Şimdi Ara

*** DH SUZUKİ SX4 KULLANICILARI KULÜBÜ *** (852. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.743
Cevap
84
Favori
685.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 850851852853854
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Et , kırmızı biber , soğan , sarımsak..1/4 çay bardağı yağ..patates , havuç.. her kavanoza yarım kaşık sade yağ , tuz.. ve 1 kaşık salçayı suda eritip kavanozlara ekledim..

200 derecede 1,5 saat..

*** DH SUZUKİ SX4 KULLANICILARI KULÜBÜ ***

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilmiyorum seninle sonumuz ne olacak..

• maestro35 M kullanıcısına yanıt
    pişmiş halini merak ettim şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestro35

Kavanozda Etli yemek..

Et , kırmızı biber , soğan , sarımsak..1/4 çay bardağı yağ..patates , havuç.. her kavanoza yarım kaşık sade yağ , tuz.. ve 1 kaşık salçayı suda eritip kavanozlara ekledim..

200 derecede 1,5 saat..

Yemek hazır mi

• elfen_lied kullanıcısına yanıt
    Deneme çok başarılı oldu..

Yalnız ben yağsız dana eti kullandım..yanlış yapmışım suyu neredeyse hiç yoktu..az yağlı kuzu eti ile daha lezzetli olur..birde iki domates doranirsa ve yağ olarak yarım bardak çiçek yarım bardakta zeytinyağı ile yapılırsa daha güzel olur.

Tavuk eti de olabilir..YouTube dan " kavanozda et..kavanozda tavuk..yada kavonozda balık " diye arayın çok tarifler var..

Kavanozun kapağını olduğu gibide kapatabilirsiniz fakat kavanoz kapağındaki plastik kısım nadiren de olsa eriyebilirmiş.. Ben tedbir olarak fırın kağıdı koyup üzerine kapağı kapattım .

Tavuk için 200 derecede 1 saat.. et için 1.5 saat..

Süre sonunda 10 dk kadar fırını kapattıktan sonra çıkarmadan bekleyin..sonrasında fırının kapağını açıp biraz sıcağı gitsin öyle çıkarın..hemen fırından çıkarıp kaynayan kavanozu mutfak bankosu üzerine koymayin ..aniden soğuk ortama konulursa çatlayabilir..Ben ekmek tahtasının üzerine çıkardım. ( Tabii bez yada havlu gibi bir şeyle tutup çıkaracaksınız. )

Kendi stilinizi yaratabilirsiniz,

• firat74 F kullanıcısına yanıt
    Hocam yukarıda yazdım gayet güzel tavsiye ederim.

Özellikle palamut vs de iyi olur ..en az koku ile Balık.

Emekli olduğumda daha büyük mutfakli bir evim olursa mutfaktan çıkmam sanırım :)

Bu arada durmadan arabaları araştırıyorum.. ama bizim SX4 lerimiz tam bir aile arabası emin olun.

Nissan maximalara acayip sardım.. 1999 a kadar A32 2000 sonrası A33 olarak geçiyor.. 95 yada 99 arası A32 lerden temiz bulursam düşünebilirim..Şubat gibi şirket in arabaları bir çıksın bakalım ekmeklik var ise ilk etapta oradaki hakkımı kullanmak daha mantıklı.. temiz bir focus vs alıp satabilirim..maksimalarin V6 motoru içimi gicikliyor.

• merhaba arkadaslar hepinizin yeni yilini kutlarim

daha öncede görmüştüm baya öneriyorlar , Youtube öğrenip denemek lazım ellerinize sağlık
    Afiyetle yiyin.

Babamlar Diyarbakır da yeni eve taşındılar. Geçen yıl şubat tatili gittim. (Tekin abi ile görüşme imkanımız olmuştu.) daire 250 m .net alana sahip. Mutfak Ada mutfak iki kocaman balkona sahip ve net 90 m alan.

Eskişehirde brüt 90m 2+1 ev satılıyor.

...

