Şimdi Ara

DH | Simon Kjaer Hayran Kulübü (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
3
Favori
3.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adam hem yakışıklı hem zengin hem futbol oynuyor hem de yaptığı işte çok başarılı. ulan ne hayatlar var be.

yaz.
  • cCc DOLARIN cCc

eskiler bilir bunu
  •  DH | Simon Kjaer Hayran Kulübü
  • Bir arkadaş Lugano gibi değil demiş. Evet gol atamıyor ama Lugano'nun karakterini 3 Temmuz'da gördük. Korkak tavuktur benim gözümde.
  • gol attı ya geçen kilidi açtı son maç gaziantepe karşı
  • Lugano'dan kat kat iyi..

Hatta, benim doğru düzgün izlediğim dönemin en iyi tandemi Kjaer-Lugano'dur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bulshizza

Lugano'dan kat kat iyi..

Hatta, benim doğru düzgün izlediğim dönemin en iyi tandemi Kjaer-Lugano'dur.

Lugano daha iyiydi. Çirkefti ve skora katkısı üst düzeydeydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamın yanına kimi alsak derken diğer yanını (Caner) kaybettik.

Bu arada Lugano çirkef ve daha fazla gole dönük olduğu için bir tık daha iyiydi. Kjaer - Lugano - Appiah - Alex ve Persie'yi aynı takımda görmek isterdim.

• Bak o dediklerinize katılıyorum, Kjaer gol anlamındada bişeyler yaparsa zaten..

Ama biraz şanssız olduğunu düşünüyorum. Sezon başında bir şutu çizgide sanırım Topal'a çarpıp girmemişti. 3 adette direkten dönen topu var. Onlar girse bütün Os'larımızın toplamından daha golcü bir stoperimiz oluyordu
  • Sarışın stoper istiyoruz yanına .
  • Nkolou Kjaer
    Agger Kjaer

Mükemmel değil mi?

Bu arada Kjaer'in önerisiyle Christensen isimli 20 yaşındaki bir stoperi takibe almışız.

• Oğlu 6 aylık olmuş, şu tatlılığa bakın.

DH | Simon Kjaer Hayran Kulübü
  • Bjk liyim ama maçlarda dikkatimi cekıyor sadece oyunculugu degil karakteride ust sevıye bır oyuncu. Kusursuz herif

• Simon Kjaer @simonkjaer1989
    I wish all #Fenerbahce fans a good summer! We will come back stronger for next season. Haydi @Fenerbahce!

Seni hakedecek ne yaptık be adam! Kulüp tarihinin en iyisi.
  • Umarım uzun seneler takımda kalır ve performansı gittikçe artar.İmzasını yapın da koyalım bari konuda o kadar mesaj var ama imza yapmamışsınız
  • Simon Kjaer: "Tek hedef noktamız galibiyet"

DH | Simon Kjaer Hayran Kulübü

Takıma katkı verebilmek için elinden geleni yapacağını dile getiren Danimarkalı oyuncumuz Simon Kjaer, hedeflerinin galibiyet odaklı olduğunu ifade etti.

Yeni sezon hazırlıklarını Fenerbahçe Resort ve Sport Topuk Yaylası Tesisleri’nde sürdüren Ekibimizde, Simon Kjaer gelecek sezonla ilgili FB TV'ye açıklamalarda bulundu.

Öncelikle takıma yeni dahil olan isimleri değerlendiren tecrübeli stoper, “Hepsi iyi oyuncular. Umarım sezon boyunca takıma çok fazla katkıda bulunabileceklerdir. Bazen taze kanlar getirmek önemlidir. Galibiyet açlığınızı arttırmanız açısından bu tarz hamleler önemlidir. Şu ana kadar çok fazla beraber antrenmana çıkma fırsatı bulamadık ama heyecanlıyım yeni arkadaşlarla birlikte takımımız adına mücadele etmek konusunda” dedi.

Hedeflerinin galibiyet odaklı olduğuna vurgu yapan Kjaer, gelecek sezon da farklı bir Simon’un sahada olmayacağını sözlerine ekledi. Kjaer, “Geçen sezonki hedeflerimiz ile hiçbir fark yok. Bizim tek hedef noktamız; galibiyetler. Başka hiçbir hedef olamaz. Taraftarlar da geçen sezondan farklı bir Simon görmeyecekler. Aynı adamı, aynı mücadeleyi, aynı kazanma isteğini ve arzusunu görecekler. Kendi performansım açısından geçen yılın aşağısında olma düşüncem yok. Takıma katkı verebilmek için elimden gelenin en iyisini sahaya koyacağım” diye konuştu.

• Bulshizza kullanıcısına yanıt
    Canim benim 😃

Lan herkes tarafindan seviliyo adam cok garip. Umarim sahaya kaptan olarakta bu takimda cikar Simon

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu sene kaptanlıgı en cok hakeden isim bence .
  • yapın bir imza da koyalım
  • Efsaneler arasında yerini almaya hazır. Adam hem yakışıklı hem güzel hem işinin en iyisini yapıyor hem aile babası... Allah başımızdan eksik etmesin sarı oğlan.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.