Şimdi Ara

DH takipçileri yılın en iyi tam kablosuz kulaklığını belirliyor [Anket]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
2.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 2019 yılı, Bluetooth kulaklıklar için önemli bir yıl oldu. Özellikle de ülkemizde tam kablosuz kulaklıklar epey ilgi gördü. Yeni telefonların neredeyse tamamında kulaklık girişinin bulunmaması, kablosuz kulaklıklara olan ilgiyi arttırdı.

DH takipçileri, 2019’un en iyi ürünlerini seçiyor. Bu yazımızda da 2019'un en iyi tam kablosuz kulaklığını soruyoruz. Kablolu kulaklık çeşidi çok fazla olduğu için ve tam kablosuz kulaklıklar daha çok ilgi gördüğü için yalnızca tam kablosuz özelliğe sahip kulaklık modellerine yer verdik. Şıklardaki modeller, 2019'da tanıtımı yapılan popüler modellerdir. Sizin "en iyi" olduğunu düşündüğünüz kulaklık modeli şıklarda yoksa fikrinizi yorum olarak aşağıya yazabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Airdots - Ürün Linki

Apple AirPods Pro - Ürün Linki

Samsung Galaxy Buds

Sony WF-1000XM3

Huawei Freebuds 3 - Ürün Linki

Amazon Echo Buds

Jabra Elite 75t

• airpods pro almadan once ister inanin ister inamayin ama 1 ay kadar bir arastirma yaptim ve en sorunsuz ve seri calisan cihaz airpods pro. diger urunlerde boguk ses, baglanti kopmasi, app uzerinde ayarlarin calismamasi veya bug a girmesi, nc nin stabil calismamasi, telefon ile eslesme sikintilari vs gibi sorunlardan muzdarip. ben bunu iskembeden soylemiyorum acin amazon usa yorumlarina bakin. bu listede normalde sony nin kazanmasi gerek muazzam ses kalitesi ile fakat o bile asiri sorunlu piyasaya surulumus bir cihaz. her seyi bir kenara koyalim airpods 1 saniyede telefonunuz ile (iphone ile, android cihazlari bilemem) baglanti kuruyor. mikrofon kalitesine girmiyorum bile acik ara en iyi sesi yakalayan kulaklik bu listedeki. pahali mi ? evet. deger mi ? butceniz varsa kesinlikle.
  • airpods kullanmış ve Xiaomi Redmi Airdots kullanıcısı olarak söylüyorum airpods'un yanına yaklaşamaz evet fiyat performans ürünü ama en iyi değil.

• Buradaki hiçbir kulaklığı Airdots fiyatına alamazsınız. Belki ilk değil veya herhangi bir farklı özelliği yok ama bluetoothlu kulaklığı herkesin alabileceği seviyeye getirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000xM3 ses olarak en iyi de neden listede Sennheiser Momentum TW yok? Amazonun dandik kulaklığı bile varken... Sanırım liste Apple'dan hazır geldi :)

• Herkes Apple AirPods Pro kullanıyor sanki.. Apple fanboylar saldırıya geçmiş :)

• İyi de bunu söyleyebilmek için hepsini kullanmış olmak gerekiyor. Bu anket biraz anlamsız olmuş

• airpods pro almadan once ister inanin ister inamayin ama 1 ay kadar bir arastirma yaptim ve en sorunsuz ve seri calisan cihaz airpods pro. diger urunlerde boguk ses, baglanti kopmasi, app uzerinde ayarlarin calismamasi veya bug a girmesi, nc nin stabil calismamasi, telefon ile eslesme sikintilari vs gibi sorunlardan muzdarip. ben bunu iskembeden soylemiyorum acin amazon usa yorumlarina bakin. bu listede normalde sony nin kazanmasi gerek muazzam ses kalitesi ile fakat o bile asiri sorunlu piyasaya surulumus bir cihaz. her seyi bir kenara koyalim airpods 1 saniyede telefonunuz ile (iphone ile, android cihazlari bilemem) baglanti kuruyor. mikrofon kalitesine girmiyorum bile acik ara en iyi sesi yakalayan kulaklik bu listedeki. pahali mi ? evet. deger mi ? butceniz varsa kesinlikle.

• Yacatisma kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum, airpods 2nd bile anında bağlanıyor sorunsuz çalışıyor, tek sıkıntı abarttıkları kadar ses kalitesi farkı yok iki Kulaklık arasında yani airpods proya geçince aman aman bi ses artışı hissetmedim aynı diyebilirim , ve kutudan kulaklıkları çıkarmak biraz zahmetli olabiliyor ama anc bağlantı kullanım kolaylığı vs airpods pro muazzam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmtkrgzzz -- 25 Aralık 2019; 1:28:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Donanımhaber artık içerik üretememeye başladı önceden donanım testlerini görürdük yazık oldu tarihin tozlu sayfalarına giricek.

• İlginçtir herkes müzik kalitesine takılmış durumda 1000+ para verip telefon görüşmesi yapmak için kütüphane sessizliği ortamı aramak/karşıdaki vatandaşa sesini duyuramamak nasıl önemsiz ya da 2.plânda kalıyor anlayamıyorum.

• Airpods 2

• Kafa üstü kulaklıklar için de bir anket açmalısınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Listede Sony WF-1000XM3 ayarında demiyorum yanına yaklaşabilecek kalitede bile bir kulaklık yok. Bu anketi oylayacak olan kişilerin bu kulaklıkları denemeden bilmeden oylamalarının ne anlamı var ki? Sonuçlar hiçbir şey ifade etmeyecek.

• Böyle anket mi olur yahu?

Sonuçları görmem için illa oy kullanmam lazımmış. Hiçbirini kullanmadım rastgele bastım oyu birine sonuçları görebilmek için. IQ lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anket hakikaten saçma 200 TL lik kulaklıkla 1800 tl lik kulaklık aynı ankette ya eş değer kulaklıkları listeye ekleyin yada f/p anketi açın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 25 Aralık 2019; 8:2:7 >
  • Redmi airdots çok ucuz bir ürün ve kulakta çok konforsuz. Airpods da kulaktan düşecek gibi duruyor o kadar para veripte kaybedersek yazık olur.

• Apple cihazı olan için tartışmasız en iyisi AirPods Pro , AirPods Pro yu almadan önce Sony 1000xm3 ü de 1 gün denedim hem anc performansı hem kulaktaki verdiği basınç hissi ve rahatsızlığı yüzünden Sony yi geri yolladım. Ses kalitesi de Apple de beni tatmin etmedi , bütün eq ayarları ve ekstra ses kalitesine etki eden ayarları iptal etmeniz lazım ki sesi Apple ile aynı seviyeye gelsin. Ona rağmen bağlantı da hafif sorunlar olması vs. beni direk AirPods Pro ya yönlendirdi. Apple ekosisteminde iseniz başka bir cihaza bakmanıza gerek yok bu kategoride . Sony belki Android de daha iyi netice verebilir(Android de denemedim) ama ben yine de AirPods Pro yu tercih ederdim ergonomi ve basınç sensörü olayı yüzünden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulwi -- 25 Aralık 2019; 7:7:58 >
  • Elma, pırasa, kumanda, çamaşır makinası ve bijon anahtarından oluşan bir liste yapıp anket yapıyoruz demişler. Ulan biz de sizi donanım haber diye takip ediyoruz, bizden de bir halt olmaz.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.