Şimdi Ara

DH Steam Topluluğu[Rehber\Sohbet\Yardım] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.833
Cevap
92
Favori
186.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozerayan

bugun hangi oyunlara indirim var beyler

Splinter Cell serilerine güzelinden bir indirim bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reticlum

quote:

Orijinalden alıntı: ozerayan

bugun hangi oyunlara indirim var beyler

Splinter Cell serilerine güzelinden bir indirim bekliyorum.

Steam'da Pandora Tomorrow eksik.Oda serinin en güzel oyunudur
  • Sahi hacı niye yok o.
  • Bende anlamadım amaçlarını Neyse R.U.S.E ile Settlers 7'ye %50 geldi.Oyunlara bir bakayım almam heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saşha

Bende anlamadım amaçlarını Neyse R.U.S.E ile Settlers 7'ye %50 geldi.Oyunlara bir bakayım almam heralde.

Boşver harcama paranı.
  • http://www.steamgamesales.com/

bende bu siteyi takip ediyorum, güzel hoş sade :)
  • Yok abi bugün ki indirimler de iş yok. Yarın sabah eve gidince unutmazsam şu POP serisinden bir iki oyun indireyimde laptop a akşam işe gelince koştururuz sefil prensi
  • Bu yaz çok fenaydı ya...

L4D ve L4D2'yi sudan ucuza verdiler. Team Fortress 2 ve CS Source'u kapmıştım. Şimdi düşünüyorum da, daha alınacak çok şey varmış. Oooof of!
  • quote:

Bende anlamadım amaçlarını Neyse R.U.S.E ile Settlers 7'ye %50 geldi.Oyunlara bir bakayım almam heralde.

R.U.S.E güzel oyundur tavsiye ederim.

Hocam bu arada beni de ekle lütfen. Steam ID: badem
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Bu yaz çok fenaydı ya...

L4D ve L4D2'yi sudan ucuza verdiler. Team Fortress 2 ve CS Source'u kapmıştım. Şimdi düşünüyorum da, daha alınacak çok şey varmış. Oooof of!

Ömür biter, Steam de indirim bitmez. L4D indirimlerifenaydı 2 oyunu bundle olarak 10 $ a almıştım.TF2 Orange Box la geldi.CSS'i ise 5 $ a yılbaşı indirimlerinde almıştım yanılmıyorsam.
  • quote:

quote:

Boşver harcama paranı.

Boşa değil abi alabildiğin her oyun avantaj

• quote:

quote:

quote:

Boşver harcama paranı.

Boşa değil abi alabildiğin her oyun avantaj

Evet indirimlerde kaptığımız her oyun avantaj bugün serviste gelirken arkadaşa söyledim dün pop serisini aldım diye. Demezmi 3 hafta önce gta nın paketini aldım bende 50 liraya diye. Benim gözler fırladı yerinden.

• Ben de GTA4'ün paketini yine %75 indirimle bir ay önce galiba 10$ aldım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

Ben de GTA4'ün paketini yine %75 indirimle bir ay önce galiba 10$ aldım :)

Evet onu ben de aldım , hesapta duruyor Laptop kaldırmıyor ki oynayayım..
    Masaüstünü yenileyeceğiz , orda oynarım artık..
  • CaPAxA, o zaman şimdiden uyarayım seni abi masaüstünü yenilediğinde bile o oyunu çalıştırmak çok basit değil. Forumlarda iki gün gezdim Games Windows Live hesap giriş hatasının çözümünü bulmak için. Çözümü bulunca da oyuna girip çıktım ve benimki de öyle duruyor hesapta :)))
    Mod kurmaya çalıştım üstüne, yemedi, bozuldu, yedek de almayınca tekrardan indirmek zorunda kaldım. Bu benim herhalde artık ilk ve son tek kullanıcılı oyun alışım oldu. Bir daha sadece multiplayerları alırım :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 25 Mayıs 2011; 9:46:02 >
  • Steam ve Kampanyaları
    Hayatımı ömrümü paramı yedi. Steam Kampanya yapmaya doymadı ben almaya. Biri buna dur desin artık.

DH Steam Topluluğu[Rehber\Sohbet\Yardım]

ps: elbetteki bende daha çok alan vardır ama şuan işten güçten fırsat bulup oyniyamıyorum bile şimdi üzülerek bakıyorum
    Hala indirimleri kaçırmıyorum bu sefer daha çok seçici davranıyorum oyunlara karşı

Yani oyun alırken düşünün düşünün düşünün !...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chamurpeace -- 25 Mayıs 2011; 9:50:45 >

• @chamurpeace
    steamcalculator oyunları indirimsiz fiyatlarından hesaplıyor. Örneğin ben 400TL harcamışken, bu sitede 600$ görünüyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

CaPAxA, o zaman şimdiden uyarayım seni abi masaüstünü yenilediğinde bile o oyunu çalıştırmak çok basit değil. Forumlarda iki gün gezdim Games Windows Live hesap giriş hatasının çözümünü bulmak için. Çözümü bulunca da oyuna girip çıktım ve benimki de öyle duruyor hesapta :)))
    Mod kurmaya çalıştım üstüne, yemedi, bozuldu, yedek de almayınca tekrardan indirmek zorunda kaldım. Bu benim herhalde artık ilk ve son tek kullanıcılı oyun alışım oldu. Bir daha sadece multiplayerları alırım :))

Sorun olmadan oynayabilirim inş.
    Bekleyip göreceğiz bakalım..
  • Section 8 diye bir oyun var göz attınız mı hiç? 10$ gerçi :(
  • benide eklermisiniz : steam id: ozguref
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.