Geniş mutfak demissiniz. Oradan aklıma geldi.

• tedirgin011 kullanıcısına yanıt
    Tedirgin

Nasılsın? İnan uzun zaman sayfada yazılarını göremeyince merak ettim. Sx4 gitti diye forumu es geçiyor ya da sağlık problemi mi yaşıyor dedim.

• firat74 F kullanıcısına yanıt
    Benim ev kadar Mutfak :)

Bugün İzmir deki lezzet yerlerini şöyle bir araştırdım.. Çoguna zaten gitmişim , velakin Önünden geçip te hiç merak edip girmedigim bir kaç yer daha keşfettim..Hemen not aldım tabii..

Bundan böyle Ayda en az 1 tanesine gitmeyi planladım..

Bakalım.. gidersem paylaşırım.
  • Bugün otobanda gidiyorum .. Önümde bir maksima , foto çektim ama kötü çıkmış.

Hemen eşime sordum..

Arabaya bak beeee..tam istediğim gibi.. Nasıl sence ? Dedim..

Eşim arabadan hiç anlamaz...göz ucuyla baktı ..

Hııı... İyiymiş ... Dedi.. o kadar.. dikkat bile etmedi , onun aklı gitmekte olduğu Akraba günündeki kadın muhabbetlerinde idi

Evet.. Satranç tahtasında ki hamlemi yaptım

Hiç ummadığı bir anda böyle bir arabayı kapının önüne cektigimde bana bir şey diyemeyecek...

" Yahu Hatun Ben sana bu arabayı gosterip sormadım mi ? Sende begenmistin hani ! " Diyeceğim .

• 2008 SX4HB SİYAH
  • İşe giderken öylesine bir video

https://www.youtube.com/watch?v=-wjzuS84nlo
  • saol firat hocam,ellerinden operim.firsat buldukca okuyorum forumu, sandero aldik ayri dustuk saka maka sanderom 6 bin km yi devirdi,araba az yakinca daha cok biniliyor arabaya, sx4 umude ozlemedim degil ama sandero ile sx4 birbirine cok yakin arabalar,benzer yonleri cok,artilari eksileri var birbirine gore,yeni aracimida en az sx4 kadar seviyorum,en guzel yanida 130 la giderken devir saatinin 2 bini gecmemesi.

• tedirgin011 kullanıcısına yanıt
    Adana... Arayı açma

Özlettin kendini nerelerdesin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: tedirgin011

saol firat hocam,ellerinden operim.firsat buldukca okuyorum forumu, sandero aldik ayri dustuk saka maka sanderom 6 bin km yi devirdi,araba az yakinca daha cok biniliyor arabaya, sx4 umude ozlemedim degil ama sandero ile sx4 birbirine cok yakin arabalar,benzer yonleri cok,artilari eksileri var birbirine gore,yeni aracimida en az sx4 kadar seviyorum,en guzel yanida 130 la giderken devir saatinin 2 bini gecmemesi.

Hasbihal ediyoruz arayı çok açma.

• Suzuki SX4 GXL Beyaz 2012
  • ören yeri Ö kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldiniz..

Foruma ara sıra renk katabilirsiniz. Yaş Şehir meslek yazarsanız daha iyi tanımış oluruz..Misal ben..

2011 GL otomatik .. İzmir.. işçi ;) EYT mağduru..

• İzmir'de 4 gündür güzel yağmur var..

Dün bir yerde 30 metre kadar bir yeri en az yarım teker suda geçtim..

Bugün yine bir yerde mecburen yarım tekerden fazla ve en az 50 metre kadar gittim.. sağlı sollu suda kalmış arabalar vardı sürücüleri bazıları kendini kenara atmış ve hepsinin gözleri üzerimde idi ( şimdi oda kalacak ) der

gibi bana kıskanan gözlerle bakıyorlardı ;)

Gerçi tirsmadim değil.. Maşallah ikisinde de rahat geçtim ..

• 
Sayfa: önceki 850851852853854
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.