birde dün akşam arkadaşın birini vtp 3 yüklediği enson masaüstü görüntüsünü gördüm çok beğendim ama linkler arasında yoktu..birde sadece bir tanemi indiriyoruz..ya yanlış birşey yapmıyım ben..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizkabuğu -- 31 Mayıs 2006; 12:41:59 >
  • quote:

sağol çok teşekkür edrim..sadece başlat değildi zaten ben anlatamamışım düzgün pencere kearları falanda olacak yani işte..

yükleyince problem çıkarmaz değilmi..birde istediğim zaman eskiyide kullanbilirim..

yok çıkarmaz kullanım klavuzu var onu oku önce ona göre kur bi problem çıkmaz kurulumu güvenli kipte yap.evet istediğin zaman tekrar güvenli kipte kaldırırsın programı yine eski haline döner.ama bu wb5 için geçerli program ekle kaldırdan kaldır ama vtp 4.0 da kurarken kullandığın exe ye tekrar tıklayıp orda remove seçeneği olacak diğer seçeneklerin yanında. o şekilde kaldırırsan bi problem olmaz çok kullanan var. problem yaşayanların çoğu yanlış kurulumdan (bundan kastım kullanım klavuzunu okuyup doğru kurmak) bi kaç problem yaşadı.ama tekrar kaldırıp kurunca düzeldi. ben ilk kurduğumda problemsiz çalıştı sonra kaldırmayı denedim yine güzel bi şekilde kaldırdım tekrar yükledim uzun süredir kullanıyorum vtp 4.0 . wb5 şide denedim oda güzel.artık sana kalmış hangisini seçeceğin. başarılar biz burdayız yine problem olursa bi sürü arkadaş var yardım edebilcek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yy2 -- 31 Mayıs 2006; 12:45:26 >

• Birde ben xp nin başlatın falan özelliği gitmesin istiyorum..sadece pencere rengi değişsin..ve istediğim zaman eskisinide koyabileyim..

eğer bi hata verirse ben bilemem daha beter ederim..

yani bana en uygunu neyse onu yükliyim arkadaşlarım..
  • quote:

Birde ben xp nin başlatın falan özelliği gitmesin istiyorum..sadece pencere rengi değişsin..ve istediğim zaman eskisinide koyabileyim..

eğer bi hata verirse ben bilemem daha beter ederim..

yani bana en uygunu neyse onu yükliyim arkadaşlarım..

yok gitmez korkma ayarlardan değişmediğin sürece. vtp yüklerken glass(2k) diye bi seçenek olacak onu iptal edersin makinenin kasmaması için ben sana vtp 4.0 ı tavsiye ederim ama wb5 te güzel ikisinide deneme şansın var yükle dene ama ilk wb5 şi dene sonra kaldır diğerini dene sakın ikisini aynı anda kurma.birde kurma işlemlerine başlamadan sistem geri yükleme noktası oluştur herşeye karşı bi problem olursa güvenli kipte geri yüklersin sistemini herşey eski haline döner.ilk 1 kaç sayfayı güzelce incelersen dediğim gibi fikir sahibi olursun takıldığın yerleride sorarsın.

• ilgilendiğin için çok teşekkür edrim..dediklerini yapıcam....ama birşey olursa sistem yedeklemeyi ve güvenli kipte çalıştırmayı bilmiyorum haberiniz olsun..
  • quote:

ilgilendiğin için çok teşekkür edrim..dediklerini yapıcam....ama birşey olursa sistem yedeklemeyi ve güvenli kipte çalıştırmayı bilmiyorum haberiniz olsun..

sistem geri yükleme oluştur başlat>programlar>donatilar>sistem araçları>sistem geri yükleme>sistem geri yükleme noktası oluştur.
  • olum yaw bunlar sana yaramazzzzzzzz
    quote:

Orjinalden alıntı: umut_chan

Ti System for icon packager

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

>>ÇEK<<

• VISTA TRANSFORMATION PACK 4.0 FULL (VTP 4.0) indirdim ama bu tr dimi ??
  • tamam bu temayıı kullanıyon ama ismi ne bıde nerden indirdin
    quote:

Orjinalden alıntı: ZİW®O

quote:

Orjinalden alıntı: visualize

ZİW®O nedir durum...

Hocam şuanda bu tema'yı kullanıyorum ve uzun süredir rastladıklarımın en iyi Üsteki panelide kendime göre ayarladım canavar gibi oldu

• quote:

Orjinalden alıntı: leventkarakap84

olum yaw bunlar sana yaramazzzzzzzz
    quote:

>>ÇEK<<

• quote:

Orjinalden alıntı: uA_SerkaN

VISTA TRANSFORMATION PACK 4.0 FULL (VTP 4.0) indirdim ama bu tr dimi ??

????????
  • tabiki tr
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluetime

tabiki tr

yüklemeden sormak yanlışmış öğrendim tr imiş..kardeş sağol valla ellerine sağlık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: khn

quote:

Orjinalden alıntı: leventkarakap84

olum yaw bunlar sana yaramazzzzzzzz
    quote:

>>ÇEK<<

Arkadaşa arada bir esiyor galiba

DÜZGÜN TÜRKÇE LÜTFEN

• 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.