Şimdi Ara

*****DH SKODA KULLANICILARI*****GÜNCEL*****VE DALYA! (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
476
Cevap
4
Favori
24.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla daha taze sattık bu taraftan yeni yeni haberim oluyor. Alırsak katılırım.

@enoktakenokta

Bu arada sanırım Ankaradasınız ve yine sanıyorumki sizinle karşılaştık

• 1994 model Skoda Favorit GLX sahibiyim forumda bulunan diğer arkadaşlara da araçlarıyla kazasız belasız sürüşler dilerim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutay_1453

1994 model Skoda Favorit GLX sahibiyim forumda bulunan diğer arkadaşlara da araçlarıyla kazasız belasız sürüşler dilerim...

Sizi de ekledim. Hoşgeldiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullahors84

Valla daha taze sattık bu taraftan yeni yeni haberim oluyor. Alırsak katılırım.

@enoktakenokta

Bu arada sanırım Ankaradasınız ve yine sanıyorumki sizinle karşılaştık

Evet Ankara'dayım, Yaşamkent'te oturuyorum..

Aracınız neydi? Siyah Superb 1.4TSI benim aracım, merak ettim nerede karşılaşmış ve tanışmış(?) olabiliriz diye..
  • Bizde fabia vardı Peder sattı şimdi jetta ile Octavia arasında kaldı düşünme aşamasında.

Ata otomotive geldinizmi plaka yabancı gelmedide.
  • quote:

Bizde fabia vardı Peder sattı şimdi jetta ile Octavia arasında kaldı düşünme aşamasında.

Ata otomotive geldinizmi plaka yabancı gelmedide.

Aracı Ata'dan almıştım 2010 Eylül'de.. Ara ara servise gelmişliğim vardır..
  • Ben Atada yedek parça bölümünde çalışıyorum aracınızın resmini görünce plakadan hatırladım. Gerçekten çok güzel bir araç.
  • quote:

Ben Atada yedek parça bölümünde çalışıyorum aracınızın resmini görünce plakadan hatırladım. Gerçekten çok güzel bir araç.

Teşekkür ederim.. Ata'dan kauçuk paspas ve krom egzoz almıştım; bunları alırken bana yardımcı olan kişi olabilirsiniz o zaman..
  • hım siz uzun boylu gözlüklümüydünüz acaba, parça numaralarına telefonunuzdan bakıyordunuz eğer doğru hatırlıyorsam. hafif zayıf bir yapınız var. Doğrumuyum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdullahors84 -- 10 Ağustos 2011; 17:24:48 >
  • quote:

hım siz uzun boylu gözlüklümüydünüz acaba, parça numaralarına telefonunuzdan bakıyordunuz eğer doğru hatırlıyorsam. hafif zayıf bir yapınız var. Doğrumuyum

Tutmadı
    1.80 boylarında 125 kilo civarı; tam tersi yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: enoktakenokta

quote:

hım siz uzun boylu gözlüklümüydünüz acaba, parça numaralarına telefonunuzdan bakıyordunuz eğer doğru hatırlıyorsam. hafif zayıf bir yapınız var. Doğrumuyum

Tutmadı

Abi 2 veya 3 ihtimal var. Aynı şekilde sizin gibi gelen bir arkadaş daha var ama o çok profesyonel. cep telinden her parçaya bakıyor numarasını söylüyor. Nokta atışı onun arabasıda siyah superb. Abi o zaman tek ihtimal kaldı yüzünüz hafif dolgun sanırım. arabanıza paspası bizden aldıysanız mutlaka doğru hatırlıyorumdur. Ama yolunuz düşerse buyrun gelin. Aracınız hakkında başka konulardada yardımcı olmaya çalışırım ne nerede ucuz veya alınıp alınmayacağı konusunda. Ayrıca inanın aracınız çok güzel. Ben hala insanların neden gidip passata o kadar para verdiklerini anlamıyorum ki böyle geniş bir araç varken.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: enoktakenokta

quote:

Tutmadı

Abi 2 veya 3 ihtimal var. Aynı şekilde sizin gibi gelen bir arkadaş daha var ama o çok profesyonel. cep telinden her parçaya bakıyor numarasını söylüyor. Nokta atışı onun arabasıda siyah superb. Abi o zaman tek ihtimal kaldı yüzünüz hafif dolgun sanırım. arabanıza paspası bizden aldıysanız mutlaka doğru hatırlıyorumdur. Ama yolunuz düşerse buyrun gelin. Aracınız hakkında başka konulardada yardımcı olmaya çalışırım ne nerede ucuz veya alınıp alınmayacağı konusunda. Ayrıca inanın aracınız çok güzel. Ben hala insanların neden gidip passata o kadar para verdiklerini anlamıyorum ki böyle geniş bir araç varken.

Teşekkürler tekrardan.. Yolum düşerse mutlaka uğrayacağım sizin yanınıza..

• ben listede yokum galiba yanlış bakmadıysam,

2007 skoda octavia RS 2.0 TFSI
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnat_HiFi

ben listede yokum galiba yanlış bakmadıysam,

2007 skoda octavia RS 2.0 TFSI

Sizi de ekledim. Böylelikle listemizdeki ilk ve tek Octavia RS sahibi oldunuz..
  • 2003 fabia sajibiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilcihangir

2003 fabia sajibiyim

Ekledim sizi de hocam..
  • Merhabalar,

Eşime aldığımız 2011 1.2 TSI DSG Active (Aksiyon Paketi) Büyülü siyah ile aranıza katıldım. Eklerseniz sevinirim.

İyi günler dileğim ile...
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoaDHuNTeR

Merhabalar,

Eşime aldığımız 2011 1.2 TSI DSG Active (Aksiyon Paketi) Büyülü siyah ile aranıza katıldım. Eklerseniz sevinirim.

İyi günler dileğim ile...

Sizi de ekledim. 45. üyemiz hoşgeldiniz..
  • 98 model skoda felicia glxi 1.6 sahibiyim. çok yakmasa daha mutlu bir skoda sahibi olacaktım

skodacıların bir de imzası olsa iyi olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

98 model skoda felicia glxi 1.6 sahibiyim. çok yakmasa daha mutlu bir skoda sahibi olacaktım

skodacıların bir de imzası olsa iyi olurdu.

Hoşgeldiniz. Ekledim sizi de..
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.