Şimdi Ara

*** DH SUZUKİ SX4 KULLANICILARI KULÜBÜ *** (924. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.742
Cevap
84
Favori
685.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 922923924925926
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

26 Ocak 2016 da serviste Varta blue 60 amper takılmış.

Yani 2011 model orjinsl aküsunu .. en az 5 yıl sorunsuz kullanmışım .. Beni hiç üzmedi..Ocak 2016 da varta taktirmisim. Bu zamana kadar ondan da şikayetim olmadı. Son 4 aydır arabayı haftada yada iki haftada bir kullanıyorum o yüzden biraz zayıf kalmış olabilir. Yaz sonu gibi değiştirebilirim. 5 yıl bence normsl bir süre..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maestro35 -- 2 Nisan 2021; 4:34:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Manisa'da ikamet eden vasıfları uyan gençler var ise belku bir yararı olur. Bir Arkadasimiz.

*** DH SUZUKİ SX4 KULLANICILARI KULÜBÜ ***

• Geçen hafta yeni lastikleri almıştım. Bir hafta oldu araba yerinden oynamadi. Az önce biraz çalıştırdım. Tekerlekler bir yönden basmasin diye Sitenin çevresinde bir tur atıp aynı yere parkettim.

Dün yağan yağmur resmen çamur yapmış arabayı. Bir ara yıkayayim bari.

• firat74 F kullanıcısına yanıt

hayırlı olsun aracınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: GYKA

hayırlı olsun aracınız.

Teşekkür ederim hocam.

• Epey bir süre kafama takıldıydı sx4 fakat ön camlardaki çift direk oluşu görüş açısından zorluk çıkartabileceğini düşündüm ve vazgeçtim. Sx4 kullanıcıları ne der bununla ilgili?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar ötv muafiyetli olarak bu aracı almayı düşünüyoruz. Aslında 4x2 Vitara Hibrit için bayiye gittik orada sx4 Cross Hibrit görünce ilgimizi çekti, aşağı yukarı aynı fiyata da verdiklerini (169 bin TL) öğrenince de opsiyonlattık.

Yalnız bu araç biraz kapalı kutu gibi, fazla bir inceleme yazısı da bulamadım. Gerçi kendim test sürüşü yaptım ve sürüş hoşuma gitti..

Ayrıca araçta şerit takip sistemi, çarpışma uyarı sistemi, koltuk ısıtma, çift yönlü klima, anahtarsız giriş, start-stop, geri görüş kamerası vs baya bi donanım var. Bu fiyata bu donanımda başka araç bulabileceğimi düşünmüyorum açıkçası. Sizin görüşlerinz nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mutedil41

Epey bir süre kafama takıldıydı sx4 fakat ön camlardaki çift direk oluşu görüş açısından zorluk çıkartabileceğini düşündüm ve vazgeçtim. Sx4 kullanıcıları ne der bununla ilgili?

İyi yapmışsınız. Yeni aracınız Hayırlı olsun.

• çerkez kullanıcısına yanıt

Hayırlısı olsun. Hibrit olayını hiç bir marka için bilemem tabi ama araba güzel. Suzuki saglamlıgı ile Zaten 5 yıl Anahtar bile

degdirmessiniz.

• maestro35 M kullanıcısına yanıt

Eyvallah hocam sağolasın.

2.elde biraz üzer diyorlar ama sırf 2.el için bomboş araçlara 190 bin lira vermektense 170 bine dolu araca binerim diye düşündüm. Sonucta bu da bir Japon.

Bir de Toyota Honda Opel Nissan vs bütün meşhur markalara gittim, engelli aracı deyince sagilacak inek muamelesi yapıyorlar, elden para almalar, faturada az göstermeler, fiyat listesinin çok üzerinde fiyat vermeler falan, midem bulandı. Suzuki ye gittim adam liste fiyatı üzerinden birebir ötv muafiyetli fiyat verdi, hatta daha da altına verdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: çerkez

2.elde biraz üzer diyorlar ama sırf 2.el için bomboş araçlara 190 bin lira vermektense 170 bine dolu araca binerim diye düşündüm. Sonucta bu da bir Japon.

Bir de Toyota Honda Opel Nissan vs bütün meşhur markalara gittim, engelli aracı deyince sagilacak inek muamelesi yapıyorlar, elden para almalar, faturada az göstermeler, fiyat listesinin çok üzerinde fiyat vermeler falan, midem bulandı. Suzuki ye gittim adam liste fiyatı üzerinden birebir ötv muafiyetli fiyat verdi, hatta daha da altına verdi.

Cevapları bulmuşsunuz, hayırlı olsun denir bu durumda,

• firat74 F kullanıcısına yanıt

Yani karar verdik gibi ama işte bu aracın doğru dürüst incelemesini de bulamadım, kullanan pek yok gibi, bazı soru işaretleri de yok değil..

• quote:

2.Elde üzecek bir Japon hiç görmedim. İçiniz rahat olsun. Suzuki bu işi biliyor Arabanın artı özelliklerini yazmayacagım zaten kullandıkça göreceksiniz. Gönül rahatlıgı ile binilecek kupon bir araba.

Eyvallah hocam sağolasın;)

• quote:

Yani karar verdik gibi ama işte bu aracın doğru dürüst incelemesini de bulamadım, kullanan pek yok gibi, bazı soru işaretleri de yok değil..

Ben begendim. Motoru 1,4 yapmışlar Beygir gücü artmış 6 ileri. Bayramdan sonra bu fiyatlara bulunmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maestro35 -- 25 Nisan 2021; 17:29:36 >

Ben de izledim bu videoyu hocam, hibrit model değil ama diğer her şeyi aynı sanırım.

Keşke tek paket satılmasaydi, bütçeyi zorlayıp sunrooflu paketi falan alırdık o zaman herhalde. Muhtemelen de önümüzdeki sene falan yaparlar.

• quote:

Ben bir ay oluyor kullanıyorum. Ön koltuk ısıtma var, şoför ve yolcu için iki klima ayarı, otomatik far-silecek, start stop, anahtarsız giriş ve çalıştırma. Geniş arka oturma alanı, sx4 e göre geniş bagaj. Düşük yakıt tüketimi. C sınıfı suv, emsalleri 3008-tucson - fiyatları ayrı. (değerlendirme standart isim verdim.) tam otomatik vites, geri görüş kamerası, yalnız geride kalan mesafeyi tam alışamadım,

...

Sx4 ten sonra s-cross alınır mı?

Aldım.

Sx4 ve S-cross benim için hem fiyat hem kullanışlılık hem de konfor olarak yeter artar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firat74 -- 19 Ağustos 2021; 13:15:3 >

Maestro ile forumdan yıllardır tanışırız. Araç konusunda ona danışırım. Olmuş dediyse o araç alınır.

Sayın Çerkez , merak ettim sizin aracınız donanım olarak hangi paket?

Bu resimdeki Almanya suzuki sayfası. Scross ile Vitara aynı altyapıyı kullanıyorlar , yani fren balatası , Hava filtresi , mekanik olarak aklınıza ne gelirse vitara ile aynı ,siz aracın tipini beğenin, ister Vitara Olsun isterse Scross olsun fark etmez bence.

2.elde değer kaybı yaşarmıyım demissiniz? ya bi honda veya toyota kadar market değeri Türkiyede yok kuşkusuz ama bizim araçlarda o araçlardan daha ucuz ve bi okadarda kaliteli .

Bende 2011 sx4 vardı , çok temizdi çok rahat istediğim fiyata satmıştım , gittim 2017 yılında yeni Viitara aldım . memnun olmasam almazdım değilmi ,yada 2. elde zor satsam hiç bulaşmazdım ,ama gittim yine suzuki aldım.

Son Söz ; LPG ye bulaşma , bu araçları eskitemezsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GÖLCÜK -- 26 Nisan 2021; 18:20:41 >

•  *** DH SUZUKİ SX4 KULLANICILARI KULÜBÜ ***

Konu dışı olacak ama, Hepsiburada dan ürün sipariş verdim. Ürün geldi gelmesine son kullanımı mart 2021, Nisan ayının sonuna vardık. Mart ta kullanım ömrünü tüketen ürün göndermişler. İade edeceğim, ürünü direkt hb den aldığım için hepsijet diye bir şirket kurmuşlar, onlar gelip akacak. Bugün için teslim etme tarihi belirledim. 11.00 de SMS geldi gün içinde gelip ürün alınacak. 16.40 oldu hb den müşteri Tem. Yazdım. 12dk da ancak cevap yazdı. 29 nisana kadar teslim almazlarsa bize yazın.
    Hakem heyetine başvuru yapıp ücret iadesi isteyecem. Ve hb den son alışverişim.
    Bilginiz olsun istedim sx4 kulübü.

• 
Sayfa: önceki 922923924925926
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.